PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ مبین هاست ] ارایه سرور مجازی کانفیگ شده ویژه ارسال ایمیل

mobinhost.in
November 30th, 2015, 14:52
با سلام و احترام

شرکت مبین هاست آفر ویژه ای برای شما عزیزان در نطر گرفته است

این سرویس ویژه ارسال ایمیل انبوه به صورت تبلیغاتی میباشد
http://mobinhost.com/images/mobinhostlogo.png

افر این هفته : سرور ارسال ایمیل کانفیگ شده

هزینه این سرویس ماهانه 30 هزارتومان میباشد

درصد بالای اینباکس و میزان بالای باز شدن ایمیل و بازدهی بسیار بالا

بازدهی این سرویس بالاتر از سرویس های Mailerlite ,MailChimp (http://mailchimp.com/)و...میباشد

29071
توضیحات محصول :

این سرویس بر روی یک سرور مجازی رم 1 گیگ راه اندازی خواهد شد (دسترسی root سرور مجازی نیز ارایه خواهد شد )
و کنترل پنل دایرکت ادمین نیز بر روی سرور نصب میشود (بدون نیاز به لایسنس دایرکت ادمین )
برای این کار شما نیاز به یک دامنه دارید و بر روی دامنه سرویس ارسال ایمیل کانفیگ خواهد شد
برای سرور ارسال ایمیل سرویس RDNS فعال میشود
ما تمامی کانفیگ ها رو به صورت رایگان بر روی سرویس انجام میدهیم
شما میتویند به راختی دیتابیس ایمیل های خودتون را وارد کنید و بهترین نتیجه را بگیرید
درصورت نیاز به آموزش های مربوطه در رابطه با این سرویس با هزینه 50 هزارتومان قابل ارایه خواهد بود
هیج محدودیتی در ارسال ایمیل نیست

لینک سفارش (http://my.mobinhost.com/cart.php?a=add&pid=196)

------------------------------------------------------------------------------------

قوانین و شرایط سرویس دهی :

پشتیبانی همه روزه از ساعت نه صبح تا دوازده شب برای مشتریان عزیز از طریق تلفن شرکت و از طریق ارسال تیکت می باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سایت مبین هاست تیکت ارسال کنید و یا از طریق تلفن شرکت با ما در تماس باشید

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با تلفن های شرکت تماس بگیرید
در صفحه اصلی نیز میتوانید با واحد فروش به صورت مستقیم چت کنید

تلفن فروش : 66570779-021
تلفن پشتیبانی : 66573866-021

ارسال تیکت به بخش فروش (http://my.mobinhost.com/submitticket.php?step=2&deptid=6)

mha1368
December 2nd, 2015, 08:18
سلام..وقت بخیر
بنده نیاز دارم...
40 هزار ایمیل می خوام ارسال کنم ، مشکل با ارسالش در چند روز نیست؟
ایمیل ها به اینباکس میرن؟
توسط چی ارسال میشه ایمیل ها ؟ اسکریپی چیزی هست؟

mobinhost.in
December 2nd, 2015, 11:30
سلام..وقت بخیر
بنده نیاز دارم...
40 هزار ایمیل می خوام ارسال کنم ، مشکل با ارسالش در چند روز نیست؟
ایمیل ها به اینباکس میرن؟
توسط چی ارسال میشه ایمیل ها ؟ اسکریپی چیزی هست؟

با سلام
خیر مشکلی نیست
بهترین حالات برای 100% اینباکس شدن ارسال هر 15 ثانیه یک ایمیل هست
بله به اینباکس ارسال میشوند
کانفیگ بر روی CMS جوملا انجام میشود (لطفا از طریق تیکت درتماس باشید )

برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق تیکت در ارتباط باشید و یا با ما تماس بگیرید

