PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب روزانه حداقل 0.1 بیت کویین !! (150 هزار تومان حدودا)

Mr.Pouria
December 17th, 2015, 13:15
سلام خدمت دوستان

من چند وقتی بود که دنبال بهترین روش برای کسب بیت کویین بعد از ماینینگ میگشتم تا بلخره دیشب یک سایت را پیدا کردم که با استفاده از اون میتونید در روز به 0.1 بیت کویین برسید که واقعا این مقدار در روز عالی میباشد ! (کسایی که تو کار بیت کویین هستن میدونن خیلی خوبه این مقدار در روز)

من امروز از ساعت 12:20 دقیقه شروه کردم و به صورت پاره وقت فعالیت داشتم توی این 40 دقیقه 0.00006530 بیت کویین از این سایت گرفتم ! که این مبلغ رو باید در عرض 3 روز از سایت های دیگر کسب میکردم !! روند رشد در این سایت خیلی سریع هست و به راحتی با انجام چند تسک ساده میتونید در عرض یک ماه حداق 4 ملیون تومن درامد خالص داشته باشید ...

برای ورود و عضویت در سایت فوق به لینک روبه رو برید : http://epay.info

لینک زیر مجموعه : http://epay.info/rotator/867337

* هرگوه سوالی داشتین بپرسین تا جایی که بتونم پاسخ میدم ...

لینک ویرایش شد

در صورت زیر مجموعه شدن روش هایی جهت کسب سریع تر درامد به شما معرفی میکنم (فقط زیرمجموعه ها )

http://up.vbiran.ir/uploads/3380145036729932171_Snapshot_2015-12-17_185910.png

سرزمین
December 17th, 2015, 13:17
سلام

لینک کوتاه کننده صحیح نیست لطفاً لینک مستقیم قرار بدید.

shivahost
December 17th, 2015, 13:21
دوست عزیز یه حقی بدید که بعد از این همه جستجو و صرف چند ماه زمان حداقل چند زیر مجموعه عضو بشن اما چشم من لینک قرار میدم هرکه هرگونه دوست داشت عضو شود ...

حق بهتون دادن! گفتن لینک صحیح نیست! یعنی اشتباه! یعنی خودتون حق خودتون رو خوردید با گذاشتن لینک اشتباه!

Mr.Pouria
December 17th, 2015, 13:22
حق بهتون دادن! گفتن لینک صحیح نیست! یعنی اشتباه! یعنی خودتون حق خودتون رو خوردید با گذاشتن لینک اشتباه!

بله من اول منظور ایشون رو بد متوجه شدم اما بعد از برسی کامل دیدم لینک کوتاه دشه مشکل داره و رفع شد ...

از دوست عزیزمون سرزمین معضرت میخوام :)

Statyab
December 17th, 2015, 13:27
سلام
بیشتر این وب سایتها، پرداختی ندارن و بعد از یه مدت جمع میکنن

در ضمن ای کاش در مورد نحوه کار، دریافت پول، تبدیل به ریال توضیح میدادین

Mr.Pouria
December 17th, 2015, 13:34
سلام
بیشتر این وب سایتها، پرداختی ندارن و بعد از یه مدت جمع میکنن

در ضمن ای کاش در مورد نحوه کار، دریافت پول، تبدیل به ریال توضیح میدادین

سلام خدمت شما بله من این سایت رو در لیست سای تهای اسکم برسی کردم و پرداختی دارن مشکلی هنوز گذارش نشده از سمت کاربران این سایت

نحوه کار وب سایت کاملا مشخص هست

بعد از عضویت به شاخه Free BTC میرین در اونجا روی سایت ها کلیک میکند و گزینه های مربوط را انتخاوب میکنید ...

برای تبدیل پول هم که سایت ها و صرافی های بسیاری این واحد پولی را قبول دارند حتی ایران هم یک ثانون کامل جهت استفاده از پول بیت کویین دارد...

هم اکنون هر بیت کویین 457 دلار قیمت دارد

- - - Updated - - -

تعداد این گونه سایت هایی که درآمد بسیار بالایی رو میدن زیاده . لطفا بعد از برداشت سند خود را در همینجا برامون بزنید
دوستانی هم که تو کار کسب درآمد کلیکی هستن میتونن به این سایت ها من خودم ازشون برداشت داشم سر بزنن

ممنون از شرکت شما اما بهتر بود از تبلیغات در تاپیک خودداری میکردید

tikweb.ir
December 17th, 2015, 13:38
اعتبار این سایت چقدر هست؟
پرداختی داشتید ازش؟
باید به حداقل چقدر برسه برای پرداخت؟

