PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک فرصت خوب ، پیشنهاد همکاری

DR.Web
July 5th, 2009, 15:08
سلام عزیزان

می دونید که شرط معروف شدن و برتر شدن، محدود نیست، و فقط محدود به کیفیت و قیمت هم نیست. با روش های مختلف مشه محبوبیت کسب کرد. مثلا اسپانسر شدن، راه اندازی سرویس های رایگان و ....

البته خوب این ها هم دردسرهایی دارند. و حوصله زیادی هم می طلبند، که به مرور زمان ازشون میشه نتیجه مثبت گرفت، و بحث سوابق و .. پیش میاد.

یکی از راه ها راه اندازی سرویس های رایگان آپلود، Share، آپلود عکس و گالری ها و دایرکتوری ها هست.

شاید بارها براتون یا برای کسانی که با یاهو سروکار دارند اتفاق افتاده باشه، که بارها از یک مرجع برای اپلود فایل یا عکس ازشون سوال میکنند و اکثر وقت ها سردرگم هستند!! که فایلم رو کجا آپلود کنم؟ و ...
با راه اندازی یک پایگاه ثابت و هماهنگ میشه هم نیاز دیگران رو رفع کرد و هم راهی برای شناسوندن خودمون ایجاد کنیم.

خواستم بدونم اینجا کسی هست که هاست مناسب برای این کار داشته باشه؟ و بخواد صرف این کار بکنه و با این کار هاستینگ خودش رو به دیگران معرفی کنه؟

اگه کسی هست که بخواد این کار رو انجام بده، مطرح کنه، و پیشنهاد خودش رو در رابطه با هرکدام از >>> آپلود عکس، اپلود فایل و شیر بیان کنه.

کسی هم آمادگی راه اندازی چنین سیستمی رو داشت من هم می تونم مدیریت سایت و مسایل مربوط به اون رو بر عهده بگیرم.

فقط توجه کنید که برای سایت های Share هاستتون پایبند به کپی رایت و مسائل حق تألیف نباشه.

IranianServer
July 7th, 2009, 13:09
با سلام.
به طور کامل در خدمتیم/

www.IranianServer.Net
info@iranianserver.net

DR.Web
July 7th, 2009, 20:09
از طریق ایمیل با شما تماس می گیرم، با هم مکاتبه کنیم.

Nikihost
July 7th, 2009, 20:21
سلام
من در خدمتم

DR.Web
July 7th, 2009, 21:38
والا شماها نه ایمل جواب میدید نه پی ام.

اگه کسی توانایی ساپورت نداره، پرونده این موضوع بسته بشه.

یا علی

Kambiz
July 7th, 2009, 22:55
به من پیغام بده

WebRang
July 8th, 2009, 09:19
در خدمـــــــــــــتـــیم .......
ایمیل هم تو امضا هست!
موفق باشید

nimap
July 8th, 2009, 10:31
ultravps@yahoo.com

Nikihost
July 8th, 2009, 11:41
والا شماها نه ایمل جواب میدید نه پی ام.

اگه کسی توانایی ساپورت نداره، پرونده این موضوع بسته بشه.

یا علی
سلام
دوست عزیز اگر به استاتوز ایدیم توجه میکرده.خوب بود.
شما میل کن 100 % جواب میدم:)