PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی تبلیغات کلیکی

afshinh
November 18th, 2014, 20:44
سلام
دوستان عزیز به نظر شما کدام یک از وب سایتهای زیر بازدهی دارن
آیا تا به امروز با این وب سایتها کار کردین؟
آیا تا به امروز به این وب سایتها تبلیغات دادین؟

شبکه تبلیغات — تبلیغات اینترنتی و تبلیغات کلیکی (http://anetwork.ir)
http://clickyab.com
::سیستم تبلیغات کلیکی - بنری *دابی | تبلیغ در اینترنت | تبلیغات در اینترنت | تبیلغ اینترنتی :: (http://ads.dabi.ir/BannerADS.aspx?banner=1)
شبکه تبلیغات کلیکی ادلاین (http://apanet.net)
تبلیغ ایرانی : تبلیغات اینترنتی : شبکه تبلیغات کلیکی (http://tabligheirani.com)
یو ادز (http://uads.ir)
ادپرشیا - سیستم تبلیغات آنلاین | تبلیغات کلیکی | تبلیغات اینترنتی (http://adpersia.com)
تبلیغات کلیکی - تبلیغات اینترنتی - آگهی (http://ad2ad.ir)
ادرو تبلیغات هوشمند، تبلیغات متنی و تبلیغات بنری (http://adro.ir)

moalax
November 18th, 2014, 21:01
باسلام

یو ادز (http://uads.ir) چند وقتی است که فعال نیست اما به نسبت بقیه بهتر بود .

سپس شبکه تبلیغات — تبلیغات اینترنتی و تبلیغات کلیکی (http://anetwork.ir) که بسیار دقیق است .

از راست کلیک هم خدمات خوبی دارد اما در تبلیغات دقتی که مد نظر من بود در این سیستم وجود نداشت .

باتشکر

samansystems
November 18th, 2014, 21:23
از راست کلیک هم خدمات خوبی دارد اما در تبلیغات دقتی که مد نظر من بود در این سیستم وجود نداشت .

سلام
به عنوان آگهی دهنده راست کليک رو تست کرديد يا نمايش دهنده ؟
چه دقتی مد نظرتون بود ؟

moalax
November 18th, 2014, 21:56
نمایش دهنده .

وقتی شخصا روی تبلیغ کلیک می کردم چیزی ثبت نمی شد . که در تیکتی که زدم مدیر مسئول گفتند اگر کلیک صحیحی انجام بشود آن ثبت شدنی می باشد .

afshinh
November 18th, 2014, 22:21
بهتر نبود با ارسال پ خ از ایشون جویا میشدین!

منتظر پاسخ مابقی دوستان هستم

samansystems
November 18th, 2014, 22:42
نمایش دهنده .
وقتی شخصا روی تبلیغ کلیک می کردم چیزی ثبت نمی شد . که در تیکتی که زدم مدیر مسئول گفتند اگر کلیک صحیحی انجام بشود آن ثبت شدنی می باشد .

خوب قرار نيست خودتون کليک کنيد و سيستم هم محاسبه کنه.
ملاک شمارش کليک ها در راست کليک بر اساس آمار های بروز هست و سعی شده تا تنها کليک های واقعی محاسبه بشن.
در عوض با بالا رفتن کيفيت کليک ها، قيمت کليک ها هم بالاتر رفته و نمايش دهنده در حال حاضر ميتونه تا کليکی 150 تومان و در آينده نزديک تا چند برابر اين رقم رو درآمد داشته باشه.
راست کليک در نمايش دهنده های خودش در حال حاضر سايت های بزرگی نظير پرشين تولز، ديجياتو، هميار ورد پرس، انجمن های پی سی دانلود و خيلی از سايت های بزرگ ديگه رو داره.

sor
November 18th, 2014, 23:05
شبکه تبلیغاتی جهان ادز | Jahan Ads (http://ad.jahanpay.com/)
شبکه تبلیغات — تبلیغات اینترنتی و تبلیغات کلیکی (http://anetwork.ir/)

این دو خوب هستن

afshinh
November 18th, 2014, 23:07
به روز رسانی پست اول

راست کلیک از لیست ما خط خورد

باشد تا رستگار شوید
باید یاد بگیرید به حقوق دیگران احترام بزارید و تو تاپیک دیگران با کاربرانتون گفتگو نکنید

modiranhosting
November 18th, 2014, 23:16
نمایش دهنده .

