PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبانی آنلاین شبانه روزی یعنی چی !؟

KamranOnline
May 8th, 2009, 05:08
با سلام

اولا می خوام تشکر کنم از دوستانم که همواره ما رو پشتیبانی می کنن و شبانه روزی زحمت می کشن.

چند تا عکس گذاشتم از زحمات بچه ها که واقعا شبانه روزی پشتیبانی می کنن.

هم چنین در امضا هم قید کردم.
ریبوت نکردن یک سرور برای 10 ماه فقط و فقط توسط ( تیم ) پشتیبانی محقق خواهد شد.

گروه شرکت های میزبان پایتخت

http://i44.tinypic.com/32zrqbn.jpg

http://i39.tinypic.com/24nppco.jpg

KamranOnline
May 8th, 2009, 05:51
به قول دوستانم همه دل خوشی ما همینه که وقتی نمایندگانمون تو شهر های مختلف دارن سرویس دهی می دن خیالشون راحته که یکی هست تو یه شرکتی که داره کاربرانشون رو پشتیبانی می کنه !

وقتی هم آفتاب طلوع می کنه با خوشحالی بیدا می شن چون می دونن امروز هم یه روز خوب برای کارشون خواهد بود.

وقتی همه خوابیدن یکی هست که جواب حداقل 20 نفری که ممکن هست از مشکلی داشته باشن رو بده !

takpars
May 8th, 2009, 10:55
سلام
واقعا من از پشتیبانی شون بسیار راضی هستم من فکر نمیکردم اینحور پشتیبانی بخوان داشته باشن !!!
حتی 3 شب بخوان تلفن جواب بدن !! ( لازم به دکز است کدام سرویس دهنده تو ایران ساعت 3 شی تلفن جواب میده ) بخدا اینا جواب دادن. اصلا واسم یه چیزی عجیب بود.
امیدوارم موفق و پیروز باشند

salam
June 9th, 2009, 20:27
واقعا آدم وسوسه میشه با اینکه هاست نیاز نداره ازشون هاست بگیره (سه شب زنگ بزنه و یه نیم ساتی با آقا کامران درو دل کنه ! )

salam
June 9th, 2009, 20:27
کامران جان باهات تماس میگیرم . منتظر تماسم باش !!!

be099
June 9th, 2009, 23:16
من با اینا اشنایی ندارم ولی احتمالا اولشه :66:

Vahid
June 10th, 2009, 04:00
همش ادعا میکنه
ساپرت درست حسابی نداره

bus
June 10th, 2009, 05:15
همش ادعا میکنه
ساپرت درست حسابی نداره

اقای مستر جان 100% درست میگن
من ازشون خرید کردم و گول همین Livechat الکی شون خوردم !!!!!
همه اش دروغ میگن کوچکترین مشکل بلد نیستن حل کنن همه اش میگن به ما مربوط نمیشه این مربوط نیست. میگن حجم درخواست شما زیاد هست باید پشتیبانی ویژه بگیری و ... عزیز اگر نمیتونی پشتیبانی کنی ببند چرا وقتی خرید کردیم دیگه تو Livechat و تلفن جواب نمیدی ؟
گزینه BackUp بر میداری فکر میکنی دیگه نمی تونم از اطلاعات مشتری هام BackUp بگیرم ؟
ریسلر منو میبندی ؟
اخه این درسته پول بدی و بعد ریسلر ببندن و بعدش که باز کردن گزینه بک آپ از Cpanel برداشته شده باشه و بگی لینک ّبک آپ بده و میگه هر لینک بک آپ 2000 تومان من 380 کاربر داشتم یعنی حدود 800.000 تومان باید واسه بک آپ میدادم !!!!!!
وافعا اینا کلاهبردار هستن و برگشت هزینه هم چرت و پرته اصلا برگشت نمیدن
و من روز اول ساعت 4 صبح روز جمعه بود که همنجور آنلاین بودم و صحبت کردیم گفتیم اگر 4 صبح بیدار هستن و پشتیبانی میکنن حرف نداره خلاصه ما سرویس خریدیم و ترانسفر هم کردن اما اینا واسه حل مشکل بخدا 1001 مشکل وجود داشت از LiveChat میگفتم میگفت تا چند دقیقه دیگه حل میشد و بار حل نمیکرد و خسته میشدیم و پنجره LiveVhjat میبستیم.
بعد از تلفن 30 دقیقه ای هم پشت تلفن که میخواد مشکل حل کنه بعدش چک میکردیم حل نشده بود!
سیستم تیکت یا ایمیل شون هم حداقل 48 ساعت طول میکشید جواب بده و اینم اخر کار میگفت پسورد درست نیست یا نام کاربری درست نیست و یه بهانه ی الکی

