PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسر با هاست نیمه وارز

final
May 27th, 2009, 12:46
با سلام. من یکی از مدیرای سایت دلتافوکس هستم.www.deltafoxy.com . متاسفانه الان 1 ماهه سایت ما قطع و وصل میشه.امار بازدیدامون همیشه بالای 15000 بود اما الان شده 6 تا 7 هزار که واقعا کم شده. البته محبوبیت زیاد داریم و روزانه هم بالاتر میره چون مدیر اصلی سایت ما یکی از مدیرای نیوک هست و سایت دارها خیلی ازمون میپرسن هاستتون مال کجاست. سایت ما 6 ماهه ساخته شده الکسامون 200 هزار هست و روزانه 1000 تا سایت رو میگیریم!.و بازدیدامون بین 7 تا 10 هزار متوسطش. ما 2 تا سرور برای دانلود داشتیم که یکیش که اصلا به علت گران شدن بیش از حد بسته شد. یکی دیگر داریم رو چین که فعلا با مشکلات مالی سردرگمیم و تا چند روز دیگر محلتش میرسه.خلاصه الان واسه هاست آپلودمون یک اسپانسر میخواهیم. مشکل سایت نداریم و سایتمون سالانه هست و پرداخت شده. الان نیاز به یک هاست نیمه وارز هم باشه کافیه چون اسکریپت نصب نمیکنیم و فقط برای برای قرار دادن فایلهامون.یک دومین ما روش نصب بشه و قابلیت چندین ftp کافیه برامون.حالا هر کس بخواهد میتونه اسپانسر ما بشه. بنرش رو هم تو سایت بالا میزاریم. 10 گیگ فضا با 150 - 200 گیگ پهنای باند ماهانه فعلا بستمونه.فقط هر کس میخواد اسپانسر بشه خواهشن پشتیبانی هم داشته باشه. نه اینکه یک ماه بعدش فایلهامون بپره و بعد یک بک اپ هم نداشته باشن یا هر دقعه دان بشه سایت!!هر کس اسپانسر بشه مطمن باشه زود محبوب میشه. حالا هر کی میخواهد نظر بده.

as87
May 27th, 2009, 22:09
با سلام. من یکی از مدیرای سایت دلتافوکس هستم.www.deltafoxy.com . متاسفانه الان 1 ماهه سایت ما قطع و وصل میشه.امار بازدیدامون همیشه بالای 15000 بود اما الان شده 6 تا 7 هزار که واقعا کم شده. البته محبوبیت زیاد داریم و روزانه هم بالاتر میره چون مدیر اصلی سایت ما یکی از مدیرای نیوک هست و سایت دارها خیلی ازمون میپرسن هاستتون مال کجاست. سایت ما 6 ماهه ساخته شده الکسامون 200 هزار هست و روزانه 1000 تا سایت رو میگیریم!.و بازدیدامون بین 7 تا 10 هزار متوسطش. ما 2 تا سرور برای دانلود داشتیم که یکیش که اصلا به علت گران شدن بیش از حد بسته شد. یکی دیگر داریم رو چین که فعلا با مشکلات مالی سردرگمیم و تا چند روز دیگر محلتش میرسه.خلاصه الان واسه هاست آپلودمون یک اسپانسر میخواهیم. مشکل سایت نداریم و سایتمون سالانه هست و پرداخت شده. الان نیاز به یک هاست نیمه وارز هم باشه کافیه چون اسکریپت نصب نمیکنیم و فقط برای برای قرار دادن فایلهامون.یک دومین ما روش نصب بشه و قابلیت چندین ftp کافیه برامون.حالا هر کس بخواهد میتونه اسپانسر ما بشه. بنرش رو هم تو سایت بالا میزاریم. 10 گیگ فضا با 150 - 200 گیگ پهنای باند ماهانه فعلا بستمونه.فقط هر کس میخواد اسپانسر بشه خواهشن پشتیبانی هم داشته باشه. نه اینکه یک ماه بعدش فایلهامون بپره و بعد یک بک اپ هم نداشته باشن یا هر دقعه دان بشه سایت!!هر کس اسپانسر بشه مطمن باشه زود محبوب میشه. حالا هر کی میخواهد نظر بده.

من مي تونم اين هاست رو بهتون بدم اما بنر در مورد فروشگاه بايد بزاريد.
اگه خواستيد بهم تو ياهو پيام بديد.