بنده هم تایید میکنم شبکه تبلیغات — تبلیغات اینترنتی و تبلیغات کلیکی (http://anetwork.ir) دقیق تر عمل میکنه اما راست کلیک خیلی از کلیک ها رو نمیشماره انگار !

بنده هم که تیکت زدم بهشون منکر این قضیه شدند. ضمنا جناب امیری دلیل نمیشه که سایتهای زیادی دارند استفاده میکنند !

samansystems
November 19th, 2014, 00:12
بنده هم تایید میکنم شبکه تبلیغات — تبلیغات اینترنتی و تبلیغات کلیکی (http://anetwork.ir) دقیق تر عمل میکنه اما راست کلیک خیلی از کلیک ها رو نمیشماره انگار !
بنده هم که تیکت زدم بهشون منکر این قضیه شدند. ضمنا جناب امیری دلیل نمیشه که سایتهای زیادی دارند استفاده میکنند !

ملاک شمارش کليک ها در راست کليک (http://www.rastclick.com) بر اساس آمار های بروز هست و سعی شده تا تنها کليک های واقعی محاسبه بشن.
در عوض با بالا رفتن کيفيت کليک ها، قيمت کليک ها هم بالاتر رفته و نمايش دهنده در حال حاضر ميتونه تا کليکی 150 تومان و در آينده نزديک تا چند برابر اين رقم رو درآمد داشته باشه.
راست کليک در نمايش دهنده های خودش در حال حاضر سايت های بزرگی نظير پرشين تولز، ديجياتو، هميار ورد پرس، انجمن های پی سی دانلود و خيلی از سايت های بزرگ ديگه رو داره.
قطعا وقتی سايت های معتبر از سرويسی استفاده ميکنن اعتبار اين سرويس رو نشون ميده.

modiranhosting
November 19th, 2014, 00:23
ملاک شمارش کليک ها در راست کليک (http://www.rastclick.com) بر اساس آمار های بروز هست و سعی شده تا تنها کليک های واقعی محاسبه بشن. در عوض با بالا رفتن کيفيت کليک ها، قيمت کليک ها هم بالاتر رفته و نمايش دهنده در حال حاضر ميتونه تا کليکی 150 تومان و در آينده نزديک تا چند برابر اين رقم رو درآمد داشته باشه. راست کليک در نمايش دهنده های خودش در حال حاضر سايت های بزرگی نظير پرشين تولز، ديجياتو، هميار ورد پرس، انجمن های پی سی دانلود و خيلی از سايت های بزرگ ديگه رو داره. قطعا وقتی سايت های معتبر از سرويسی استفاده ميکنن اعتبار اين سرويس رو نشون ميده. جناب امیری نفرمائید از سیستم های مشابه نامبرده هم سایت های زیادی استفاده میکنند! بنده توی یکی از سایت های مجموعه ی خودمون روزانه بیش از 500 تا کلیک صحیح از سمت کاربر داریم در صورتی که سیستم شما 3 تا کلیک محاسبه کرده بود !!!!!!!!!!!! معیار ما قراردادن چندین تبلیغ متنی از سایتهای مشابه بود که تنها اختلاف قابل توجه در سیستم شما دیده شد و لا غیر ، بقیه نه اینکه اختلاف نداشته باشند اما در حد 15تا20 کلیک متغیر بود. موفق باشید

samansystems
November 19th, 2014, 00:28
جناب امیری نفرمائید از سیستم های مشابه نامبرده هم سایت های زیادی استفاده میکنند! بنده توی یکی از سایت های مجموعه ی خودمون روزانه بیش از 500 تا کلیک صحیح از سمت کاربر داریم در صورتی که سیستم شما 3 تا کلیک محاسبه کرده بود !!!!!!!!!!!! معیار ما قراردادن چندین تبلیغ متنی از سایتهای مشابه بود که تنها اختلاف قابل توجه در سیستم شما دیده شد و لا غیر ، بقیه نه اینکه اختلاف نداشته باشند اما در حد 15تا20 کلیک متغیر بود. موفق باشید

