PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست برای سایت موزیک

Reza_F
August 4th, 2009, 23:57
سلام
برای راه اندازی سایت موزیک به هاست با شرایط زیر و قیمت کم نیاز دارم :

فضا : 20 گیگ
پهنای باند : 1000 گیگ
Cpanel
ماهیانه : 15000 تومان

1 _ دوستان سرویس دهنده عنایت داشته باشن که موارد و مشکلاتی از قبیل « سایت شما از منابع سرور بیش از حد استفاده می کنه » ، « سایت به سرور فشار میاره » ، « سرویس رو باید ارتقاع بدید » و « مصرف سایت بالاست باید سرور اختصاصی بگیرید » در صورت ارائه سرویس در آینده وجود نداشته باشه.

2 _ حتی الامکان چند سایت از مشتریان خود رو از طریق پیغام خصوصی معرفی بفرمایید.

با تشکر.

rayannet
August 5th, 2009, 00:34
سلام
ما میتوانیم به شما سرور مجازی با این قیمت ارایه دهیم ! که دیگر منابع مصرفی خود بتوانید کنترل کنید
با 15 تومان میتوانیم
256 مگابایت رم + 256 مگابایت swap = 512 مگابایت کل رم
20 گیگ هارد
پهنای باند : نامحدود به شما بدهیم.

اما راجب هاست اشترامی پ.خ بدید شاید تونستم کمکتون کنم

Arashdn
August 5th, 2009, 03:55
سلام

cpanel

1 _ دوستان سرویس دهنده عنایت داشته باشن که موارد و مشکلاتی از قبیل « سایت شما از منابع سرور بیش از حد استفاده می کنه » ، « سایت به سرور فشار میاره » ، « سرویس رو باید ارتقاع بدید » و « مصرف سایت بالاست باید سرور اختصاصی بگیرید » در صورت ارائه سرویس در آینده وجود نداشته باشه.

با تشکر.
هاست شیر فکر نکنم برای شما جواب بده از طرفی با این رنج قیمت شما یه وی پی اس خوب هم پیدا نمیشه

GharbHost
August 5th, 2009, 09:29
سلام

cpanel

با تشکر.

سلام

روی همین سرویس فقط می تونم 40 گیگ پهنای باند بدم. قیمت هم همونی که می خوایید

Reza_F
August 5th, 2009, 12:00
روی همین سرویس فقط می تونم 40 گیگ پهنای باند بدم. قیمت هم همونی که می خوایید

40 گیگ برای سایت موزیک که بیشتر به شوخی شبیه هست.فضا اونقدر مهم نیست که پهنای باند و سرور مهم هست.

pardishosting
August 5th, 2009, 12:03
درخواست شما بیشتر به شوخی شباهت داره دوست گرامی ....

GharbHost
August 5th, 2009, 12:50
40 گیگ برای سایت موزیک که بیشتر به شوخی شبیه هست.فضا اونقدر مهم نیست که پهنای باند و سرور مهم هست.

سلام

شما اگه 40 گیگ رو مصرف کردی، من مشکلی با اضافه کردن ندارم، شما پهانی باند برات مهم نباشه، اکثرجاهایی که هاست میدن، اون هم اسپانسری، نمیزارن user هاشون کم بیارند،
البته اینم بگم، که به هرحال بنده توی اختصاص پهنای باند محدود هستم.

من در همین اندازه توانایی دارم، اگه به نظرتون حرف بنده شبیه شوخی هست، دوستانی دیگه پیشنهاد VPS دادن، به هرحال انتخاب با خود شماست.

نهایتا 50 گیگ بیشتر نمی تونم بدم، اونم معلوم نیستف که باید بعدا به مشتری های بعدی چقدر پهنای باند بدم.

درخواست شما بیشتر به شوخی شباهت داره دوست گرامی ....

پیشنهاد من ؟ یا درخواست دوست گرامیمون ؟

kianonline
August 5th, 2009, 13:09
باید همیشه ، همه چیز را در نظر گرفته شود ، وقتی سایتی که از 1000 گیگابایت پهنای باند استفاده می کند ، قاعدتا به همان مراتب به رم و cpu بیشتری نیاز دارد. مگر اینکه در آینده نزدیک تصمیم دارید ، تبلیغ داشته باشید. ولی توجه توجه کنید که شما وقتی به 40 الی 100 گیگابایت پهنای باند یا کمی بیشتر ( البته حدودا و دقیقا اشاره نمی کنم ) قطعا با رم حتی 512 گارانتی شده هم ، سرورتان گاهی با قطعی مواجه می شوید. ( البته اگر سرور مجازی می خواهید بگیرید ) - و اما در هاست های معمولی هم اگر می خواهید به این میزان سرویس بگیرید ، فکر نکنم بتوانید از سرویس هاستینگ معمولی استفاده کنید ( البته با توجه به گفته خودتان با پهنای باند 1000 گیگ ) - مگر اینکه سرویس دهنده اسپانسر شما شود. اگر هم هاست معمولی پیدا شود ، مطمئن باشید موقتی است ، و بعد از مدتی سایت شما می بندد. لذا باید فکر اساسی کنید. من این موارد را اشاره کردم تا راهنمایی به شما کرده باشم.

موفق باشید دوست عزیز

Kambiz
August 5th, 2009, 18:50
سلام

cpanel

با تشکر.