امیدوارم پشتیبانی بهتره داشته باشن و از مردم ار چپ و راست پول نگیرن فکر کنن زرنگی هست اگر میخواستم دورت بزنم تو 10 دقیقه کار و کوزت میرختم هوا عزیز دل برادر وقتی میگی 800.000 تومان واسه بک آپ باید بدی فکر میکنی زرنگی هست !!!
و این سرور هم که دارن واسه خودشون نیست شریکی هست معلوم نیست سرور مجازی هست یا سرور اختصاصی !!!

امیدوارم دوستان دیگه گول اینجور حرف ها نحورن . و پشتیبانی 24 ساعته !!!
حتی بعضی مواقع صبح / عصر تماس میگرفتم جواب تلفن نمیدادن

بخدا 2 هفته با اینا کار کردم دارم قسم میخورم 410.000 تومان تو همین 2 هفته که با اینا کار کردم ضرر کردم

یعنی هزینه 4 ماه سرور یک سرور معمولی با سی پنل که بدرد فروش هاست بخوره !!!!

فقط یک سایت 100% LiveChat پشتیبانی میکنه اونم eukhost هستش اما همه سایت های ایرانی دیگه و خارجی که من میشناسم هر کدوم بگه 24 ساعته پشتیبانی دروغ میگه حتی خودم !!!:107:

و ریبوت نکردن سرور در 10 ماه دروغ هست : به پیر و پغمبر بخدا قسم دارم قسم میخورم باور کنید روز اول که رفتیم رو سرورشون 6 ساعت در یک روز Down شد !!!!!!
چطور 10 ماه سرور ریبوت نشده !!!!

امیدوارم با دقت سرویس دهنده خود انتحاب کنید.

salam
June 10th, 2009, 15:02
من واقعا از شما و جناب مستر تشکر میکنم که بنده رو روشن کردین .
اگه اینجوری باشه , باید گفت واقعا متاسفم که با همچین وضعی . . . (بگذریم)
من به رهنمودهای دوستان پشیمون شدم . لطفا سفارش بنده رو کنسل کنین (آخه دیشب یه اشتباهی کردم و سفارش دادم!!!)

بازم از لطف دوستان دلسوز و مهربون انجمن ممنونم

1eng.ir
June 10th, 2009, 15:09
من واقعا از شما و جناب مستر تشکر میکنم که بنده رو روشن کردین .
اگه اینجوری باشه , باید گفت واقعا متاسفم که با همچین وضعی . . . (بگذریم)
من به رهنمودهای دوستان پشیمون شدم . لطفا سفارش بنده رو کنسل کنین (آخه دیشب یه اشتباهی کردم و سفارش دادم!!!)

بازم از لطف دوستان دلسوز و مهربون انجمن ممنونم
:)) دوست عزیز اول فکر کن بعد تصمیم بگیر ;)

NovinServer
June 10th, 2009, 17:00
:)) دوست عزیز اول فکر کن بعد تصمیم بگیر ;)

من یکم از موضوع سر در نیاوردم ! :39:
یعنی می خواستم بگویند ! آره ما هم 24 ساعته هستم :105:
والله چند تا از بچه ها در لیست ایدی من هستند می دانند هیچ کس اندازه من انلاین نیست :))
اما خوب منم ادمم باید بخوابم امل زور بزنم روزی 12 ساعت پشتیبانی می کنم :))

به هر حال کسی 24 ساعته داشته باشه واقعا حرفه ای شناخته می شود ولی حداقل باید سه کارمند داشته باشه با1 نفر عمرا نمی شود :))

rayannet
June 10th, 2009, 17:05
اما الان معجزه شده و این سایت پشتیبانی 24 ساعته واقعی داره ...