بنده اميری نيستم و از هکارانشون در مجموعه هستم.
500 کليک و 3 کليک! چنين چيزی ممکن نيست. دقيقا برای کدام سايت بوده ؟ و شما بر اساس چه آماری ميفرمائيد 500 کليک داشتيد ؟ آدرس سايتتون رو بديد تا برسی بشه و شفاف سازی برای کاربران انجام بشه تا خدای نکرده سوء تفاهمی نباشه ;)

modiranhosting
November 19th, 2014, 00:31
از ارائه سایت به صورت پابلیک معذوریم ، در صورت نیاز میتونیم شات از anetwork و چندین سایت دیگه و راست کلیک به صورت پابلیک تقدیم کنیم.

- - - Updated - - -

از ارائه سایت به صورت پابلیک معذوریم ، در صورت نیاز میتونیم شات از anetwork و چندین سایت دیگه و راست کلیک به صورت پابلیک تقدیم کنیم.

samansystems
November 19th, 2014, 00:42

شما در حال بيان يک موضوع به صورت پابليک هستيد :) پس بهتر هست به صورت پابليک برای کاربران شفاف سازی بشه تا ابهامی باقی نمونه :)
شات هم بدون بيان سايت ارزش چندانی نداره. ميتونيد سايت ايکس رو در بهترين قسمت سايت خودتون قرار بديد و سايت زد رو در بدترين قسمت. نمايش هر دو برابر خواهد بود ولی قطعا کليک متفاوت هست. ضمن اينکه خود شما ميتونيد روزانه روی تبليغات کليک کنيد و انتظار داشته باشيد که کليک ها شمارش بشن.
من خدمت شما عرض کردم مبنای شمارش کليک ها در راست کليک بر مبنای استاندارد روز مورد استفاده در دنيا هست و با سايت های مشابه فعلی ايرانی متفاوت هست. ضمن اينکه اکثر مجموعه های بيان شده در ليست هم از همکاران هستند و نقش سامان سيستم در راست کليک هم تنها سرمايه گذار هست.
اين موضوع باعث ميشه هم تبليغ دهنده از کيفيت کليک هایی که به سمت سايتش مياد راضی تر باشه.
و هم نمايش دهنده از قيمت کليک بالاتری که دريافت ميکنه راضی تر باشه.

شما اطمينان داشته باشيد هيچ کدوم از سايت های مطرح حاضر نيستند با صحبتی که شما ميفرمائيد حتی يک روز هم با راست کليک همکاری کنن.
ازون مهمتر تبليغ دهنده ها هستند که وقتی ببينن ده ها کليک توسط يک نفر داره انجام ميشه و يک ثانيه بعد سايتشون رو ميبنده ديگه تبليغی نميدن.

با شناختی که از تيم مورد نظر داريم، در راست کليک سعی شده سياست زير پيش بره:
بالا رفتن کيفيت برای آگهی دهنده
بالا رفتن قيمت کليک برای آگهی دهنده و نمايش دهنده
عدم شمارش کليک های غير واقعی

afshinh
November 21st, 2014, 15:27
لطفا بهترین سیستم های کلیکی تبلیغات جهت سفارش تبلیغ را معرفی کنید | انجمنهای پرشین تولز (http://forum.persiantools.com/threads/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF.616563/)

توجه شمارا به مطالعه این تاپیک جلب میکنم

tajahmadi
December 1st, 2014, 13:55
حق دارید

- - - Updated - - -

معترض به عملکرد راست‌کلیک یکی دوتا نیست! همه معترضن!
من هم بهشون اعتراض کردم! اما بعد از ارسال تیک مدعی صداقت شدند. درحالی که....

