PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی کلو در انگلستان فروش به بالاترین پیشنهاد یا اجاره به شرط تملیک

arvin_b
April 8th, 2016, 13:05
سلام
یک یونیت سرور هست در حال حاظر در انگلستان - منچستر کولو شده قابلیت انتقال به تمام کشور ها را داره این سرور در حدود 3.5 کار کرده از نظر سخت افزاری کاملا سالم هست یکی از هارد ها مشکل داشت که چند ماه پیش تعویض شد در حال حاظر سرور هیچ مشکلی نداره
مشخصات سرور

8x 2.5hassis: Supermicro Quad Hotswap HDD Bay

Board: Supermicro X9SCI-LN4F, 4x Gigabit lan, IPMI

CPU : Intel Xeon E3-1245

RAM : 4x 8GB Kingston ECC 1333 Unbuffered

HDD: 2x 750GB Segeate Momentus 7200RPM

HDD : 1x 500GB WesternDigital Scorpio black 7200RPM

SSD : 2x 120GB Intel SSD 320 series

سرور فوق حدود 5 ماه هست خاموش و بدون استفاده هست

شروع قیمت از 1.850.000 تومان
به بالاترین پیشنهاد قیمت فروخته خواهد شد ارئه قرار داد کتبی رسمی هم امکان پذیر میباشد

mehrangta
April 8th, 2016, 13:10
هزینه کلو به چه صورت هست ؟

arvin_b
April 8th, 2016, 13:36
هزینه کلو به چه صورت هست ؟
در دیتاسنتری که الان سرور قرار داره 1 یونیت و 5 ترابایت ترافیک با نرخ فعلی دلار 259.000 تومان ماهیانه

w.h.t
April 8th, 2016, 13:39
سلام همکار گرامی

یاهو پیام دادم لطفا پاسخگو باشید

arvin_b
April 8th, 2016, 13:51
سلام همکار گرامی

یاهو پیام دادم لطفا پاسخگو باشید

با سلام
الان در یاهو هستم پاسخ میدم

princeserver
April 8th, 2016, 14:47
سلام خدمت شما شروع قیمت از 1میلیون 850 هستش بالاترین پیشنهاد شما چقدر هستش؟

arvin_b
April 8th, 2016, 17:27
سلام خدمت شما شروع قیمت از 1میلیون 850 هستش بالاترین پیشنهاد شما چقدر هستش؟
سلام
فعلا پایه قیمت به 1.950 رسید تا الان یک پشنهاد بوده اگر شما هم پیشنهاد قیمت دارید لطفا داخل تایپیک اعلام کنید

با تشکر

- - - Updated - - -

همکاران گرامی یکی موردی هم که فراموش کردم داخل پست اول اعلام کنم حداقل پایه افزایشی100.000 هست

لطفا پشنهادات خود را هم داخل تایپیک اعلام کنید از الان پشنهادات داخل یاهو و پ خ قبول نمیشه

یاهو و پ خ فقط برای توضیحات تکمیلی

با تشکر

princeserver
April 8th, 2016, 22:20
اخرین پبشنهاد اینجا اعلام کنید در صورت نیاز ما شاید بودجه جور بشه بر داریم

arvin_b
April 8th, 2016, 22:38
اخرین پبشنهاد اینجا اعلام کنید در صورت نیاز ما شاید بودجه جور بشه بر داریم
فعلا که توافق انجام نشد قیمت برگشته به 1.850
لطفا قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنید

farssub
April 8th, 2016, 22:47
درود خدمت شما هزینه ترنسفر و انتقال سرور چقدر خواهد بود؟ ارزش انتقال داره؟

arvin_b
April 8th, 2016, 22:51
درود خدمت شما هزینه ترنسفر و انتقال سرور چقدر خواهد بود؟ ارزش انتقال داره؟

اطلاع دقیقی از هزینه ندارم چون قصد انتقال نداشتم

princeserver
April 11th, 2016, 10:45
سلام مهندس تو شرایط فعلی ما 1500 برش میداریم چون همان طور که عرض کردم اوردن سرور از منچستر مستلزم این هستش که حضورن بریم دیتاسنتر سرور رو تحویل بگیریم اونجا ارسال نمیکنند یه حساب کنید اگر کسی برنداشتش من برش میداریم ولی تو تایم فعلی که دستمون باز هستش تشکر

arvin_b
April 17th, 2016, 12:35
سلام مهندس تو شرایط فعلی ما 1500 برش میداریم چون همان طور که عرض کردم اوردن سرور از منچستر مستلزم این هستش که حضورن بریم دیتاسنتر سرور رو تحویل بگیریم اونجا ارسال نمیکنند یه حساب کنید اگر کسی برنداشتش من برش میداریم ولی تو تایم فعلی که دستمون باز هستش تشکر

سلام بنده کلا نظری ندارم شما هر سری بنده قیمت میدم زیر قیمت قیمت میدید بنده 3.5 گفتم گفتید 2 بعد گفتید تا عید 2.5 که نشد حالا هم 1 ماه نشده الان هم شد 1.5 حالا انصافا 1.5 نصف قیمت خرید این سرور هست