Vahid
June 11th, 2009, 06:09
بحث بیشتری نکنید
شناخته شد

mehdi24
June 11th, 2009, 08:06
ایشون نوشتن 1071 دامنه میزبانی میکنن ولی دامین تولز چیز دیگه ای نشون میده:
IRNAMESERVER.COM (has 89 domains)

salam
June 11th, 2009, 08:17
ایشون که ماشالا اینقدر آنلاین بود چرا الان چند روزه نمیاد تاپیک رو ببینه و جواب دوستان رو بده !

payot
June 11th, 2009, 08:31
آدرس سایتش چیه؟

mehdi24
June 11th, 2009, 09:24
ehost.ir

1eng.ir
June 11th, 2009, 09:40
ما هنوز نفهمیدیم قضیه چیه !!!
بحث سر پشتیبانی ehost.ir هست ؟

Kambiz
June 11th, 2009, 17:54
ما هنوز نفهمیدیم قضیه چیه !!!
بحث سر پشتیبانی ehost.ir هست ؟

فهمیدی به منم بگو هرکی یه چیز می گه :))

NovinServer
June 11th, 2009, 18:34
اما الان معجزه شده و این سایت پشتیبانی 24 ساعته واقعی داره ...

معجره شده واقعا ! @-)

http://i42.tinypic.com/2afe7u0.gif

الان ساعت 10.33 شب پنج شنبه می باشد .

Kambiz
June 11th, 2009, 19:07
تاپیک روبندین تاپیک مسخره شده هیچ جا ساپورت نمیکنه

NovinServer
June 11th, 2009, 20:03
تاپیک روبندین تاپیک مسخره شده هیچ جا ساپورت نمیکنه

دوست عزیز با نظر شما شدیدا مخالف هستم !
کی می گویید هیچ کجا پشتیبانی داره ؟ ایشون بحثش این نیست که پشتیبانی نمی کند ! :105:

اینجا بحث سر پشتیبانی شبانه روزی است ! اگر به نظر شما مسخره هست لطفا در این بحث شرکت نکنید و اسپم بیخودی نکنید . :53:

یک جمله می گوییم و تمام :
تجارت هاستینگ در ایران آن قدر درامد ندارد که بتواند 24/7 پشتیبانی کند ! اگر تازه خود مدیر هاستینگ بتواند پشتیبانی کند خودش خیلی حرف هست امروزه می بینید بعضی از مدیران هاستینگ حتی ورشکست می شوند و بعد هم فرار ، یا در این چند ماه سیستم جدید امده بعضی شرکت ها برای تبلیغ و جذب مشتری بیشتر نماینده ها و یا هاستینگ های ورشکته را به عنوان اسپانسر قبول می کنند ، یعنی به قول معرف اون سایت یا نمایمدگی را واگذار می کنند .

حال از نظر شما آیا مقدر است یک شرکت هاستینگ 3 تا 6 کارمند بگیره به صورت 24 ساعت پاسخگوی مشتریان باشد ؟ قطعا پاسخ شما هم خیر است ! زیرا صرفه اقتصادی ندارد ..

Amir
June 11th, 2009, 20:20
ایشون نوشتن 1071 دامنه میزبانی میکنن ولی دامین تولز چیز دیگه ای نشون میده:
Irnameserver.com (has 89 domains)

571 سایت درستشه

Vahid
June 11th, 2009, 20:41
در مورد تاپیک بحث کنید

Kambiz
June 12th, 2009, 06:25
دوست عزیز با نظر شما شدیدا مخالف هستم !
کی می گویید هیچ کجا پشتیبانی داره ؟ ایشون بحثش این نیست که پشتیبانی نمی کند ! :105:

اینجا بحث سر پشتیبانی شبانه روزی است ! اگر به نظر شما مسخره هست لطفا در این بحث شرکت نکنید و اسپم بیخودی نکنید . :53:

یک جمله می گوییم و تمام :
تجارت هاستینگ در ایران آن قدر درامد ندارد که بتواند 24/7 پشتیبانی کند ! اگر تازه خود مدیر هاستینگ بتواند پشتیبانی کند خودش خیلی حرف هست امروزه می بینید بعضی از مدیران هاستینگ حتی ورشکست می شوند و بعد هم فرار ، یا در این چند ماه سیستم جدید امده بعضی شرکت ها برای تبلیغ و جذب مشتری بیشتر نماینده ها و یا هاستینگ های ورشکته را به عنوان اسپانسر قبول می کنند ، یعنی به قول معرف اون سایت یا نمایمدگی را واگذار می کنند .

حال از نظر شما آیا مقدر است یک شرکت هاستینگ 3 تا 6 کارمند بگیره به صورت 24 ساعت پاسخگوی مشتریان باشد ؟ قطعا پاسخ شما هم خیر است ! زیرا صرفه اقتصادی ندارد ..

داداش منم حرفمو اصلاح می کنم منظور منم همین بود که کسی نمی تونه 24/7 پشتیبانی بده چون ارزش نداره