- - - Updated - - -

متاسفانه کاربران زیادی از راست کلیک معترض هستند اما اونها به همه یک جواب میدن: ما کارمون درسته!
بخش زیادی از زمان مدیران سایت به توجیه صداقتشون میگذره! در حالی که من در طول 1 روز با چهار آی پی (منزل،محل کار، رایتل و ایرانسل) صرفا برای تست صداقت شون کلیک کردم اما اونروز کلیک صفر بود. به مدیران سایت هم اطلاع دادم اما گفتن ما کارمون درسته! بعد از اعتراض من روزی 2 تا 3 کلیک رو حساب می‌کردند اما الان دوباره کلیکها رو نشون نمی‌دن باید اعتراض کنم!:))

- - - Updated - - -

نمایش سایتهای معتبر ملاک نیست.

متاسفانه سایت راست کلیک مشتریان زیادی داره که از عدم حساب کلیکها شاکی هستند اما مسئولین این سایت ادعا میکنند که نرم افزارشون درست کارمیکنه.
من با چندنفر از وبمسترهای نمایش دهنده آگهی‌های راست کلیک تماس گرفتم دیدم اونها هم متوجه این مسئله شدند. اگر سوء تعبیر بود خب یک یا دو کاربر نسبت به این مسئله معترض می‌شدند اما من با 8 نفر از کاربران این سایت تماس گرفتم ددیدم که اونها هم متوجه این موضوع شدند.
نکته جالب اینکه که سایت راست کلیک کلیک‌های سفارش دهنده های آگهی رو بطور دقیق حساب می‌کنه اما کلیکهای نمایش دهنده رو با الگوریتم نا شناخته‌ای چندتا درمیون حساب می‌کند.
در مورد نمایش آگهی های در سایتهای معتبر هم همین روبگم که بعضی از سایتهای تبلیغات کلیکی به برخی از سایتها پولهای هنگفتی می‌دن تا اونها رو به‌عنوان نمایش‌دهند استخدام کنند. و همین مسئله‌هم باعث سوء تعبیرهای زیادی میشه

- - - Updated - - -

نمایش سایتهای معتبر ملاک نیست.

متاسفانه سایت راست کلیک مشتریان زیادی داره که از عدم حساب کلیکها شاکی هستند اما مسئولین این سایت ادعا میکنند که نرم افزارشون درست کارمیکنه.
من با چندنفر از وبمسترهای نمایش دهنده آگهی‌های راست کلیک تماس گرفتم دیدم اونها هم متوجه این مسئله شدند.

- - - Updated - - -

من با چندنفر از وبمسترهای نمایش دهنده آگهی‌های راست کلیک تماس گرفتم دیدم اونها هم متوجه این مسئله شدند. اگر سوء تعبیر بود خب یک یا دو کاربر نسبت به این مسئله معترض می‌شدند

- - - Updated - - -

راست کلیک مشتریان زیادی داره که از عدم حساب کلیکها شاکی هستند اما مسئولین این سایت ادعا میکنند که نرم افزارشون درست کارمیکنه.
من با چندنفر از وبمسترهای نمایش دهنده آگهی‌های راست کلیک تماس گرفتم دیدم اونها هم متوجه این مسئله شدند.

samansystems
December 1st, 2014, 14:05
حق دارید

- - - Updated - - -

معترض به عملکرد راست‌کلیک یکی دوتا نیست! همه معترضن!
من هم بهشون اعتراض کردم! اما بعد از ارسال تیک مدعی صداقت شدند. درحالی که....

