PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رایتل به 18 ساله ها سیمکارت رایگان میده!

xphost
December 13th, 2014, 16:35
درود
همکارا یا کاربرایی که متولد 75 هستش و الان دقیقا 18 سالشون هستش
شرکت رایتل اگر اشتباه متوجه نشده باشم سیمکارت رایگان میده
یه سری بزنید استفاده کنید از این فرصت
اینم لینکش
رایتل - ثبت نام و خرید - طرح هدیه 18 سالگی (http://reg.rightel.ir/18)

chaleshtor
December 13th, 2014, 16:44
گویا رایتل بعد از شکستی که در عرصه تجاری بازار خورده رو به رایگان دادن محصولاتش کرده

فکر نکنم هجده ساله ها برای این سیم کارت مشتاق باشن

hannah
December 13th, 2014, 16:47
ما که پول دادیم خیری ندیدیم

xphost
December 13th, 2014, 16:49
ما که پول دادیم خیری ندیدیم
شنیده بودم اینترنتش خیلی خوبه

justfilm
December 13th, 2014, 16:50
دوستان فقط سیم کارت هارو تموم نکنین واسه بقیه هم بزارین با تشکر :دی

chaleshtor
December 13th, 2014, 16:51
بهتره بگم از نظر تعریفی بلی وگرنه هیچ تفاوتی با قبل نداره(من که ندیدم)

hossein6151
December 13th, 2014, 16:52
ما که 18 ساله نیستیم چی:d
حداقل میگفت از 18 ساله های تا 30 ساله ها یا 28 ساله ها :d

hannah
December 13th, 2014, 16:54
ما که هر جا رفتیم رومینگ بوده به امید بسته های تخفیف خریدیم که وقتی پولشو میدی کار نمیکنه زنگ میزنی میگه توی رومینگ بسته های تخفیفی کار نمیکنه :دی
کلا هم فک کنم 5 6 جارو خودش دکل زده بقیه از ایرانسل بد بخت همراه اوله :d

xphost
December 13th, 2014, 16:55
ما که 18 ساله نیستیم چی:d
حداقل میگفت از 18 ساله های تا 30 ساله ها یا 28 ساله ها :d
اون طوری توی 24 ساعت کل سیمکارت هاشون تموم میشد
:))

- - - Updated - - -

ما که هر جا رفتیم رومینگ بوده به امید بسته های تخفیف خریدیم که وقتی پولشو میدی کار نمیکنه زنگ میزنی میگه توی رومینگ بسته های تخفیفی کار نمیکنه :دی
کلا هم فک کنم 5 6 جارو خودش دکل زده بقیه از ایرانسل بد بخت همراه اوله :d
اون که صد در صد
ایرانسل همه جا آنتن میده
حالا حالا باید کار کنه تا بتونی شاید کل تهران رو پوشش بده

hossein6151
December 13th, 2014, 17:00
رایتل به قول دوستمون داره از رومینگ ملی استفاده میکنه فکر نکنیم تو هر شهر یه دکل داشته باشه حالا حومه ها به کنار برای همین رایتل خیلی خیلی سود کرده چون بدون هیچ دکلی الان کلی سود داره میکنه در ضمن این اگه هزینه چنتا دکلشو سیم کارت رایگان بده دست مردم بازم مردم میان شارژ میکنن سود داره واسش
بدبخت ایرانسل که اینهمه دکل زده حالا رایتل رقیبش داره ازش استفاده میکنه

xphost
December 13th, 2014, 17:02
رایتل به قول دوستمون داره از رومینگ ملی استفاده میکنه فکر نکنیم تو هر شهر یه دکل داشته باشه حالا حومه ها به کنار برای همین رایتل خیلی خیلی سود کرده چون بدون هیچ دکلی الان کلی سود داره میکنه در ضمن این اگه هزینه چنتا دکلشو سیم کارت رایگان بده دست مردم بازم مردم میان شارژ میکنن سود داره واسش
ایرانسل که مفتی نداده حق استفاده از دکلش رو
قطعا پول گرفته
و ایرانسل هنوز که هنوز بهترین سرویس دهنده هستش تو کل کشور
شاید نت جالبی نداشته باشه ولی انتن دهی و تعرفه مکالمه ی خوبی داره

hannah
December 13th, 2014, 17:03
کسی رقیب ایرانسل نمیشه ولی اگر ایرانسل هم بسته های تخفیفی مثل بقیه کشور ها بزاره اونوقت سود داره
تا جایی که من میدونم هیچ کشوری پول اس ام اس تماس اینا نمیده ماهیانه مثلا آمریکا 99 دلار میدن کلیه امکانات رایگانه !