تلفن فروش : 66570779-021
تلفن پشتیبانی : 66573866-021

ارسال تیکت به بخش فروش (http://my.mobinhost.com/submitticket.php?step=2&deptid=6)

mostafa73
December 2nd, 2015, 23:02
لینک سفارش اشتباه هست

mobinhost.in
December 3rd, 2015, 18:11
با سلام و احترام

لینک سفارش مشکلی ندارد دوست خوبم

می توانید به سادگی سفارش دهید

در صورتی که باز هم مشکل دارید از این لینک اقدام به خرید نمایید

http://my.mobinhost.com/cart.php?gid=36

mostafa73
December 5th, 2015, 05:55
لطفا پیغام خصوصی من رو بخونید

Yas-Host
December 5th, 2015, 07:11
در تاپیک اعلام کردید "هیج محدودیتی در ارسال ایمیل نیست" یعنی در روز هر چقدر ایمیل باشد می توانیم ارسال کنیم ؟

خوب اگر دسترسی روت ارسال می کنید حتما باید چند آی پی استفاده کنید برای عدم Blocked شدن آی پی ها درست هست ؟

اگر ابیوز ارسال شود چطور؟ باز برخورد نمی کنید ؟

فکر نمیکنم این درست باشد که محدودیتی قرار نداده باشید...!

Yas-Host
December 5th, 2015, 20:33
سلام.

نمونه سرور یا smtp می توانید از یک سرور ایمیل ارسال بفرمایید تا بررسی کنیم ؟

تشکر از شما.

mobinhost.in
December 5th, 2015, 20:41
با سلام احترام

بله از سمت ما هیچ محدودیتی برای ارسال نخواهد بود و کاربر در صورتی که نتیجه براش مهم نیست و فقط دنبال کمیت باشید هیچ محدودیتی رو نخواهد داشت

ما در آموزشی که به مشتریان ارائه می کنیم دقیقا ذکر می کنیم اگر دلتون می خواهد می توانید نا محدود ارسال کنید ولی با این کار نتیجه که باید را نخواهید گرفت

در آموزش شرایط منظقی ارسال رو به همراه یک سری پارامتر منطقی مربوط به حوزه ایمیل مارکتینگ را آموزش می دهیم و کاربران خودشون هستند که بعد از شنیدن این اصول منتطقی انتخاب می کنند که دلشون می خواهد به چه صورت ارسال کنند کیفیت مهم هست یا کمیت

ایمیل مارکتینگ یک علم هست و به مراتب دشوار و قانون مند اگر کوچگترین موارد رو رعایت نکننیم نتیجه نخواهیم گرفت

اگر باز هم سوال دارید در خدمت شما هستم

- - - Updated - - -

سرویس ارسال ایمیل بر روی یک دامنه کانفیگ می شود و برای اینکه Domain Key ست شود حداقل 12 ساعت زمان نیاز هست

این سرویس تست ندارد

7Server
December 16th, 2015, 17:46
امکان انجام تنظیمات بر روی سرور اختصاصی یا مجازی برای استفاده جهت ارسال ایمیل تبلیغاتی رو دارید؟
تنظیمات rDNS و ...
لطفا هزینه رو بفرمایید + ایا تضمینی میدید که ایمیل به اینباکس بره؟ البته با همون دستور العمل هر ۱۵ ثانیه یک ایمیل...
مرسی

mobinhost.in
December 17th, 2015, 13:54
با سلام و احترام

تمام تنظیمات از قبیل Rdns و تنظیمات ویژه سرور ارسال ایمیل به رایگان انجام می شود

در سایت تیکت باز کنید و هرگونه سوالی دارید از بخش فروش جویا شوید

vistaix
January 5th, 2016, 19:49
سفارش دادم

mobinhost.in
January 5th, 2016, 20:27
پس از خرید از طریق ناحیه کاربری و با ارسال تیکت و یا با تلفن شرکت مبین هاست در ارتباط باشید

02166573866
02166570779

my.mobinhost.com

mha1368
January 6th, 2016, 14:18
سفارش دادم

لطفا کیفیت ارسال رو بعد از تست در تایپیک قرار بدید

amhf
January 6th, 2016, 15:43
درود
شما کدوم نسخه از ACYmailing رو نصب میکنید؟ نسخه رایگان؟ کرک شده؟ ...؟

ParsWebIT
January 6th, 2016, 17:37
دلیل شما برای این متن چیه؟
بازدهی این سرویس بالاتر از سرویس های Mailerlite ,MailChimpو...میباشد