آقا آدرس سايتتون رو بديد برای يوزها شفاف سازی بشه چند تا کليک از يک کامپيوتر داشتيد.
کار به جائی رسيده يوزر با يک پست مياد عملکرد يک شرکت با سابقه مشخص رو زير سوال ميبره :)
شما که هويت واقعی خودتون هنوز مشخص نيست چطور در مورد يک شرکت با سابقه مشخص اطلاعات اشتباه ارائه ميديد ؟

همونطور که پيش تر گفته شد ملاک محاسبه کليک ها در راست کليک بر اساس استاندارد های روز هست و امکان نداره شما بخواين خودتون کليک کنيد و سيستم کليک شما رو محاسبه کنه.
اين موضوع باعث ميشه تبليغ دهنده هم تنها بابت کليک های واقعی خودش هزينه پرداخت کنه و پول اضافه بابت کليک های غير واقعی پرداخت نکنه.
ضمن اينکه سايـت های معتبری هم به عنوان نمايش دهنده در راست کليک فعاليت ميکنن که نشان از اعتبار راست کليک نزد آگهی دهنده و نمايش دهنده داره.

در هر حال اگر ادعا داريد که که مشکلی هست آدرس سايتتون رو بديد تا شفاف سازی بشه.

- - - Updated - - -

در حالی که من در طول 1 روز با چهار آی پی (منزل،محل کار، رایتل و ایرانسل) صرفا برای تست صداقت شون کلیک کردم اما اونروز کلیک صفر بود. به مدیران سایت هم اطلاع دادم اما گفتن ما کارمون درسته! بعد از اعتراض من روزی 2 تا 3 کلیک رو حساب می‌کردند اما الان دوباره کلیکها رو نشون نمی‌دن باید اعتراض کنم!

خودتون داريد به تقلب خودتون اعتراف ميکنيد :) مطمئن باشيد با هر روشی که شما فکر ميکنيد ميتونيد تقلب کنيد، راست کليک جلو تقلب شما رو خواهد گرفت ;)

نکته جالب اینکه که سایت راست کلیک کلیک‌های سفارش دهنده های آگهی رو بطور دقیق حساب می‌کنه اما کلیکهای نمایش دهنده رو با الگوریتم نا شناخته‌ای چندتا درمیون حساب می‌کند.

لطفا اطلاعات اشتباه نديد :) دقيقا همون کليکی که به نمايش دهنده پرداخت ميشه از آگهی دهنده کسر ميشه.
قطعا يک يوزر با يک پست نميتونه عملکرد يک شرکت با سابقه مشخص رو زير سوال ببره :)

- - - Updated - - -

دقيقا با کی تماس گرفتيد ؟ احيانا اشخاصی هم که باهاشون تماس داشتيد هم مثل شما از رايتل و ايرانسل و همراه اول 100 تا کليک داشتند و انتظار داشتند اين 100 تا محاسبه بشه :) ؟

modiranhosting
December 1st, 2014, 14:10
آقا آدرس سايتتون رو بديد برای يوزها شفاف سازی بشه چند تا کليک از يک کامپيوتر داشتيد.
کار به جائی رسيده يوزر با يک پست مياد عملکرد يک شرکت با سابقه مشخص رو زير سوال ميبره :)
شما که هويت واقعی خودتون هنوز مشخص نيست چطور در مورد يک شرکت با سابقه مشخص اطلاعات اشتباه ارائه ميديد ؟

همونطور که پيش تر گفته شد ملاک محاسبه کليک ها در راست کليک بر اساس استاندارد های روز هست و امکان نداره شما بخواين خودتون کليک کنيد و سيستم کليک شما رو محاسبه کنه.
اين موضوع باعث ميشه تبليغ دهنده هم تنها بابت کليک های واقعی خودش هزينه پرداخت کنه و پول اضافه بابت کليک های غير واقعی پرداخت نکنه.
ضمن اينکه سايـت های معتبری هم به عنوان نمايش دهنده در راست کليک فعاليت ميکنن که نشان از اعتبار راست کليک نزد آگهی دهنده و نمايش دهنده داره.

در هر حال اگر ادعا داريد که که مشکلی هست آدرس سايتتون رو بديد تا شفاف سازی بشه.