من می تونم این سرویس رو ب صورت تضمینی بهتون بدم ام هزینش 24.900 تومان در ماه می باشد

Reza_F
August 5th, 2009, 21:13
من می تونم این سرویس رو ب صورت تضمینی بهتون بدم ام هزینش 24.900 تومان در ماه می باشد

شما 10000 تومان از قیمت مورد نظر من بیشتر فرمودین.در مورد فضا می تونم انتخاب کمتری انجام بدم ، اما پهنای باند که نمی تونم و مبلغ هم به این دلیل که برای سایت های دیگه هم دارم هزینه ماهانه می کنم ، بیشتر از این مقدار نمی تونم.

جناب rayannet عزیز برای شما پیغام خصوصی ارسال کردم چون ظاهرا پیشنهادی دارید.

WebRang
August 6th, 2009, 05:28
همچین سرویس ماهیانه 24.000 تومان هست....
اگرخواستید، درخدمتم....

AfraServer
August 6th, 2009, 12:45
با سلام من فکر نکنم آمارت از این بالاتر بره
www.ahangbaran.net
این رو من دارم ساپورت میکنم ببین خواستی بگو توضیح بیشتر میدم !

Reza_F
August 6th, 2009, 17:32
سلام

با سلام من فکر نکنم آمارت از این بالاتر بره
www.ahangbaran.net

شما بر چه اساس فکر کردید که آمار از این بالاتر نمی ره ؟ به نظر شما روزی 6 هزار بازدید ، آمار بالایست ؟

البته آمار این سایت هم بالا خواهد رفت و امیدوارم در کارشون موفق باشن و همچنین شما که سرویس دهنده هستید هم موفق باشید.

خدمتتون باید عرض کنم که این سایت تازه فعالیتش رو شروع کرده و این مقدار بازدید هم بخاطر دامنه www.ahangbaran.org هست که سابقا بر روی یک وبلاگ موزیک در بلاگفا پارک بود و در اون زمان با کپی کردن لینک های سایت های موزیک دیگه ، بر طبق آمار وبگذر به روزی 10 هزار بازدید رسیده بودن.آما از وقتی مدیران سایت های موزیک زرنگ شدن و از hotlink protection استفاده می کنن ، این دوستان مجبور شدن هاست بگیرن.

این رو من دارم ساپورت میکنم ببین خواستی بگو توضیح بیشتر میدم

منتظر توضیحات شما هستم.

AfraServer
August 6th, 2009, 17:39
سایت شما الان حاضره یا می خوایی شروع کنی؟؟؟؟؟

AfraServer
August 6th, 2009, 17:42
ماهانه اگه اینجور باشه هم چین چیزی رو میدم 25 هزارتومان!

amirizadi
August 6th, 2009, 17:45
در خدمتم
وی پی اس از 20.000
و هاست شیر با حجم بالا ماهانه 20.000 الی 25000
وی پی اس هم بگیرید بهتره

Reza_F
August 6th, 2009, 20:11
ماهانه اگه اینجور باشه هم چین چیزی رو میدم 25 هزارتومان

شما 10 هزار تومان بالاتر از توان پرداخت من فرمودین.

وی پی اس از 20.000
و هاست شیر با حجم بالا ماهانه 20.000 الی 25000
وی پی اس هم بگیرید بهتره

درسته که vps بسیار مناسب تره ، اما شرایط و مشخصاتش مهمه.
نسبت فضا و میزان رم گارانتی شده و قیمت و غیره که باید با هم سنجیده بشه.

خوشحال می شم شما شرایط و پیشنهادتون رو پیغام خصوصی کنید.

WebRang
August 6th, 2009, 20:18
NEW Offer
هاست: 15گیگ
پهنای باند + امکانات نامحدود
+ اف تی پی بک آپ رایگان....
+ سی پنل
ماهیانه : 15 هزار تومان
موفق باشید

AfraServer
August 6th, 2009, 20:33
16 گیگ + پهنا ی نامحدود و سایر هم نامحدود 15 هزار تومان :76:

ehsan_r_77
August 14th, 2009, 08:06
با سلام

چه نوع فایل هایی میخواین آپلود کنید ؟!

zip یا rar و یا mp3

در صورت mp3 نیاز به سرویس وارز دارید - اما زیپ و ... نیازی به وارز نیست

لطفاً مشخص کنید . موفق باشید

parsaserver
August 16th, 2009, 09:54
من می تونم به شما فضای نامحدود / پهنای باند نامحدود و کلا همه چی نامحدود رو بدوم سالانه فقط 100 هزار تومان
3 روز هم تست قبل خرید تا 10 روز هم در صورت ناراضی بودن از کیفیت تا 80 درصد مبلغ واریز رو برگشت می زنم .

Fazaha
August 16th, 2009, 16:11
سلام مشخصاتی که می خواهید + 1000 گیگ پهنای باند اضافه ، ماهانه 12،000 تومان
دیتا سنتر Caro
پرت 100 بر رو سرور به صورت اختصاصی می باشد !

parsaserver
August 17th, 2009, 15:42
از هلند و چین و ایران و هند و انگلیس و ترکیه و آمریکا و کانادا هم می تونیم تقدیم کنیم ! به همراه پشتیبانی از وارز

من می تونم به شما فضای نامحدود / پهنای باند نامحدود و کلا همه چی نامحدود رو بدوم سالانه فقط 100 هزار تومان
3 روز هم تست قبل خرید تا 10 روز هم در صورت ناراضی بودن از کیفیت تا 80 درصد مبلغ واریز رو برگشت می زنم .