از چه لحاظ؟
شما ایمیلهای تبلیغاتی خودتون رو با mailerlite میفرستید " نمونه در ایمیل بنده موجود هست"

Sales@mobinhost.com via mlsendir.com

که دومین mlsendir.com مربوط به میلرلایت هست

آیا پنل شما با جوملا از پنلی مانند میل چیمپ پیشرفته تر هست؟
ACYmailing که روی جوملا نصب کردین از میل ویز مثلا بهتر هست؟

بدون محدودیت؟ بله اما بعد از حدود 6000 - 10.000 ارسال آی پی وی پی اس بلاک خواهد شد نزد جیمیل، یاهو و مخصوصا Live
دومین شما بلاک میشه بعد از این مقدار ارسال و همه ایمیلهاتون اسپم میشه
( و 100 البته در مواردی که همه میدونیم از علم مشتری برای ارسال شاید در همان پنج هزار ایمیل اول بلاک بشه)

لطفا برای روشن شدن مشتری موارد زیر رو بفرمایید که انتظار مشتری سرور ارسال نامحدود 100% اینباکس ماهی 30.000 تومن نباشه

1. تعداد ارسال ایمیل دقیق و در نتیجه جمع تعداد هر ماه:؟
بنا بر توصیه شما بر 15 ثانیه 1 ایمیل
چون زمانی بر اساس دیگر فاکتورهای مثلا جیمیل اسپم شدید دیگه ارسال هر 15 ثانیه یا کمتر و بیشتر فرقی نداره. همه ایمیلها اسپم میشن دیگه

2. کنترل پنل رو نوشتید : (بدون نیاز به لایسنس دایرکت ادمین ) - لطفا بنویسید که نصب دایرکت ادمین کرک شده که مشتری بدونه و نگه فلان جا لایسنس مجانی هم میدن

3. ارسال از تک آی پی منجر به 100% اسپم شدن هست و شما هم میدونید! چرا این روش ارسال ابتدایی رو با سرورهای وایت لیست شده میلیرلات و یا مخصوصا میل چیمپ مقایسه میکنید؟

4. هزینه اولیه این سرویس شما برای مشتری 30 هزار تومان وی پی اس رم 1 + 50 هزار تومن برای آموزشی ساده هست = 80.000 هزار تومان، این پول رو مشتری اگر صرف گرفتن پنلی از میل چیمپ کنه هم 100 اینباکس هست هم فردا تو تاپیکتون نمینویسن اسپم شد، کلاه بردارن، ناراضی هستم و فلان و فلان

حتی اگه مشتری در هر بار ارسال یک قالب ایمیل رو سند کنه و در بهترین حالت مثلا 3000 تا یا 5000 ایمیل ارسال کنه باز هم در ارسالهای بعدی اسپمر محسوب میشه از طرف جیمیل، یاهو و....
و بعدش این تک آیپی میره تو بلک لیست و در سرویس مانند msn live حتی دیگه نمیزاره ایمیل به اسپم بره، از دریافتش کامل جلوگیری میشه

در هر صورت جسارت من رو برای شرکت در تاپیک فروشتون عفو کنید
( من شخصا طی ماه گذشته برای دوستان 3 تا از همین سرویس از شما خرید کردم) و مشتری فردی بود که تفهیم شده بود برای ارسال اسپم با ماهی 30 تومان
و برای ارسال کمپینهای مهم براشون پنل smtp.com و sendgrid.com گرفتم

هزینه 30 تومانی شما برای یک وی پی اس و انجام مابقی کارها از جمله dns و rdns و نصب دایرکت ادمین و .. و .. برای مشتری من می صرفید. و پشتیبانی شما هم عالی هست

نتیجه تست افرادی که براشون این سرویس رو تهیه کردم.
در ارسال حدود 3000 تا 6000 ایمیل آدرس ایمیل بلاک شد
و ایمیلهای مثلا sale@domain.com اسپم شد که عوض میکردیم مثلا به support@domain.com
در ارسالهای بعدی حدود 10.000 ایمیل به بعد کل آدرس دومین ***** شد و هر ایمیلی ساخته میشد باز به اسپم میرفت
و در آخری از 50.000 ایمیل به بعد کل آی پی بلاک شد و ایمیلهای برگشت زده شده از طرف جیمیل، یاهو و هاتمیل حاوی متن بلاک شدن آی پی به دلیل حجم ارسال زیاد بود.