WebRang
May 27th, 2009, 22:43
با سلام. من یکی از مدیرای سایت دلتافوکس هستم.www.deltafoxy.com (http://www.deltafoxy.com) . متاسفانه الان 1 ماهه سایت ما قطع و وصل میشه.امار بازدیدامون همیشه بالای 15000 بود اما الان شده 6 تا 7 هزار که واقعا کم شده. البته محبوبیت زیاد داریم و روزانه هم بالاتر میره چون مدیر اصلی سایت ما یکی از مدیرای نیوک هست و سایت دارها خیلی ازمون میپرسن هاستتون مال کجاست. سایت ما 6 ماهه ساخته شده الکسامون 200 هزار هست و روزانه 1000 تا سایت رو میگیریم!.و بازدیدامون بین 7 تا 10 هزار متوسطش. ما 2 تا سرور برای دانلود داشتیم که یکیش که اصلا به علت گران شدن بیش از حد بسته شد. یکی دیگر داریم رو چین که فعلا با مشکلات مالی سردرگمیم و تا چند روز دیگر محلتش میرسه.خلاصه الان واسه هاست آپلودمون یک اسپانسر میخواهیم. مشکل سایت نداریم و سایتمون سالانه هست و پرداخت شده. الان نیاز به یک هاست نیمه وارز هم باشه کافیه چون اسکریپت نصب نمیکنیم و فقط برای برای قرار دادن فایلهامون.یک دومین ما روش نصب بشه و قابلیت چندین ftp کافیه برامون.حالا هر کس بخواهد میتونه اسپانسر ما بشه. بنرش رو هم تو سایت بالا میزاریم. 10 گیگ فضا با 150 - 200 گیگ پهنای باند ماهانه فعلا بستمونه.فقط هر کس میخواد اسپانسر بشه خواهشن پشتیبانی هم داشته باشه. نه اینکه یک ماه بعدش فایلهامون بپره و بعد یک بک اپ هم نداشته باشن یا هر دقعه دان بشه سایت!!هر کس اسپانسر بشه مطمن باشه زود محبوب میشه. حالا هر کی میخواهد نظر بده.
تيم وبرنگ قادر به ارايه همچين سرويسي به شما هست!
(FTP Backup +‌پشتيباني 24 ساعته +‌اعطاي قرارداد رسمي .... از امكانات ماست‌)
با ما تماس بگيريد :‌02813789651

موفق باشيد.

persian.developer
May 27th, 2009, 22:51
سلام من هم میتونم این سرویس رو به شما بدم
اگر مایل بودید پیغام خصوصی...

final
May 28th, 2009, 00:28
pizoul جان تلفن زدم برنداشتید.تو سایتتون ثبت نام کردم پیغام بدم ارور بانک اطلاعاتی میده!! پیغام خصوصی رو هم که بستید. چطور با شما دیگر تماس بگیریم؟ جناب as87 هم که در دسترس نیستن. برای جناب persian.developer هم پیغام خصوصی دادم. حالا ببینیم کی اخر اسپانسر میشه. کسی دیگر هم مایل به اسپانسر بودن بود بگه تا بالاخره یکی رو انتخاب کنیم !!

final
May 28th, 2009, 08:35
کسی نبود؟ بریم سراغ کسی دیگر؟ پیغام دادم. زنگ زدم. کسی بر نداشت.خوب پس چرا میگید میتونید؟

as87
May 28th, 2009, 11:57
کسی نبود؟ بریم سراغ کسی دیگر؟ پیغام دادم. زنگ زدم. کسی بر نداشت.خوب پس چرا میگید میتونید؟
من امروز برام يه pm ناشناس اومد كه فقط گفت hi منم جواب دادم اما ديگه pm نيماد.

1eng.ir
May 28th, 2009, 11:58
کسیو پیدا نکردی ؟!!!

final
May 28th, 2009, 13:11
نه هنوز. البته صحبتهایی با جناب persian.developer داشتم.اما خوب راستش هیچ شناختی از ایشون و هاستشون ندارم.خودشونم که آن نمیشن.براشون پیغام خصوصی هم دادم.کسی اگر از ایشون و هاستشون اطلاعاتی داره بگه. جناب پیزول هم که نه تلفن برمیداره.نه میشه ایمیل داد. نه میشه پیغام خصوصی. ای نهمه سایت هاستینگ کسی نیست اسپانسر؟ خلاصه کسی نیست همچنان!!

1eng.ir
May 28th, 2009, 13:17
نه هنوز. البته صحبتهایی با جناب persian.developer داشتم.اما خوب راستش هیچ شناختی از ایشون و هاستشون ندارم.خودشونم که آن نمیشن.براشون پیغام خصوصی هم دادم.کسی اگر از ایشون و هاستشون اطلاعاتی داره بگه. جناب پیزول هم که نه تلفن برمیداره.نه میشه ایمیل داد. نه میشه پیغام خصوصی. ای نهمه سایت هاستینگ کسی نیست اسپانسر؟ خلاصه کسی نیست همچنان!!
persian.developer از بچه های گل روزگار هستن ... بهشون پ.خ بده آنلاین که شدن حتماً جواب میدن

خودم که نمیتونم فعلاً همچین سرویسی بدم. اگه کمکی از دست من بر میاد، برای پیدا کردن یه اسپانسر خوب در خدمتم ;)

final
May 28th, 2009, 13:32
میدونم دوست عزیز.از ایشون هم ممنونم.اما خوب حداقل یک سایت کاشکی رسمی داشتند برای این جور سرویسها.راستش به سایتشون هم میریم جز یک تلفن و ایمیل چیزی نیستو یعنی کسی مثل من که هیچ آشناییتی با ایشون نداره نمیتونه راحت چیزی ازشون قبول کنه. اینارو میگم نگید نمک نشناسیما!! به خدا قدر خوبی ایشون رو هم میدونیم و شاید اصلا ایشون رو انتخاب کردیم.اما خوب کمی شناخت هم بد نیست. ایشون احتمالا دست تنها هستند. نه شرکتی نه سایتی. خوب قبل از انتخاب باید کمی شناخت باشه یا نه؟ منتظریم انشالا خودشون ان بشن بحرفیم. کسی دیگر هم اگر میتونه اسپانسر بشه نظر بده.چون فردا قطعی میشه.تا الان 2 نفر دیگر هم خواستن بشن که منتهی یکیشون میگه باید یک روز سایتتون رو تست کنیم!! به هر حال کسی دیگر هم میتونه بگه