PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد تبلیغ

ahmadabdollahi
January 6th, 2017, 20:36
یه سوال از دوستان داشتم ، میخوام برای سایتم تبلیغ بگیرم ، بنظرتون از سیستم های تبلیغات کلیکی مثل صبا ویژن و ... استفاده کنم یا تبلیغ مستقیم بگیرم . کدوم برای سئوی سایت موثرتره

ViraHost.com
January 6th, 2017, 21:03
یه سوال از دوستان داشتم ، میخوام برای سایتم تبلیغ بگیرم ، بنظرتون از سیستم های تبلیغات کلیکی مثل صبا ویژن و ... استفاده کنم یا تبلیغ مستقیم بگیرم . کدوم برای سئوی سایت موثرتره

سلام ،

فعالیت شما در چه زمینه ای هست ؟

طبق تجربیاتی که شنیده و دیده شده ؛ گویا برخی از سیستم های تبلیغاتی که نام نمی برم گاهی اوقات گفتند که از کلیک تقلبی استفاده کردید

و در آمد از کلیک قابل برداشت ( تسویه حساب ) نمی باشد .

برای سئو اگر Redirect هایی از سایت های متفاوت و پایدار داشته باشید مناسب خواهد بود اما از لحاظ کسب درآمد اگر تبلیغ رو بصورت مستقیم بگیرید بصرفه تر خواهد بود .

موفق باشید :53:

Netfollower
January 6th, 2017, 21:18
عرض ادب

بزرگوار پیشنهاد بنده خرید تکی از سایت های واقعی است

اگر نیاز داشتید چند مورد خوب هم ما داریم

با ای دی داخل امضا در ارتباط باشید درخدمتیم

dizaji_saeed
January 6th, 2017, 23:54
درود

هر جفتش خوبه دوست عزیز
ولی باید این نکته رو در نظر داشته باشین که اگه بخاین تبلیغ مستقیم بگیرین ، باید بازدید و رتبه سایتتون در حد خیلی خوب باشه. وگرنه برای سایتایی که چند روزه راه افتادن ، کسی تبلیغ نمیده که هیچ ، خوده این سایتا باید خودشونو توی شبکه های دیگه تبلیغ کنن تا رشد کنن. نه اینکه تبلیغ بگیرن

خوبی سیستمهای کلیکی از سامانه هایی ک فرمودین هم همینجاس. ینی کاری به رتبه شما نداره. روزی یه بازدید هم داشته باشید ، مشکلی نیس. (گرچه درصورت بازدید بالا ، تعرفه هاشون فرق میکنه)

الان خودتون قضاوت کنین که سایتتون در چه جایگاهی هستش

موفق باشین

goldenhost.org
January 7th, 2017, 13:55
تبلیغات گوگل تاثیری بر رتبه سایت شما نداره، تبلیغات کلیلکی هم همینطور، تبلیغات بصورت فالو تاثیرگذار هست

ahmadabdollahi
January 8th, 2017, 18:20
فکر کنم بعضی از دوستان منظورمو درست نفهمیدن ، البته مشکل از نحوه ی نوشتن من بود . من میخوام سایت خودمو تبلیغ کنم ، حالا تو سیستم های تبلیغاتی یا کلیکی و ... میخوام بدونم بهترین شیوه که با کمترین هزینه تبلیغ موثر انجام بدم چیه ؟
سایتم بیشتر از یکساله کخ راه افتاده و بازدید روزانش بیشتر از 500 نفره و رتبه ی الکسای ایرانش 9886 هست . ممنون میشم راهنمایی کنید

armin.rf
January 8th, 2017, 18:26
عزیز سعی کنید اصلا از تبلیغات کلیکی سایت ها استفاده نکنید و مستقیم خریداری کنید
تقلب داخل کلیک ها زیاده در نتیجه هدر رفتن پولتونه