این در حالی بوده که مشتری من حرفه هست و در هر بار ارسال کل قالب ایمیل و متون عوض شده برای جلوگیری از دیتکت شدن اسپم
لینکهای unsubscribe رعایت شده در ایمیل و ادرس شرکت و تلفنهای زیر ایمیل ولید هست. و دهها نکته دیگر رعایت شده
اسپم تست در سایتهای مانند http://www.mail-tester.com بر اساس نیازهای اولیه تنظیمات سرور مانند spf - domain key - rdns و ... هست
و امتیاز بندی بر اساس html ایمیل و... امتیاز 10 از 10 رو هم ما گرفتیم اما این سایت هیچ ربطی به اسپم شناخته شدن ایمیلهای شما از طرف جیمیل و مابقی نیست

ما خیلی وقت هست اینجا تاپیک فروشی نزدیم و قصد تخریب شما نیست
فقط جهت تنویر افکار مشتری و اینکه سطح انتظارات مشتری رو اینطوری تعیین نکنید که برای همه مشکل ساز شده

با کمال احترام برای شما

mobinhost.in
January 6th, 2016, 18:06
لطفا کیفیت ارسال رو بعد از تست در تایپیک قرار بدید

اسپم تست بر روی این ای پی ها 10از 10 تحویل می شود و تمام اقداماتی که از سمت سرور لازم هست رو برای شما ارائه خواهیم کرد

- - - Updated - - -

درود
شما کدوم نسخه از ACYmailing رو نصب میکنید؟ نسخه رایگان؟ کرک شده؟ ...؟

از نسخه اینترپرایز استفاده می شود و استارتر نیست

- - - Updated - - -

از چه لحاظ؟
شما ایمیلهای تبلیغاتی خودتون رو با mailerlite میفرستید " نمونه در ایمیل بنده موجود هست"
بدون محدودیت؟ بله اما بعد از حدود 6000 - 10.000 ارسال آی پی وی پی اس بلاک خواهد شد نزد جیمیل، یاهو و مخصوصا Live

لطفا برای روشن شدن مشتری موارد زیر رو بفرمایید که انتظار مشتری سرور ارسال نامحدود 100% اینباکس ماهی 30.000 تومن نباشه

1. تعداد ارسال ایمیل دقیق در هر دقیق و در نتجه جمع تعداد هر ماه:؟

2. کنترل پنل رو نوشتید : (بدون نیاز به لایسنس دایرکت ادمین ) - لطفا بنویسید که نصب دایرکت ادمین کرک شده که مشتری بدونه و نگه فلان جا لایسنس مجانی دادن

3. ارسال از تک آی پی منجر به 100% اسپم شدن هست و شما هم میدونید چرا این روش ارسال ابتدایی رو با سرورهای وایت لیست شده میلیرلات و یا مخصوصا میل چیمپ مقایسه میکنید؟

4. هزینه اولیه این سرویس شما برای مشتری 30 هزار تومان وی پی اس رم 1 + 50 هزار تومن آموزشی ساده هست = 80.000 هزار تومان، این پول رو مشتری اگر صرف گرفتن پنلی از میل چیمپ کنه هم 100 اینباکس هست هم فردا تو تاپیکتون نمینویسن اسپم شد، کلاه بردارن، ناراضی هستم و فلان و فلان

حتی اگه مشتری در هر بار ارسال یک قالب ایمیل رو سند کنه و در بهترین حالت مثلا 3000 تا یا 5000 ایمیل ارسال کنه باز هم در ارسالهای بعدی اسپمر محسوب میشه از طرف جیمیل، یاهو و....
و بعدش این تک آیپی میره تو بلک لیست و در سرویس مانند msn live حتی دیگه نمیزاره ایمیل به اسپم بره، از دریافتش کامل جلوگیری میشه

دوست عزیز شما به عنوان خریدار سوال کردین و یا به عنوان مچ گیری ؟ حس می کنم شما از زدن این پست در تاپیک فروش ما بیشتر اثبات خودتون هست
این موارد که نوشتید رو پاسخ می دهم ولی اینجا تاپیک فروش هست و شما در مورد موارد فروش می توانید سوال کنید نه آموزش نحوه صحیح ایمیل مارکتیگ