بنده 1850 قیمت دادم حداقل میگفتید 1850 یا 1900

princeserver
April 17th, 2016, 12:53
سلام بنده کلا نظری ندارم شما هر سری بنده قیمت میدم زیر قیمت قیمت میدید بنده 3.5 گفتم گفتید 2 بعد گفتید تا عید 2.5 که نشد حالا هم 1 ماه نشده الان هم شد 1.5 حالا انصافا 1.5 نصف قیمت خرید این سرور هست

بنده 1850 قیمت دادم حداقل میگفتید 1850 یا 1900
سلام تشکر از شما متاسفانه اون تایم زمانی که تیم دوستان قصد تهیه سرور رو به مبلغ 2 تومان داشتن شما زیر قیمت 2500 راضی نشدید و بعد از این که هزینه سرور خرج شدش شما اعلام کردید من 2 تومان میدم که برای ما مقدور نبودش دیگه متاسفانه
ببینید سرور متاسفانه خیلی تو زمینه کلوکیشن این رو نمیدونند دیتاسنتر سرور رو جای ارسال نمیکنه هیچ وقت بله حق با شما هستش اگر قرار باشه سرور بیاد ایران قیمت قطعا و یقینا این نیستش ولی نکته که اینجا هستش طی مکاتبات ما هزینه سفر از ایران به انگلیس معادل 700 پوند هستش همچنین هزینه سفر از خود انگلیس (لندن) به منچستر هم 700 پوند به فرض مثال شما در نظر بگیریدسرور کسی خریداری کنه اگر قصداوردن به ایران داشته باشه حتی اگر تو انگلیس باشه باید یک سفر به منچستر بروند و بعد از اون سرور رو از دیتاسنتر تحویل بگیرند خوب این موضوع مقدور نیستش برای خیلی از افراد و یاخیلی ها اصلا نمیدونن این موضوع رو برای همین دلیل ما متناسب با بودجه خودماان در شرایط فعلی افر اعلام میکنیم شما اختیار تمام دارید سرور رو نگه دارید سرور مال شما هستش در ید و مالکیت شما هستش واگذار کنید یا نکنید بنده نه قصد جسارت دارم نه قصد پایین اوردن قیمت شما این بودجه ما هستش
در خدمت شما هستم تشکر

berbidvps
April 18th, 2016, 09:36
سلام
یک یونیت سرور هست در حال حاظر در انگلستان - منچستر کولو شده قابلیت انتقال به تمام کشور ها را داره این سرور در حدود 3.5 کار کرده از نظر سخت افزاری کاملا سالم هست یکی از هارد ها مشکل داشت که چند ماه پیش تعویض شد در حال حاظر سرور هیچ مشکلی نداره
مشخصات سرور

8x 2.5hassis: Supermicro Quad Hotswap HDD Bay

Board: Supermicro X9SCI-LN4F, 4x Gigabit lan, IPMI

CPU : Intel Xeon E3-1245

RAM : 4x 8GB Kingston ECC 1333 Unbuffered

HDD: 2x 750GB Segeate Momentus 7200RPM

HDD : 1x 500GB WesternDigital Scorpio black 7200RPM

SSD : 2x 120GB Intel SSD 320 series

سرور فوق حدود 5 ماه هست خاموش و بدون استفاده هست

شروع قیمت از 1.850.000 تومان
به بالاترین پیشنهاد قیمت فروخته خواهد شد ارئه قرار داد کتبی رسمی هم امکان پذیر میباشد

سلام
سرور را اگر میتونید ایران بیارید من میخوامش

princeserver
April 18th, 2016, 09:59
سلام
سرور را اگر میتونید ایران بیارید من میخوامش
اگر ایران بودش که حداقل 3 تومان بودش :)

arvin_b
April 19th, 2016, 11:56
سلام

با توجه به قیمت های ارئه شده ظاهران انتقال سرور بهتر هست

بنده میخواستم سرور جا به جا نکنم ولی با توجه به شرایط تا 2 الی 3 ماه دیگه سرور جا به جا میشه به ایران

آشنا دارم که همراه خودشون سرور را جا به جا کنند دوستانی که سرور را در ایران نیاز دارند قیمت پیشنهادی اعلام کنند

در صورت نهایی شدن انتقال به زودی اعلام خواهد شد

با تشکر

berbidvps
April 23rd, 2016, 11:25
سلام

با توجه به قیمت های ارئه شده ظاهران انتقال سرور بهتر هست

بنده میخواستم سرور جا به جا نکنم ولی با توجه به شرایط تا 2 الی 3 ماه دیگه سرور جا به جا میشه به ایران

آشنا دارم که همراه خودشون سرور را جا به جا کنند دوستانی که سرور را در ایران نیاز دارند قیمت پیشنهادی اعلام کنند

در صورت نهایی شدن انتقال به زودی اعلام خواهد شد

با تشکر

دوست عزیز اگر ایران آوردی یه اطلاع بده قیمتشو باهم راه میایم