- - - Updated - - -

خودتون داريد به تقلب خودتون اعتراف ميکنيد :) مطمئن باشيد با هر روشی که شما فکر ميکنيد ميتونيد تقلب کنيد، راست کليک جلو تقلب شما رو خواهد گرفت ;)

لطفا اطلاعات اشتباه نديد :) دقيقا همون کليکی که به نمايش دهنده پرداخت ميشه از آگهی دهنده کسر ميشه.
قطعا يک يوزر با يک پست نميتونه عملکرد يک شرکت با سابقه مشخص رو زير سوال ببره :)

- - - Updated - - -

دقيقا با کی تماس گرفتيد ؟ احيانا اشخاصی هم که باهاشون تماس داشتيد هم مثل شما از رايتل و ايرانسل و همراه اول 100 تا کليک داشتند و انتظار داشتند اين 100 تا محاسبه بشه :) ؟

اگر ممکنه در خصوص این الگوریتمی که هرچی میکشیم از همونه کمی توضیح دهید بهتره فکر میکنم شفاف سازی در این خصوص بهتر از ادامه دادن تاپیک و اضافه شدن افراد ناراضی باشه

1- سیستم شما چطور متوجه میشه که کلیک من صحیح و درست هست ؟
2- در خصوص کاربری که میگه با سرویس دهنده های مختلف تست شده باز چطور قابل قبوله ؟
3- جز اینکه کلیک ها با میزان فروش سایت مقصد چک بشه چیزی دیگه نمیتونه باشه :)

لطفا لینک به گوگل یا هر سایت دیگه ندین و همین جا شفاف سازی کنید ضمنا انتقاد هست و نه تخریب بهتره به هم در بهتر شدن وضعیت کمک کنیم تا تخریب ، ما از چندین سیستم شما بدون مشکل در حال استفاده هستیم و چیزی که مشکل نداره و درسته واقعا درسته و حرفی توش نیست ! کمی واقع بین باشید

موفق و پیروز باشید
یاحق

samansystems
December 1st, 2014, 14:20
اگر ممکنه در خصوص این الگوریتمی که هرچی میکشیم از همونه کمی توضیح دهید بهتره فکر میکنم شفاف سازی در این خصوص بهتر از ادامه دادن تاپیک و اضافه شدن افراد ناراضی باشه

1- سیستم شما چطور متوجه میشه که کلیک من صحیح و درست هست ؟
2- در خصوص کاربری که میگه با سرویس دهنده های مختلف تست شده باز چطور قابل قبوله ؟
3- جز اینکه کلیک ها با میزان فروش سایت مقصد چک بشه چیزی دیگه نمیتونه باشه :)

لطفا لینک به گوگل یا هر سایت دیگه ندین و همین جا شفاف سازی کنید ضمنا انتقاد هست و نه تخریب بهتره به هم در بهتر شدن وضعیت کمک کنیم تا تخریب ، ما از چندین سیستم شما بدون مشکل در حال استفاده هستیم و چیزی که مشکل نداره و درسته واقعا درسته و حرفی توش نیست ! کمی واقع بین باشید

موفق و پیروز باشید
یاحق

متاسفانه امکان ارائه الگوريتم وجود نداره. چون به محض اينکه الگوريتم منتشر بشه راه و روش دور زدن اون هم مشخص ميشه.
دقيقا مشابه اين هست که من اطلاعات جائی که ازشون سرور و هاست و پنل اس ام اس و دامنه رو ميخريد دريافت کنم ;)
روش محاسبه ما با ساير سايت های مشابه ايرانی متفاوت هست.

اگر قرار بود رفتار ما مشابه گوگل بود بايد ميزاشتيم کاربر 1 ماه در سايت فعاليت کنه و در پايان ماه ميگفتيم که به دليل کليک هایی که خودتون کرديد حساب توقيف ميشه. ما از همون ابتدا کليک های غير واقعی رو محاسبه نميکنيم تا کاربر بعد از يک ماه از عملکرد ما شاکی نباشه.