hossein6151
December 13th, 2014, 17:05
هزینه ایرانسل میگیره چون که رومینگ ملی رو سازمان رادیویی گفته باید اجرا کنین تا 3g بدم ممکنه با تعرفه خیلی خیلی کمی رایتل به ایرانسل بده فکر کنم 100 سال هم مالیات و هزینه بده بازم براش کلی سود داره.
ایرانسل هم خدماتش خیلی خوبه و هم اینکه پشتیبانیش هر ساعت شبانه روزی زنگ بزنی جواب میدن.
ولی بازم رایتل به ما سیم کارت رایگان میداد بیشتر فروش میرفت:D

Netfollower
December 13th, 2014, 17:06
سیاست سن بلوغ : ))))
عجب اقدام بزرگی آفرین رایتل
بعد اینکه نصف نمایشگاه الکامپو خرید و به جایی نرسید
و البته لطف کرد ابروی نمایشگاهو برد
به امید چندتا بچه دم بلوغ و دختر/پسر بازی شون چشم دوخته : )))))))
احســــــــــــــــــــــ ــــــــــنت

طراحی سایت رایگان برای 18 ساله ها پ خ بدهید : ))))

hossein6151
December 13th, 2014, 17:11

متن آخر خیلی خوب بود:d

xphost
December 13th, 2014, 17:19
سیاست سن بلوغ : ))))
عجب اقدام بزرگی آفرین رایتل
بعد اینکه نصف نمایشگاه الکامپو خرید و به جایی نرسید
و البته لطف کرد ابروی نمایشگاهو برد

=))

سرزمین
December 13th, 2014, 17:19
من تاپیک رو داشتم میخوندم خیلی از عزیزان اشتباهی که کرده بودن فکر می کنن کیفیت شبکه به دکله!

دوستان اگر اغراق نکنم بیشترین شبکه 3g در کشور برای رایتله چرا که یه اپراتور باید شبکه رو از ابتدا راه اندازی کنه مثلاً در حال حاضر ایرانسل خیلی جاها پوشش 3g هم نداره که بخواد اینترنت درست و حسابی بده دست مردم به نظر من در حال حاضر نت رایتل بهترین گزینست چون چند ساله فقط داره شبکه 3g رو گسترش میده نه 2g مثل بقیه اپراتور ها

حالا همراه اول و ایرانسل تا بخوان شبکشون رو گسترش بدن زمان میبره شایدم ایرانسل جلو بزنه اما فعلاً نه

اما در مورد این طرحشم من ایرانسل رو هیچ وقت از یاد نمیبرم که یکی بخر دو تا ببر یا سیم دو قلوش (در مورد سیم کارتای اعتباریش) چقدر سر زبونا بود این سیاست اپراتور هاست الآن همراه اول سیم کارت اعتباری میده 5000 تومن داخلشم 5000 تومن اعتبار داره!

اپراتور ها روی سیم کارتای اعتباری کار کردن چرا که با فروش این سیم کارت ها سود زیادی براشون داره.

بهترین گزینه در مورد اینترنت همراه رایتل و بعد ایرانسله در ضمن این طرح رو خیلی وقته رایتل تو سایتش زده

hamra
December 13th, 2014, 17:26
هیچی دیگه
رایتل هم تصمیم گرفته جوونای نسل جدید مملکت رو نابود کنه !

