PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعی سایت و بالا نیومدن سایت به صورت نا مرتب

mr.bahram
May 24th, 2009, 01:29
سلام
دوستان نزدیک به 10 روز هست که بنده با یک مشکلی مواجه هستم
سایت بنده در طول روز در زمان هایی نا مشخص بالا نمیاد
به شکلی که مثلا من الان که سایتم بالا میاد برای یکی از کاربران در شهر شیراز بالا نمیاد و یا وقتی برای من بالا نمیاد برای اون بالا میاد lol
در این زمان وقتی مسیر IP رو باز می کنیم با پورت ورودی به هاست مشکلی نداریم و حتی سایت با یوزر هم بالا میاد ولی با دامنه ارور PAge Load Error می ده
چند بار با هاستینگ صحبت کردم اول که خیلی سخت بود بهشون توضیح بدم که این مشکل رو داریم چون زمانی که می خواستیم و یا می گفتیم این مشکل هست برای انها این مشکل نبود ولی خلاصه با هر جون کندنی بود توضیح دادیم و متوجه شدن
حالا مورد اینجاس که مدیر هاست هم بهم گفته مشکل از نام سرور ها هست ولی از اون روز به بعد تغییری در روند سایت حاصل نشده و باز همون مشکل رو داریم
از دوستان نفنی و منیج دهنده درخواست دارم تا در صورتی که فکری به ذهنشون می رسه بهم بگن تا به این دوستان انتقال بدم و یا اگر مشکلی نداره بعد از هماهنگی من ایمیل آنها رو به شما بدم تا خودتون باهاشون صحبت بکنید و در روند کار یاریشون بدید

مدت زمان این لود نشدن سایت هم شاید 10 دقیقه باشه یعنی شما این طوری در نظر بگیرید که در طول 24 ساعت 12 ساعت سایت بالا هست و 12 ساعت بالا نیست و این مدت زمان ها بین این 24 ساعت تقس شده

مرسی از توجهتون این ادرس سایت من هست
www.vbskin.ir
و لطفا نام سرور ها رو هم خودتون با هویس گرفتن بدست بیارید و تست بکنید

مرسی از توجه همه شما دوستان
بهرام

IFACO.Net
May 24th, 2009, 09:54
سلام

2 ارور خفیف در دی ان اس هاتون مشاهده میشه !
این لینک رو به آدمین سرورتون گزارش کنید

http://www.intodns.com/vbskin.ir

موفق باشید

Vahid
May 27th, 2009, 08:21
مشکل دی ان اس که العان نداری
سایتد رو مانیتور کن
به احتمال زیاد سرور اصلی دان میشه

TruthPraiser
May 27th, 2009, 21:25
یکی می دونه این مقدار SOA EXPIRE چی هست؟

من برای چندجا امتحان کردم این پیام رو نشون می ده:

Your SOA EXPIRE number is: 3600000. That is NOT OK

WebRang
May 27th, 2009, 21:45
سلام !
دوست عزيز الان سايت شما واسه من باز نيمشه!
Ping هم نميشه!
مشكل دي ان اس هم نداريد!
سرور اصلي دان هست!
(‌اونم كه ميگيد واسه شيراز بالا مياد اما واسه شما نمياد .. اين حتما تغيير آي پي داشته و رو ISP شما يا كسايي كه نمياد واسشون كامل ست نشده ... )
مشكل دان تايم هست!‌(‌از ديدگاه من )
سالم باشيد.

ئ1362
June 14th, 2009, 18:33
سلام به احتمال زياد مشكل از كش dns در isp هست و بعد از مدتي حل ميشه من هم اين مشكل رو داشتم و حل شد.

Kambiz
June 14th, 2009, 18:40
بنظر من سرور دان می شه با مدیر هاستینگ در میون بذارید

mehdi24
June 14th, 2009, 19:09
سلام به احتمال زياد مشكل از كش dns در isp هست و بعد از مدتي حل ميشه من هم اين مشكل رو داشتم و حل شد.

