PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست: هاست 100% وارز - مقدار کم - برای نصب وبولیتن

DR.Web
July 22nd, 2009, 03:02
سلام دوستان

میشه کسانی که هاستشون 100% وارز هست اینجا قیمت بدن؟ می خوام وبولیتن نصب کنم. من به نظرم میرسه، 200 مگابایت کافی باشه !!!!

اما امکانات برام مهمه. و پنلش هم غیر از Cpanel نباشه لطفا .

سرورهای هلند رو شنیدن وارزه، اما نمی دونم چقدر تضمینیه !!!

در صورت قطعی شدن. خرید، باید به بنده اطمینان اینکه هاستشون وارزه و هیچ مشکلی از نظر بسته شدن سایت و .... رو بدن .

بک آپ ، پشتیبانی و سرعت بالا ( به دلیل حجم زیاد انجمن ها ) هم برام مهمه .

حداقل 7 روز گارانتی برگشت وجه پرداختی رو هم می خوام، در صورت راضی نبودن از سرویس.

موفق باشید.

alieskan
July 22nd, 2009, 03:29
سلام دوستان

میشه کسانی که هاستشون 100% وارز هست اینجا قیمت بدن؟ می خوام وبولیتن نصب کنم. من به نظرم میرسه، 200 مگابایت کافی باشه !!!!

در صورت قطعی شدن. خرید، باید به بنده اطمینان اینکه هاستشون وارزه و هیچ مشکلی از نظر بسته شدن سایت و .... رو بدن .

حداقل 7 روز گارانتی برگشت وجه پرداختی رو هم می خوام، در صورت راضی نبودن از سرویس.

موفق باشید.

با سلام

شرکت میزبان پایتخت آماده سرویس دهی به شما می باشد. هم چنین قرارداد رسمی بین طرفین امضا می گردد که مشکلات بعدی برطرف خواهد شد.

سرور ها سی پنل هستند و مشکل وارز ندارند.
بک آپ به صورت روزانه و هفتگی گرفته می شود.
پشتیبانی از طریق شماره های تماس 22587469 - 22761180 و یا تیکت یا سیستم پشتیبانی آنلاین می باشد.

سرعت کانکشن ها 100 مگابیت به صورت Dedicated هستند.
7 روز گارانتی برگشت طبق قرارداد رسمی می باشد و دیگز اطمینان خاصی نمی باشد چون تماما رسمی و قراردادی می باشد.

هزینه پلان به صورت عادی 20000 تومان می باشد ولی برای سرویس های حجم بالا و مصرف زیاد سرور برای این که مشکلی در سرویس دهی پیش نیاد.

برای سرویس شما هزینه برابر 50000 تومان می باشد.

در صورت تمایل می توانید به راحتی در سایت سفارش دهید و پرداخت آنلاین داشته باشید.

amirizadi
July 22nd, 2009, 10:37
در خدمتم
200 مگ و پهناي باند نامحدود سالانه 15000
14 روز گارانتي
اطلاعات بيشتر پيغام خصوصي بديد

Arashdn
July 22nd, 2009, 11:49
با سلام
در خدمتیم
با مشخصاتی که در امضام هست تماس بگیرید یا پیام خصوصی بدید

linkers
August 1st, 2009, 19:21
سلام.

سرور های ما در کشور هلند واقع شده, سی پنل تضمینی و آپ تایم بالا, تا 30 روز برگشت وجه داریم.

200 مگابایت سالیانه 16 تومان در ضمن با نصب رایگان آخرین نسخه وی بولیتن در صورت تمایل.

اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی.

Fazaha
August 1st, 2009, 21:09
با سلام ،
در کشور لوگزانبورگ می تونم سرویس خوب بدم بهتون!
250 مگابایت سالانه 20،000 تومان .

PanizServer
August 2nd, 2009, 08:22
ما هم میتوانیم چنین سرویسی را با مشخصات 500 مگ و 20 گیگ پهنای باند با قیمت 13 هزار تومان به شما تقدیم کنیم آپ تایم همیشگی 100% دیتاسنتر در هلند و قرار داد کتبی
موفق باشید

Behsazan Host
August 5th, 2009, 07:51
سلام دوستان

موفق باشید.

دوست عزیز :

میتونید از بهسازان هاست خریداری کنید . سرور در هلند هست و 10 روز گارانتی بازپرداخت داره .بک آپ روزانه و پشتیبانی فوق العاده داره . سرعتش هم سریعترین هستش .
200 mb مبلغش 35000 تومان در سال.
بهترین سرور برای سایت های وارز هستش

justhost24
August 5th, 2009, 09:09
من هم درخدمتم
سرور در هلند
100% وارز
200 مگ فضا
پهنای باند 7 گیگ
سی پنل
امکانات نامحدود
قیمت 19 هزار تومان سالانه
نصب آخرین ورژن وی بی (رایگان)

ehsan_r_77
August 14th, 2009, 08:04
ما نیز در خدمتیم

پهنای باند 8 گیگ

فضا 300 مگ

قیمت 12000 تومان /سالانه

سرور در هلند - 100% وارز - uptime 99.99%

توضیحات بیشتر در http://www.sorenweb.com/index.php?option=com_content&view=article&id=58&Itemid=1

سوالی داشتید در خدمتم