PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسر برای سایت پشتیبانی smf - با pr 2

DR.Web
July 1st, 2009, 22:25
ویرایش شد.

NovinServer
July 1st, 2009, 22:39
سلام ، من یکصد مگابایت می توانم اسپاسر شما شوم ، اگر نظرتون مثبت بود پیغام خصوصی بگذارید ;;)

Vahid
July 1st, 2009, 22:58
همچین میگه یکسد مگابایت که میخواد 1 ترا هاست بده :d

alieskan
July 1st, 2009, 22:59
به نام خدا

سلام علیکم

بنده 1 سال پیش تقریبا همین وقتا سایتی راه انداختم به نام persiansmf به آدرس persiansmf.ir .

این سایت متأسفانه به دلایلی بسته شد. شاد بعضی از دوستان سابقه دیدن این سایت و استفاده از مطالب آموزشی و بسته ها و قالب هاشو دارند.

سایت پشتیبانی سیستم smf هست.

من به دلیل اینکه دوستان در مامبولرن پشتیبانی رسمی سیستم رو برعهده گرفتن دیگه بی خیال این سایت شدم. خودم هم توی مامبولرن کار می کنم.
اما الان باز هم می خوام راش بندازم، چون عقیدم اینه که سلیقه ها متفاوته، خیلی از دوستان هم اذعان داشتند که پستیبانی که در انجمن ما میشه در جایی دیگه سابقه نداشته، اینجا هم از محمد یوسفی تشکر مd کنم بابت تمام زحماتش. و اگه کسی با ایشون تماس داره بگه که آرش باز هم قصد راه اندازی مجدد سایت رو داره.

قصدم از ایجاد این تاپیک این بود که بگم نیاز به اسپانسر قدرتمند هاست دارم، که خیلی رُک بخوام بگم، خسیس هم نباشه، و مارو توی راه اندازی مجدد سایت کمک کنه.

اینم پیج رانک سایت وقتی بالا بود : http://whois.irdomain.com/persiansmf.ir

ایمیل من : Arash.webmaster [at] gmail [dot] com

ترجیحا با ایمیل من تماس بگیرید.

با سلام

گروه شرکت های میزبان پایتخت می تونه این سرویس رو در اختیار شما قرار بزاره !
و برای تیم پشتیبانی این شرکت که من و دوستان هستیم مشکلی از نظر پشتیبانی سایت شما نیست و خوشحال می شیم شما رو کمک کنیم.

برای خدمات میزبانی هم من با جناب مهندس بیگلری مدیر شرکت صحبت کردم و ایشون هم استقبال کردند.

در صورت تمایل می تونی در سیستم پشتیبانی درخواست خودت رو به صورت کامل بنویسی و بقیه کار هاشو من یا دوستان دیگرم که در همین انجمن هستند انجام می دن

با تشکر

Arashdn
July 1st, 2009, 23:07
در خدمتیم
Yahoo : gig_nic
mail : gignic[at]gmail.com

NovinServer
July 1st, 2009, 23:55
همچین میگه یکسد مگابایت که میخواد 1 ترا هاست بده :d

=)) خوب مگر یک انجمن چقدر فضا می خواهد :66:
در ضمن این هم یک پیشنهاد هست ! :67:
توی ذوق ادم میزنید >:p
دفعه بعد اصلا پیشهاد نمی دهم :-<

1eng.ir
July 2nd, 2009, 03:29
چقدر فضا نیاز دارین ؟

پ.خ یا ایمیل eng.fakhraei[at]gmail[dot]com

IranianServer
July 2nd, 2009, 12:55
با سلام و دورد.
ما کاملاً شما را پشتیبانی میکنیم . هر مقدار هم که فضا لازم داشته باشید مشکلی نیست.
info@iranianserver.net