PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد بک لینک

behtash007
October 3rd, 2015, 16:27
سلام دوستان چند سوال در مورد بک لینک داشتم
اول اینکه سایت های که اتوماتیک بک لینک میکنن تاثیر داره ، میدونم که باید رنک بالا باشه
دوم اینکه چطور لینکی که از کار افتاده رو از بک لینک خارج بشه
سوم اینکه من افزونه ای دیدم که برای ورد پرس بود ، کارش بک لینک بود ایا ارزش خریدن داره
چهارم اینکه چرا بعد از این همه فعالیت و ثبت کردن سایتم وقتی چک میکنم لینکی اضافه نشده
دلیلش چیه

armin.rf
October 3rd, 2015, 16:29
سلام
بنده هم قبلا همین اشتباه رو داشتم و میخواستم راه صد ساله رو 1 شبه برم که کلی ضرر دادم

1-هزینه رو صرف بکلینک نکنید
2-بکلینک های رایگان 90 درصد در گوگل پنالتی هستند
3-راه صد ساله رو یک شبه نمیشه رفت

behtash007
October 3rd, 2015, 16:35
سلام
بنده هم قبلا همین اشتباه رو داشتم و میخواستم راه صد ساله رو 1 شبه برم که کلی ضرر دادم

1-هزینه رو صرف بکلینک نکنید
3-راه صد ساله رو یک شبه نمیشه رفت

ممنون از پاسخ ، درمود سایت های بک لینک رایگان چی ؟! تاثیر منفی داره ؟
من قبلا سایتم رو توی این سایت های سرچ ابنجین ثبت میکردم یه مدت این کار رو کردم تو یک هفته سایتم اول صفحه اول گوگل بعد یک دفعه ناپدید شد سایتم

armin.rf
October 3rd, 2015, 16:38
ذکر کردم

میتونم بهتون ادرس بدم برید 2000 تا 10000 بک لینک رایگان ثبت کنید اما دیگه با رتبه های خودتون باید خدانگهداری کنید (تست شده)

behtash007
October 3rd, 2015, 16:41
ذکر کردم

میتونم بهتون ادرس بدم برید 2000 تا 10000 بک لینک رایگان ثبت کنید اما دیگه با رتبه های خودتون باید خدانگهداری کنید (تست شده)

مرسی . پس این سایت های تخصصی سئو چی میگن که کلی اموزش گذاشتن ، حتی میگن که گوکل بر اساس محبوبیت سایت شما که بک لینک شده ابندکس میکنه ؟؟!!

سایت رایگان وجود داره

armin.rf
October 3rd, 2015, 16:46
بله
بنده هم گول این سایت ها رو خورم و رتبه 20 الکسا سایت هاستینگ خودمو از دست دادم
میتونید خودتون امتحان کنید شاید جواب گرفتید :دی :دی

noa_takotnaha
October 3rd, 2015, 17:37
بک لینک تاثیر منفی نداره، مگه اینکه گوگل فکر کنه شما میخواین با گرفتن بک لینک گولش بزنید. حالا چطوری این فکرو می کنه، جای بحث داره.
در کل بک لینک تاثیر زیادی تو سئو و رتبه سایت داره و یکی از مهمترین روش های اعتبار سنجی سایت هست. اما کیفیت بک لینک خیلی مهمتر از تعدادش هست.
کیفیت هم 3 تا معنی میده:
1- سایتی که لینک میده، رتبه خوبی داشته باشه.
2- سایت به جز لینک شما، تعداد زیادی لینک نداشته باشه. (مثلا همین سایت های بک لینک رایگان که گاها تو 1 صفحه بالای هزار تا لینک دارن)
3- موضوع سایت و ترجیحا صفحه، به موضوع سایت شما مربوط باشه.

بک لینک رو هم فقط میتونید با اون سایت تماس بگیرید و بگید حذف کنند، راه دیگه ای نداره.
ولی راه بهتر این هست که به گوگل بگید لینک رو نادیده بگیره. این امکان تو search console (وب مستر تولز سابق) وجود داره.

hell.machine
October 3rd, 2015, 18:12
سلام
بیشترین تاثیر رو بک لینک داره بعد از اون سئو و بقیه موارد
هر کی بک لینک بخره مگه پنالتی میشه؟من موندم این حرفای بی پایه و اساس از کجا در میاد!!!
خرید بک لینک باید اصولی باشه نه اینکه 1 شبه بخوای به همه چیز برسی
و خیلی چیز های دیگه که اگه همشو بخوام خلاصه کنم و بک لینک رو تفسیر کنم طولانی خواهد شد و زمان بر
موفق باشید

armin.rf
October 3rd, 2015, 18:24
سلام
بیشترین تاثیر رو بک لینک داره بعد از اون سئو و بقیه موارد
هر کی بک لینک بخره مگه پنالتی میشه؟من موندم این حرفای بی پایه و اساس از کجا در میاد!!!
خرید بک لینک باید اصولی باشه نه اینکه 1 شبه بخوای به همه چیز برسی
و خیلی چیز های دیگه که اگه همشو بخوام خلاصه کنم و بک لینک رو تفسیر کنم طولانی خواهد شد و زمان بر
موفق باشید

دوست عزیزم قبل از ارسال پست بنده رو به صورت کامل بخونید
نگفتم هر کی بخره پنالتی میشه !! :o

به عنوان مثال سایت زیر 2000 بک لینک رایگان میده
http://www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter

اما از 2000 تا 1000 تاش بد ترین تاثیر رو میذاره

چک کردم که عرض میکنم

menalgeya
October 4th, 2015, 03:18
سلام دوستان چند سوال در مورد بک لینک داشتم
اول اینکه سایت های که اتوماتیک بک لینک میکنن تاثیر داره ، میدونم که باید رنک بالا باشه
دوم اینکه چطور لینکی که از کار افتاده رو از بک لینک خارج بشه
سوم اینکه من افزونه ای دیدم که برای ورد پرس بود ، کارش بک لینک بود ایا ارزش خریدن داره
چهارم اینکه چرا بعد از این همه فعالیت و ثبت کردن سایتم وقتی چک میکنم لینکی اضافه نشده
دلیلش چیه

با سلام

دوست عزیز توصیه میکنم این مقاله جناب آقای فاطمی رو در مورد بک لینک مطالعه نمایید

http://1admin.ir/30-factors-for-determining-backlink-quality/

موفق باشید