Mr.Pouria
December 17th, 2015, 13:44
اعتبار این سایت چقدر هست؟
پرداختی داشتید ازش؟
باید به حداقل چقدر برسه برای پرداخت؟

1- تا جایی که در سایت های خارجی نوشته شده از سال 89 دامنه به ثبت رسیده و حدودا از اوایل 90 درحال فعالیت هست هیچ مشکلی هم گذارش نشده
2- درحال حاظر خیر چون فعالیتم کمه به حداقل برداشتی نرسیدم .
3 - 13000 ساتوشی حداقل برداشت میباشد که اگه فعالیت داشته باشید روزی 100 هزار ساتوشی به دست میاد ... پرداخت ها حفته ای 1 بار یا ماهی 1 بار هست (بسته به انتخواب خودتون داره)

tikweb.ir
December 17th, 2015, 16:04
ولی به این راحتی ها هم نمیشه روزی 0.1 بیتکوین بدست اورد
اولش که شروع میکنید خوب بهتون میده بعد که یکم پیش میرید سخت تر میشه و دوباره باید تا فردا صبر کنید...
نمیشه روی vps هم گذاشت چون کپجا داره و یسری چیزای دیگه

AhrimanSefid
December 17th, 2015, 16:25
ممنون، اما ای کاش توضیحات و آموزش می دادین.
از اول ساخت بیت کوین و آموزش ساخت اکانت.

اشکان
December 17th, 2015, 16:39
داداش حداقل یه اموزشی هم بده
اگر اموزشی می دی تا زیر مجموعه ات شیم

zambi
December 17th, 2015, 17:14
با عرض پوزش از استارتر گرامی
سایت از لحاظ اعتبار تایید میشه ولی از لحاظ بازدهی خیلی رسیدن به اون مقدار بیتکویینی که عرض کردند سخت هست و توصیه نمیشه

tikweb.ir
December 17th, 2015, 17:25
واقعا وفت تلف کنی هست
شما در بهترین حالت که کل وقتتون رو بزارید روزی 100 هزار satoshi هم کسب کنید در ماه میشه 300000 که یعنی میشه حدودا 13 دلار !!
به عبارتی 0.02 بیتکوین
که خیلی کمه
نمیدونم استارتر چطوری حساب کردن که میشه روزی 0.1 بیتکوین بدست اورد !!!
بهتر بود خودشون به این مقدار میرسیدن و بعد عنوان تاپیک رو همچین چیزی میزاشتن !
توی ماه سر کوچه تون گدایی کنید بیشتر از این مقدار گیرتون میاد...

Mr.Pouria
December 17th, 2015, 19:07
ولی به این راحتی ها هم نمیشه روزی 0.1 بیتکوین بدست اورد
اولش که شروع میکنید خوب بهتون میده بعد که یکم پیش میرید سخت تر میشه و دوباره باید تا فردا صبر کنید...
نمیشه روی vps هم گذاشت چون کپجا داره و یسری چیزای دیگه

درسته اگه راحت بود که الان همه داشتن در میاوردن !

کمی وقت میخواد ...

اما نه محدودیتی نداره در روز چند بار کلیک کنید ...

ممنون، اما ای کاش توضیحات و آموزش می دادین.
از اول ساخت بیت کوین و آموزش ساخت اکانت.

تمامی آموزش های بیت کویین در نت موجوده اما اگه ابهام یا سوال خاصی دارید بگید من جواب میدم

- - - Updated - - -

واقعا وفت تلف کنی هست
شما در بهترین حالت که کل وقتتون رو بزارید روزی 100 هزار satoshi هم کسب کنید در ماه میشه 300000 که یعنی میشه حدودا 13 دلار !!
به عبارتی 0.02 بیتکوین
که خیلی کمه
نمیدونم استارتر چطوری حساب کردن که میشه روزی 0.1 بیتکوین بدست اورد !!!
بهتر بود خودشون به این مقدار میرسیدن و بعد عنوان تاپیک رو همچین چیزی میزاشتن !
توی ماه سر کوچه تون گدایی کنید بیشتر از این مقدار گیرتون میاد...

اگر دقت کنید عزیز 2 بخش موجودی در این سایت وجود داره !!

یکی که تصاحبی بالا میره و یکی دیگر که مقدار میگیرید

من از ظهر نبودم که فعالیت کنم اما الان اومدم و اولین برداشت رو انجام دادم

من 30 هزار ساتوشی توی 30 دقیقه کار مفید جم کردم و عکس بالا نشان دهنده پرداخت موفق هست ...

- - - Updated - - -

داداش حداقل یه اموزشی هم بده
اگر اموزشی می دی تا زیر مجموعه ات شیم

همه چیز شفاف هست اگه مشکلی هست بپرسید ...