سرزمین
December 13th, 2014, 17:44
منظور من اصلاً به استارتر نیست ولی بعضیا کارشون در انجمن شده مسخره بازی، طرح ها و سرویس ها و چیزای شرکتای دیگه رو به سخره میگیرن این خیلی بده و متأسفم براشون

البته منظور بنده به hamra هم نبود.

milad1124
December 13th, 2014, 19:08
درسته پوشش زیاد قوی نیست ولی انصافا اینترنتش قابل قبوله (128K)
من که با Nokia N78 داغون با رایتل سهام خرید و فروش میکنم.

hossein6151
December 13th, 2014, 19:58
فعلا که ایرانسل داره میزنه رو دست رایتل
چون 3g ایرانسل خیلی بهتره دوستانی که تست کردن میدونن

downloaddl
December 13th, 2014, 20:18
چرا وقتی از رایتل استفاده نمی کنید هر چی دوست دارید به رایتل میگید؟!

من نزدیک به یک ساله دارم از رایتل استفاده می کنم

کیفیتش از ایرانسل هم بهتر هست تنها برتری ایرانسل به رایتل

زمانی ایجاد شد که 3G شد و سرعت دانلودش شد 700 Kbps

رایتل بهترین بود اگه چوب لا چرخش نمیزاشتن

:دی والا ما 18 سالمون بود گفتن برو از خونه بیرون بزرگ شدی باید واسه خودت خونه داشته باشی و کار کنی
والا الان 10 سالگی ای پد کادو تولد می گیرن 18 سالگی هم به خاطر این که به سنه قانونی رسیدن سیم کارت :دی لابد 19 سالگی هم ماشین هدیه میگیرن 20 سالگی هم خونه
البته خارج فرستادنو این چیزا رو هم چشم پوشی می کنیم :دی

من می خوام دوباره متولد شم : ))

سرزمین
December 13th, 2014, 21:02
چرا وقتی از رایتل استفاده نمی کنید هر چی دوست دارید به رایتل میگید؟!

من نزدیک به یک ساله دارم از رایتل استفاده می کنم

کیفیتش از ایرانسل هم بهتر هست تنها برتری ایرانسل به رایتل

زمانی ایجاد شد که 3G شد و سرعت دانلودش شد 700 Kbps

رایتل بهترین بود اگه چوب لا چرخش نمیزاشتن

:دی والا ما 18 سالمون بود گفتن برو از خونه بیرون بزرگ شدی باید واسه خودت خونه داشته باشی و کار کنی
والا الان 10 سالگی ای پد کادو تولد می گیرن 18 سالگی هم به خاطر این که به سنه قانونی رسیدن سیم کارت :دی لابد 19 سالگی هم ماشین هدیه میگیرن 20 سالگی هم خونه
البته خارج فرستادنو این چیزا رو هم چشم پوشی می کنیم :دی

من می خوام دوباره متولد شم : ))

والا من یه بار سرعت ایرانسلو تست کردم 40 تا بیشتر نداد (شایدم گوشی من مشکل داشته) ولی رایتل باید زودتر می جنبید اگه نجنبه ایرانسل جلو میزنه.

Asp.Net
December 13th, 2014, 21:12
ما هیجده سالمون بود سیم کارت یک میلیون دویست هزار تومن بود الان مفتی میدن کسی نمیخواد :62:

Ahmad110
December 13th, 2014, 21:15
به نظر من اپراتور رایتل از بقیه بهتره ، به حدی که بنده سیمکارت اولم رو رایتل کردم و همراه اول رو کلا خاموش کردم .
کلا همراه اول و ایرانسل شبکه کثیفی دارن و به حقوق مصرف کننده بها نمیدن . در طول روز بالای ۵۰ تا اس ام اس تبلیغات ؟!!!! ( جالبه که ما داریم برای این سرویس هزینه میدیم و اینجور بی حرمتی به ما میشه )
از نظر اینترنت هم کلا رایتل همه دکلاش ۳ جی هستش و بنده الان نزدیک ۲ ساله که واقعا از این سرویس لذت میبرم .
وقتی اس ام اس میاد ، مطمعنم که سر کار نیستم و خدا رو شکر مشکل رومینگ هم ندارم . حداقل تو محدوده ای که هستم هیچ مشکلی ندارم .