در ابتدا خدمتتون بگوییم شرکت مبین هاست خود برای تبلیغات از میلرلایت و میل چیمپ استفاده می کند و به همین دلیل هم در تاپیک از این دو شرکت نام برده شده است

ما در این متن نوشتیم بازدهی بالاتر هست
مفهوم بازدهی یعنی شما

می خواهید 100 هزار ایمیل سابسکرایب کنید در این سیستم 30 تومان پرداخت می کنید
در سیستمی مشابه میل چیمپ باید 500 دلار پرداخت کنید مثلا

ما در مورد کیفیت صحبت نکردیم و در مورد بازدهی صحبت کردیم

ایمیل مارکتینگ یک علم هست و شما باید در این زمینه مطالعه بیشتری داشته باشید

فرضا شما 100 هزار ایمیل دارید که 50 درصد سالم و 50 درصد دیگر بونس هست شما با سیستمی مثل میل چیمپ اجازه ارسال این تعداد را نحواهید گرفت چون اوپن ریت شما زیر 5 درصد هست و اکانتتون رو ساسپند خواهند کرد

ایمیل مارکتینگ اصولی 7 مرحله دارد و یکی از مراحل آن ارسال به صورت توضیح داده شده در بالاست

مرحله سوم ایمیل مارکتینگ ارسال با سرویس دهنده هایی مصل میل چیمپ و .. هست

دوست عزیز نوشتن اسکریپت هایی مثل میل ویز و یا اسامی که به گوشتون خورده اصولا نشان از حرفه بودن نیست و شما هم نباید در تاپیک فروش به خودنمایی بپردازید

میل ویز هم یک اسکریپت خوب هست که ما هم در مواردی که مشتری آماتور نباشه و حرفه ای باشه مغرفی می کنیم

اما میل ویز برای کاربر آماتور مناسب نیست و نیاز به اطلاعات بالاتری هست

مشتری دنبال یک اسکریپت هست که به آسانی بتونه ارسال کنه و با زدن یک دکمه بتونه با کمترین هدر رفت زمان ارسال ایمیل کنه و از این کار نتیجه بگیره

ACY mailing \ تمام مواردی که گفتم رو داره ولی درصورتی که مشتری میل ویز هم بخواهد ما مشکلی نداریم

ACY هم ریپورت خوبی از ایمیل ها می دهد هم ارسال اسان هست و برای کاربر خیلی راحت هست و این مورد راضی کننده هست و اینکه اپمورت ایمیل ها براشون ساده هست

ما در 30 دقیقه آموزش موارد بسیاری رو به مشتری ارائه می کنیم که بتواند بازهی را بالاتر ببرد و نتیجه بگیرد

این تاپیک به مفهوم بهتر بودن این سیستم نسبت به میل چیمپ و ... نیست بلکه بحث ارزان بودن و بازدهی داشتن هست

اگر باز هم نیاز به توضحات دارید در این تاپیگ نپرسید اینجا فروش هست نه آموزش

اگر سوال دارید با دفتر ما تماس بگیرید جناب منتظری خودشون مستفیما از نظر فنی به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد

در مورد لایسنس دایرکت ادمین هم که نوشتید در این تاپیک از واژه هایی استفاده می شود که در انجمن مجاز هست و شما جملاتی که نوشتید از نظر مدیران انجمن خلاف قوانین هست

در ضمن کسی هم از شما نخواسته که در تاپیک فروش ما روشنگری کنید و کامنت توضیحی بزارید

این سرویس هاستینگ و میزبانی سایت نیست که این موارد براش مهم باشد

در مورد بند 4 هم خدمتتون عرض کنم ما به همه مشتریان میلز لایت و میل چیمپ را معرفی می کنیم و اینکه در مرجله دوم بشون استفاده از این سرویس رو پینشنهاد می دهیم که ایمیل هاشون رو یک ماه تصفیه کنیم و ایمیل های سالم رو با این روش گران اسنفاده کنیم