اگرم زیر مجموعه بشید چند روش رو معرفی میکنم بهتون سریع تر بتونید برداشت کنید ... + سود بیشتر ..

tikweb.ir
December 17th, 2015, 19:13
توی سی دقیقه خیلی زیاد بدست اوردید ! پس چطور بود که در صفحه قبلی گفتید که صد هزار ساتوشی روزانه میشه کسب کرد
اگر ممکنه اموزش یا ترفند بزارید

چون اینجوری که بنده دیدم توی هر بار کلیک و سایت بهتون بصورت میانگین 150 تا
ساتوشی بیشتر نمیده !

Mr.Pouria
December 17th, 2015, 19:17
خیلی زیاد بدست اوردید !
اگر ممکنه اموزش یا ترفند بزارید

چون اینجوری که بنده دیدم توی هر بار کلیک و سایت بهتون بصورت میانگین 150 تا
ساتوشی بیشتر نمیده !

درسته میانگین 150 تا میده ...

لطفا درسورت امکان بیاید یاهو تا کاملا بتونم بهتون توضیح بدم

AhrimanSefid
December 17th, 2015, 20:40
ممنون اما آموزشی ندیدم.

Mr.Pouria
December 17th, 2015, 20:43
ممنون اما آموزشی ندیدم.

خواهش میکنم سایت روش خیلی ساده هست کار خاصی نداره اما اگه سوالی طی مراحل داشتین پاسخ میدم

alimosavi
December 17th, 2015, 22:15
عزیزان نصیحت بنده وقتتونو برای چیزهای بسیار با ارزشتر صرف کنید . اینجور مسائل نون و آب نمی شه براتون . خرج برق مصرف شده هم بر نمی گرده چه برسه به زمان.
وقت صرف کنید کار با ndesign رو یاد بگیرید ببینید چقدر می تونید درآمد و عزت و احترام داشته باشید . برنامه نویسی یاد بگیرید و کیف دنیا رو ببرید خیلی هم حوصله اینکارو رو نداشتید بیاید تو کار هاست که حداقل وقت تلف کردن بهینه تری هست :)

Mr.Pouria
December 17th, 2015, 22:18
عزیزان نصیحت بنده وقتتونو برای چیزهای بسیار با ارزشتر صرف کنید . اینجور مسائل نون و آب نمی شه براتون . خرج برق مصرف شده هم بر نمی گرده چه برسه به زمان.
وقت صرف کنید کار با ndesign رو یاد بگیرید ببینید چقدر می تونید درآمد و عزت و احترام داشته باشید . برنامه نویسی یاد بگیرید و کیف دنیا رو ببرید خیلی هم حوصله اینکارو رو نداشتید بیاید تو کار هاست که حداقل وقت تلف کردن بهینه تری هست :)

حرفتون کاملا درسته اما یه جورایی هم این چیزا برای ساعت بیکاری میتونه خوب باشه ...

من حداقل ساعاتی که دارم با گوشیم چت میکنم رو کلیک انجام میدم ... اینجوری از وقت تلف شده یه چیزی برگشت داشته ...

اما درسته حذفتون کاملا آدم بره یه فن رو یاد بگیره بهتر از اینه که وقتشو برای همچین چیزی بزاره ...

aminh03
December 18th, 2015, 08:18
سلام خدمت دوستان

من چند وقتی بود که دنبال بهترین روش برای کسب بیت کویین بعد از ماینینگ میگشتم تا بلخره دیشب یک سایت را پیدا کردم که با استفاده از اون میتونید در روز به 0.1 بیت کویین برسید که واقعا این مقدار در روز عالی میباشد ! (کسایی که تو کار بیت کویین هستن میدونن خیلی خوبه این مقدار در روز)

من امروز از ساعت 12:20 دقیقه شروه کردم و به صورت پاره وقت فعالیت داشتم توی این 40 دقیقه 0.00006530 بیت کویین از این سایت گرفتم ! که این مبلغ رو باید در عرض 3 روز از سایت های دیگر کسب میکردم !! روند رشد در این سایت خیلی سریع هست و به راحتی با انجام چند تسک ساده میتونید در عرض یک ماه حداق 4 ملیون تومن درامد خالص داشته باشید ...

برای ورود و عضویت در سایت فوق به لینک روبه رو برید : http://epay.info

لینک زیر مجموعه : http://epay.info/rotator/867337

* هرگوه سوالی داشتین بپرسین تا جایی که بتونم پاسخ میدم ...