hossein6151
December 13th, 2014, 21:18
من یادم یکی میخواست پز بده اون موقع برای کسایی که تو کنکور قبول میشدن و جشن میگرفتن یه سیمکارت یه تومن بود با یه گوشی میخریدن
الان دست بچه 7 ساله تبلت هست

- - - Updated - - -

به نظر من اپراتور رایتل از بقیه بهتره ، به حدی که بنده سیمکارت اولم رو رایتل کردم و همراه اول رو کلا خاموش کردم .
کلا همراه اول و ایرانسل شبکه کثیفی دارن و به حقوق مصرف کننده بها نمیدن . در طول روز بالای ۵۰ تا اس ام اس تبلیغات ؟!!!! ( جالبه که ما داریم برای این سرویس هزینه میدیم و اینجور بی حرمتی به ما میشه )
از نظر اینترنت هم کلا رایتل همه دکلاش ۳ جی هستش و بنده الان نزدیک ۲ ساله که واقعا از این سرویس لذت میبرم .
وقتی اس ام اس میاد ، مطمعنم که سر کار نیستم و خدا رو شکر مشکل رومینگ هم ندارم . حداقل تو محدوده ای که هستم هیچ مشکلی ندارم .
اس ام اس تبلیغاتی رو درست گفتی ایرانسل بیش از حد داره
ولی همراه اول خیلی کم

Asp.Net
December 13th, 2014, 21:19
زمان ما وقتی کسی گوشی داشت همه 6 چشمی نگاه میکردی میگفت واااااااااااااااااااااای موبایل داره انگار از کره مریخ اومده بودیم =)) الان دست بچه 7 ساله تبلته خیلی از نسل خودمون ناامید میشم

سرزمین
December 13th, 2014, 21:25
ما هیجده سالمون بود سیم کارت یک میلیون دویست هزار تومن بود الان مفتی میدن کسی نمیخواد :62:

همین الآن هم سیم کارت بالاتر از این قیمتا پیدا میشه! یکی از کارای خوبی که رایتل کرد عدم انتخاب شماره توسط خریدار سیم کارته شما داخل سایتش هم بری برای ثبت نام سیم کارت، شماره سیم کارت سیستمی انتخاب میشه و شما هیچ اطلاعی نداری

Arminit
December 13th, 2014, 22:05
با سلام به همه

حرکت خوب رایتل این بود که یه محرک بود واسه بقیه اپراتور ها که بیان طرف 3g و یکم ارتقا پیدا کنیم.

اما حرکت بدش همین رومینگ بود که واقعا از نظر من یه چیز خیلی مسخره ای شد چرا؟ چون میره رو آنتن ایرانسل یا همراه اول خوب ! خود ایرانسل هست دیگه !

من اینو میگم چون از 3g ایرانسل دارم استفاده میکنم و جز اولین نفراتی بودم که رایتل خریدم !

جفتشونم سرعت هاشونو تو گوشی تست کردم : ایرانسل بسته ایش خوبه و رایتل شارژی و بسته ای

در حال حاضر که ایرانسل استارت 4g رو زده فکر کنم دیگه رایتل به جنب و جوش افتاده که یه کاری بکنه عقب نمونه چون انصافا ایرانسل همیشه یه چی تو آستینش داره که مردم و شگفت انگیز کنه !

سعی کردم 1 طرفه حرف نزنم چون هم ایرانسل دارم هم همراه اول هم رایتل !

Asp.Net
December 14th, 2014, 00:18
همین الآن هم سیم کارت بالاتر از این قیمتا پیدا میشه! یکی از کارای خوبی که رایتل کرد عدم انتخاب شماره توسط خریدار سیم کارته شما داخل سایتش هم بری برای ثبت نام سیم کارت، شماره سیم کارت سیستمی انتخاب میشه و شما هیچ اطلاعی نداری

آقا شما که کارت تو انجمن اینه بگردی که تاپیک اشتباهی زده بگی اینجا تاپیک نزن جیزه .. منم منظورتو نفهمیدم .برادر من همون موقع که اصلا ایرانسل و رایتل و تالیا و اعتباری نبود یکی خریدم ... الانم 7 میلیون تومن مشتری داره ...