PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 50 مگابایت با 10 گیگ پهنای باند سالی 5000 تومان از کانادا

hostironi
May 28th, 2009, 21:30
سلام
هاست ایرونی ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب معمولی و وارز
50 مگابایت فضا با 10 گیگ پهنای باند را در سرور کانادی خود فقط 5000 تومان در سال درنظر گرفته ایم

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید

www.hostironi.net
www.hostironi.com

Parnian
May 29th, 2009, 06:43
ببخشید میشه بپرسم چرا برای whmcs تون لایسنس نگرفتین و از ورژن کیجن تقلبی دارید استفاده می کنید؟

Parshosts
May 29th, 2009, 07:37
ببخشید میشه بپرسم چرا برای whmcs تون لایسنس نگرفتین و از ورژن کیجن تقلبی دارید استفاده می کنید؟

چه ربطی به ایت موضوع تایپک داشت؟!!
بعدشم الان بیشتر هاستینگ های ایرانی از نال شده این نرم افزار استفاده می کنن

MelatHOST
May 29th, 2009, 07:51
فکر نمیکنم به من و شما ارتباطی داشته باشه
و از طرفی دیگر میتونید تاپیک بنده خدا را خراب نکنید و از بخش پیام خصوصی سوالتون رو بپرسید

mehdi24
May 29th, 2009, 07:59

عزیز . ایران اکثرا از نال شده این سیستم استفاده می کنن و برای شما هم ضرری نداره که ایشون از چی استفاده می کنن. سعی نکنید اعتبار هر کسی رو به روشی و به هر قیمتی تخریب کنید.

Parnian
May 29th, 2009, 10:33
همینطوری یه سوال کردم... برام جالبه که حتی هاست های بزرگ هم ماهیانه 14-15 تومان خرج نمی کنن لایسنس بگیرن! فقط می خواستم بدونم علتش چیه که شرکت های هاست بزرگ هم از نسخه های نال استفاده می کنن.
فکر کنم برای همه ی ایرانیا عادت شده که غیر قانونی کار کنن...

IFACO.Net
May 29th, 2009, 12:17
همینطوری یه سوال کردم... برام جالبه که حتی هاست های بزرگ هم ماهیانه 14-15 تومان خرج نمی کنن لایسنس بگیرن! فقط می خواستم بدونم علتش چیه که شرکت های هاست بزرگ هم از نسخه های نال استفاده می کنن.
فکر کنم برای همه ی ایرانیا عادت شده که غیر قانونی کار کنن...

نه خیر عزیز !

همه یکسان نیستند و ...

ما از همان اول whmcs رو با لایسنس دایمی نصب کردیم و استفاده می کنیم و خیلی از شرکت های دیگر هم همینطور.

hostironi
May 29th, 2009, 21:05
وقتي امروز اومدم ديدم 6 تا پاسخ كنار تاپيكم هست. پيش خودم گفتم واي چقدر سوال در مورد اين تاپيكم به وجود اومده برم زودتر جواب اين بنده خداها رو بدم
اما وقتي اومدم بحث هاي مطرح شده رو ديدم . ديدم طبق معمول اين تاپيك ها بحث اصلا منحرف شده .
با اين كه اصلا سوالتون به تاپيك ربط نداره ولي جوابتونو مي دم
ما اول فقط از كانادا سرويس مي داديم يك سايت خيلي ساده با يك فرم ساده php براي سفارش كه ديديم زياد جالب نيست و كاربرا به سايت هايي كه از يك همچين cms هايي استفاده مي كنند بيشتر علاقه نشون مي دن ما هم تصميم گرفتيم لايسنس whmcs رو بخريم اما بعد يك دفعه تصميم گرفتيم سرويس هاي وارز رو از هلند اضافه كنيم كه ديگه لزومي نديديم با داشتن هاست وارز لايسنس بخريم. هزينه اضافه بود
اگرم كسي بگه كه شما تضمين مي كنيد كه اين سرويس ها واقعا وارز هست يا نه بهش مي گيم ما خودمون داريم از whmcs نال شده روي اين سرور استفاده مي كنيم

فكر مي كنم علت توضيح دادم اما اگر بازم جناب Parnian سوالي در اين زمينه داشتن با اين كه البته بخشيد كه اين جوري مي گم ربطي به اين تاپيك يا كيفيت سرويس هامون نداره در سايت خودمو مطرح كنند با كمال ميل جوابشونو مي ديم

از بقيه كاربرا هم عاجزانه تقاضا مي كنم اگر فقط سوالي در مورد اين تاپيك يا نوع سرويس هامون دارند مطرح نمايند و نياين هي بگن ما لايسنس خريديم ما نال شده استفاده مي كنيم و بحث به حاشيه و انحراف نكشونن و با دادن تاپيك هاي بي ربط ديتابيس اين سايتو بي خودي سنگين نكنند

خواهش كردم. اميدوارم شاهد اين چنين چيزايي نباشم

Parnian
May 30th, 2009, 07:10
ممنون از جواب منطقیتون :)