لینک ویرایش شد

در صورت زیر مجموعه شدن روش هایی جهت کسب سریع تر درامد به شما معرفی میکنم (فقط زیرمجموعه ها )

سلام
من اولین بارم هست که با این گونه سیستم ها آشنا میشم .
در هنگام ثبت نام فیلدی وجود دارد بنام BTC address
این فیلد چی هست و چه چیزی باید وارد کنم.
با تشکر.

hostorder
December 18th, 2015, 08:28
سلام
با تشکر.

حساب بیت کوین اتون رو باید وارد کنید

-farzin-
December 18th, 2015, 11:43
سایت های مخصوص سرمایه گذاری بیت کوین رو معرفی کنید به صرفه تر هستش ! هر چند ریسکش هم بالا هستش !

در ضمن زیر مجوعه شدم !

Mr.Pouria
December 18th, 2015, 11:54
سلام
با تشکر.

سلام خدمت شما هرچیزی که راجب بیت کویین میخواید بدونید در سایت مرجع اون نوشته شده است :

https://bitcoin.org/fa/

aminh03
December 27th, 2015, 19:47
سلام خدمت شما هرچیزی که راجب بیت کویین میخواید بدونید در سایت مرجع اون نوشته شده است :

https://bitcoin.org/fa/

سلام
ممنون از شما.
من به یک مشکل بر خوردم
من این مقدار 0.00090225 BTC بدست اوردم. و چند لحظه پیش epay ، مقدار btc بدست اومده رو به حساب blockchain واریز کرده .
ولی وقتی وارد blockchain میشم ، چیزی واریز نشده و همچنین از قسمت ریپورت pay out در epay روی Transaction hash کلید می کنم به صفحه ای در blockchain منتقل میشم که پیام زیر در ان بنمایش در میاد
Transaction rejected by our node. Reason: The Maximum number of outputs in a single transaction is 250

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ممنون میشم بگید این مقدار چه مقدار دلار میشه؟

Mr.Pouria
December 27th, 2015, 19:54
سلام
ممنون از شما.
من به یک مشکل بر خوردم
من این مقدار 0.00090225 BTC بدست اوردم. و چند لحظه پیش epay ، مقدار btc بدست اومده رو به حساب blockchain واریز کرده .
ولی وقتی وارد blockchain میشم ، چیزی واریز نشده و همچنین از قسمت ریپورت pay out در epay روی Transaction hash کلید می کنم به صفحه ای در blockchain منتقل میشم که پیام زیر در ان بنمایش در میاد
Transaction rejected by our node. Reason: The Maximum number of outputs in a single transaction is 250

ممنون میشم راهنمایی کنید.

خوب دوست عزیز آدرس مبدا و مقصد رو چک کنید ...

ببین شماره حساب های واریزی با شماره حساب شما یکی هست یا خیر ؟

در صورتی که یکی نباشه به هیچ وج نمیتونید پیگیری کنید زیرا بیت کویین یک پول غیر قابل رد یابی هست

aminh03
December 27th, 2015, 20:02
خوب دوست عزیز آدرس مبدا و مقصد رو چک کنید ...

ببین شماره حساب های واریزی با شماره حساب شما یکی هست یا خیر ؟

در صورتی که یکی نباشه به هیچ وج نمیتونید پیگیری کنید زیرا بیت کویین یک پول غیر قابل رد یابی هست

ممنون از پاسخ.
الان که چک کردم ، در کیف پول ثبت شده بود.
داداش ممنون میشم بگید این مقدار چه مقدار دلار میشه؟

nsf
December 27th, 2015, 20:09
سلام
لینک خرابه(سایت باز نمیشه)

Mr.Pouria
December 27th, 2015, 20:20
سلام
لینک خرابه(سایت باز نمیشه)

سایت بدون مشکل لود شد

- - - Updated - - -

ممنون از پاسخ.
الان که چک کردم ، در کیف پول ثبت شده بود.
داداش ممنون میشم بگید این مقدار چه مقدار دلار میشه؟

متعصفانه ویندوزم قاطی کرده نیمتونم بهتون دقیق بگم وارد سایت زیر بشید و با تغیر اعداد حساب کنید :

http://preev.com/

hasanazizi
December 27th, 2015, 23:33
سلام من زیر مجموعتون شدم اما دوتا پروژه طراحی دارم و باید تمومشون کنم و بعد از اتمام شروع به کار تو سایت میکنم
حال طبق گفته خودتون اون اموزش درامد رو پ خ میکنید !
و واقعا میشه روزی حد اقل 0.1 بیت به دست اورد اگه روزانه 8 ساعت کار کنی باهاش
ممنونم از این که وقتتو گذاشتی واسه ما
موفق و سربلند باشید