عزیز این تاپیک ماله چند هفته پیشه و 100% تاحالا مشکلشون حل شده. تاپیک قدیمی رو بالا نیارید چون اینطوری تاپیک های جدید میره پایین

NovinServer
June 15th, 2009, 05:34
سلام
دوستان نزدیک به 10 روز هست که بنده با یک مشکلی مواجه هستم
سایت بنده در طول روز در زمان هایی نا مشخص بالا نمیاد
به شکلی که مثلا من الان که سایتم بالا میاد برای یکی از کاربران در شهر شیراز بالا نمیاد و یا وقتی برای من بالا نمیاد برای اون بالا میاد lol
در این زمان وقتی مسیر IP رو باز می کنیم با پورت ورودی به هاست مشکلی نداریم و حتی سایت با یوزر هم بالا میاد ولی با دامنه ارور PAge Load Error می ده
چند بار با هاستینگ صحبت کردم اول که خیلی سخت بود بهشون توضیح بدم که این مشکل رو داریم چون زمانی که می خواستیم و یا می گفتیم این مشکل هست برای انها این مشکل نبود ولی خلاصه با هر جون کندنی بود توضیح دادیم و متوجه شدن
حالا مورد اینجاس که مدیر هاست هم بهم گفته مشکل از نام سرور ها هست ولی از اون روز به بعد تغییری در روند سایت حاصل نشده و باز همون مشکل رو داریم
از دوستان نفنی و منیج دهنده درخواست دارم تا در صورتی که فکری به ذهنشون می رسه بهم بگن تا به این دوستان انتقال بدم و یا اگر مشکلی نداره بعد از هماهنگی من ایمیل آنها رو به شما بدم تا خودتون باهاشون صحبت بکنید و در روند کار یاریشون بدید

مدت زمان این لود نشدن سایت هم شاید 10 دقیقه باشه یعنی شما این طوری در نظر بگیرید که در طول 24 ساعت 12 ساعت سایت بالا هست و 12 ساعت بالا نیست و این مدت زمان ها بین این 24 ساعت تقس شده

مرسی از توجهتون این ادرس سایت من هست
www.vbskin.ir
و لطفا نام سرور ها رو هم خودتون با هویس گرفتن بدست بیارید و تست بکنید

مرسی از توجه همه شما دوستان
بهرام

با سلام و درود ، بهرام جان من را با این اسم در سایتش ندیده است اما من نزدیکبه دو سال که از سایتش استفاده می کنم که قبلا vbsaz.ir بود بعد شد vbskin.ir در کل بگذریم !
من 2 روز پیش توی سایتش بودم و می خواستم یک قالب دانلود کنم که ناگهان Feild To Connect داد و بعد دان شد !

حدس من فشار زیاد روی سرور هست یا احتمال DDOS شدن سرور حالا از هر کدام از سایت های زیر مجموعش که من اطلاع ندارم ولی ابتدا Field To Connect می دهد بعد down می شود ! ای نشان می دهد که سرور باز زیادی می کشد و تحمل نمی توانه بکنه و down می شود !

مسئله قطع و وصل شد هم بدلیل ISP ها است ! نظر من اینه که مانند قبل برگردی روی همان هاست ایرانی که SSL داشت ! :o):66:

موفق و پیروز باشی

Kambiz
June 15th, 2009, 06:58
تائید می شه کاملا منتقی و بجا فرمودن نوین سرور جان

amin2755
June 15th, 2009, 11:02
با سلام،
فکر کنم بهتر باشه شما یک صفحه تست (حاوی چند خط متن) درست کنید و زمانی که وب سایت شما مشکل داره، اون صفحه را باز کنید اگه باز شد اشکال از اتصال به db می باشد.

NovinServer
June 16th, 2009, 03:47
با سلام،
فکر کنم بهتر باشه شما یک صفحه تست (حاوی چند خط متن) درست کنید و زمانی که وب سایت شما مشکل داره، اون صفحه را باز کنید اگه باز شد اشکال از اتصال به db می باشد.

مشکلش حل شده عزیز !
دوستان محترم بحث ادامه ندهید :-*:53:

Vahid
June 16th, 2009, 11:17
چه راه و روش های خوبی شما ها \یشنهاد میدید :d

mr.bahram
June 20th, 2009, 21:44
مشکلش حل شده عزیز !
دوستان محترم بحث ادامه ندهید :-*:53:
بله مشکل حل شد ولی با انتقال سرور

مرسی از توجهتون دوستان

amirnano
March 27th, 2012, 23:45
من هم همچین مشکلی دارم لطفا راهنمایی کنید چه کنم امکان انتقال سرور رو هم ندارمintoDNS: afarineshgaran.com - check DNS server and mail server health (http://www.intodns.com/afarineshgaran.com)

amirnano
March 29th, 2012, 00:11
کسی نبود؟