با این حال اگر سوال دارید می توانید در سایت ثبت نام کنید و بپرسید

اینجا تاپیگ فروش هست و شما در مورد سرویس می توانید سوالات فنی بپرسید ولی اینجا محل تفسیر خوب و بد بودن سرویس نیست تاپیک فروش هست

شما تغییرانی در متتون اعمال کردین

بنده کامل پاسخ دادم و همه موارد توضیح دارد

از دید من شما در تاپیک فروش ما نباید تفسیر کنید و کمی شیطنت کردین

کسی هم وظیفه روشنگری رو به شما محول نکرده

با این حال جوابتون رو دقیق دادم

mha1368
January 14th, 2016, 11:37
سفارش دادم...
ان شا الله که خیرِ ...

mssp
January 19th, 2016, 16:54

از چه لحاظ؟

Sales@mobinhost.com via mlsendir.com

که دومین mlsendir.com مربوط به میلرلایت هست

( و 100 البته در مواردی که همه میدونیم از علم مشتری برای ارسال شاید در همان پنج هزار ایمیل اول بلاک بشه)

1. تعداد ارسال ایمیل دقیق و در نتیجه جمع تعداد هر ماه:؟
بنا بر توصیه شما بر 15 ثانیه 1 ایمیل
چون زمانی بر اساس دیگر فاکتورهای مثلا جیمیل اسپم شدید دیگه ارسال هر 15 ثانیه یا کمتر و بیشتر فرقی نداره. همه ایمیلها اسپم میشن دیگه

2. کنترل پنل رو نوشتید : (بدون نیاز به لایسنس دایرکت ادمین ) - لطفا بنویسید که نصب دایرکت ادمین کرک شده که مشتری بدونه و نگه فلان جا لایسنس مجانی هم میدن

3. ارسال از تک آی پی منجر به 100% اسپم شدن هست و شما هم میدونید! چرا این روش ارسال ابتدایی رو با سرورهای وایت لیست شده میلیرلات و یا مخصوصا میل چیمپ مقایسه میکنید؟

4. هزینه اولیه این سرویس شما برای مشتری 30 هزار تومان وی پی اس رم 1 + 50 هزار تومن برای آموزشی ساده هست = 80.000 هزار تومان، این پول رو مشتری اگر صرف گرفتن پنلی از میل چیمپ کنه هم 100 اینباکس هست هم فردا تو تاپیکتون نمینویسن اسپم شد، کلاه بردارن، ناراضی هستم و فلان و فلان

در هر صورت جسارت من رو برای شرکت در تاپیک فروشتون عفو کنید
( من شخصا طی ماه گذشته برای دوستان 3 تا از همین سرویس از شما خرید کردم) و مشتری فردی بود که تفهیم شده بود برای ارسال اسپم با ماهی 30 تومان
و برای ارسال کمپینهای مهم براشون پنل smtp.com و sendgrid.com گرفتم

هزینه 30 تومانی شما برای یک وی پی اس و انجام مابقی کارها از جمله dns و rdns و نصب دایرکت ادمین و .. و .. برای مشتری من می صرفید. و پشتیبانی شما هم عالی هست

نتیجه تست افرادی که براشون این سرویس رو تهیه کردم.
در ارسال حدود 3000 تا 6000 ایمیل آدرس ایمیل بلاک شد
و ایمیلهای مثلا sale@domain.com اسپم شد که عوض میکردیم مثلا به support@domain.com
در ارسالهای بعدی حدود 10.000 ایمیل به بعد کل آدرس دومین ***** شد و هر ایمیلی ساخته میشد باز به اسپم میرفت
و در آخری از 50.000 ایمیل به بعد کل آی پی بلاک شد و ایمیلهای برگشت زده شده از طرف جیمیل، یاهو و هاتمیل حاوی متن بلاک شدن آی پی به دلیل حجم ارسال زیاد بود.

این در حالی بوده که مشتری من حرفه هست و در هر بار ارسال کل قالب ایمیل و متون عوض شده برای جلوگیری از دیتکت شدن اسپم
لینکهای unsubscribe رعایت شده در ایمیل و ادرس شرکت و تلفنهای زیر ایمیل ولید هست. و دهها نکته دیگر رعایت شده
اسپم تست در سایتهای مانند http://www.mail-tester.com بر اساس نیازهای اولیه تنظیمات سرور مانند spf - domain key - rdns و ... هست
و امتیاز بندی بر اساس html ایمیل و... امتیاز 10 از 10 رو هم ما گرفتیم اما این سایت هیچ ربطی به اسپم شناخته شدن ایمیلهای شما از طرف جیمیل و مابقی نیست

ما خیلی وقت هست اینجا تاپیک فروشی نزدیم و قصد تخریب شما نیست
فقط جهت تنویر افکار مشتری و اینکه سطح انتظارات مشتری رو اینطوری تعیین نکنید که برای همه مشکل ساز شده

با کمال احترام برای شما

گفته های ایشون کاملا تایید می شود. ایمیل های آن ها همگی به اسپم می رود. ما حتی ارسال انبوه هم نداشتیم و تنها 10 ایمیل به صورت تست و محتوای ایمیل کاملا استاندارد بود که به اسپم رفتند. آنها بسیار بر روی آموزش تکیه داشتند که ما با اینکه با اصول ایمیل مارکتینگ آشنایی داشتیم به هر حال آموزش را از آن ها خریداری کردیم که در کمال تعجب چیزهای به ما گفتند که یک فرد مبتدی کاملا از این موارد آگاهی دارد. در نهایت با گفتگوی طولانی که با آن ها داشتیم تنها نصف مبلغ را به ما بازگرداندند. در حالیکه ما هیچ استفاده ای از سرویس نداشتیم. این موارد در حالی است که قبل از خرید، هم از طریق تیکت و هم تماس تلفنی آن ها به ما تضمین 100 درصد ارسال به اینباکس دادند.

mobinhost.in
January 19th, 2016, 17:07
با شما بیش از 1 ساعت تلفنی صحبت شد
برداشت شما از این سرویس اشتباه هست

ما هیچ جا با پرداخت 30 تومان تضمین اینباکس نداده ایم و فقط کفته شده که بازدهی بالا هست و این رو هم مشتریان بسیاری تست کرده اند و من مستند حاضر به نمایش این بازدهی هستم

شما هم مبتدی هستید
چون می خواهید با پرداخت 30 هزار تومان 100 هزار ایمیل رو به اینباکس بفرستید

به شما پیشنهاد شد که در صورتی که همچین توقعی دارید از پلن های میل چیمپ بتون ارائه کنیم . نه ما نه هیج سرویس دهنده ای همچین تضمینی را نمی تواند بدهد حتی خود گوگل و یاهو

mssp
January 19th, 2016, 17:56
با درود
شما مبتدی هستید که هنوز تشخیص نمی دهید که بازدهی ایمیل مارکتینک عدم ارسال به spam است. کجا ما 100 هزار ایمیل ارسال کرده ایم؟ شما از پس 10 عدد بر نیامدید. حتی ایمیل تکی هم به اسپم رفت!
بنده دو عکس از تیکت و صفحات سایت قرار می دهم که ثابت می کند شما ارسال به اینباکس را تضمین داده اید
http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/1da0-2.jpg
http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/5f56-4.jpg

مگر شما در ابتدای این تاپیک نفرمودید که:
بازدهی این سرویس بالاتر از سرویس های Mailerlite ,MailChimp (http://mailchimp.com/)و...میباشد

صحبت های شما سرشار از تناقض است. بنده قضاوت را به بازدیدکنندگان می سپارم.

در ضمن ما خودمان توانایی داریم از mailchimp سرویس بگیریم.

پیروز باشید

mha1368
January 26th, 2016, 10:01
سلام
یک هفته ای هست که این سرویس رو تهیه کردم..
البته هر 15 ثانیه یک ارسال داشتم و تا کنون 20 هزارتایی ارسال کردم...
حتی ایمیل های باز شده رو هم نشون میده...
البته یه سری تکنیک به کار بردیم...

و یک مورد...برای ارسال ایمیل حتما باید صفحه ی ارسال ایمیل باز باشه...
که باید سرور مجازی ویندوز تهیه کرد و این کار رو انجام داد...
که اونم هزینه ای بین 10 تا 20 هست...