شما هم اين اطمينان رو داشته باشيد که اگر کليک ها واقعی باشن محاسبه ميشن. ولی اگر مطابق صحبت اين کاربر که ميفرماين خودم با 4 تا اينترنت کليک کردم تا محاسبه بشه اينطور نيست و قطعا محاسبه نميشه.

modiranhosting
December 1st, 2014, 14:30
متاسفانه امکان ارائه الگوريتم وجود نداره. چون به محض اينکه الگوريتم منتشر بشه راه و روش دور زدن اون هم مشخص ميشه.
دقيقا مشابه اين هست که من اطلاعات جائی که ازشون سرور و هاست و پنل اس ام اس و دامنه رو ميخريد دريافت کنم ;)
روش محاسبه ما با ساير سايت های مشابه ايرانی متفاوت هست.

اگر قرار بود رفتار ما مشابه گوگل بود بايد ميزاشتيم کاربر 1 ماه در سايت فعاليت کنه و در پايان ماه ميگفتيم که به دليل کليک هایی که خودتون کرديد حساب توقيف ميشه. ما از همون ابتدا کليک های غير واقعی رو محاسبه نميکنيم تا کاربر بعد از يک ماه از عملکرد ما شاکی نباشه.

شما هم اين اطمينان رو داشته باشيد که اگر کليک ها واقعی باشن محاسبه ميشن. ولی اگر مطابق صحبت اين کاربر که ميفرماين خودم با 4 تا اينترنت کليک کردم تا محاسبه بشه اينطور نيست و قطعا محاسبه نميشه.

سیستم شما به احتمال 90% مشابه گوگل ادسنس عمل میکنه ، اما گوگل با اون همه وب مستر الگوریتم کاریش رو تا حدودی توضیح داده (http://www.google.com/adsense) اما چیزی که برای بنده سوال است:

فرض کنید سایت A به سایت B سفارش تبیلغ میدهد و بنده C تبلیغ سایت A را از سایت B دریافت نموده و در وب سایت خود قرار میدهم کلیت حرف بنده اینه که چرا سایت B اگر کلیک های ما حتی صحیح هم نیست باید بشماره و هزینه بده ؟ چون تا الان هرچی بحث شد همش روی کلیک ناصحیح میچرخه ، میتونن نشمرن یا اینکه بگن صحیح نیست ، حالا از این چیزا که بگذریم منه کاربر سیستمی رو انتخاب میکنم که کلیک های منو بشماره حتی 1 کلیک !

samansystems
December 1st, 2014, 14:38
سايت b هزينه نميده و بابت کليک های اشتباه هزينه ای ازش کسر نميشه.
به همين دليل هست که آگهی دهنده های راست کليک از تبليغ در راست کليک عموما راضی هستند ;)
شما مختار هستيد هر سيستمی که مايل باشيد رو انتخاب کنيد و هيچ اجباری وجود نداره.

- - - Updated - - -

ضمنا در لينکی که ارسال کرديد هم هيچ توضيحی در مورد الگوريتم ارائه نشده و توضيحات کلی در مورد عملکرد سيستم هست.

modiranhosting
December 1st, 2014, 15:05
سايت b هزينه نميده و بابت کليک های اشتباه هزينه ای ازش کسر نميشه.
به همين دليل هست که آگهی دهنده های راست کليک از تبليغ در راست کليک عموما راضی هستند ;)
شما مختار هستيد هر سيستمی که مايل باشيد رو انتخاب کنيد و هيچ اجباری وجود نداره.

- - - Updated - - -

ضمنا در لينکی که ارسال کرديد هم هيچ توضيحی در مورد الگوريتم ارائه نشده و توضيحات کلی در مورد عملکرد سيستم هست.

اما توی نت سرچ بفرمائید زیاد توضیح داده شده !

جوابیه شما برای بنده : در مورد استاندارد ها می تونید کمی در اینترنت تحقیق کنید :)

samansystems
December 1st, 2014, 16:11
اما توی نت سرچ بفرمائید زیاد توضیح داده شده !

اين به اين معنی هست که خود گوگل منتشر نکرده و بر اساس حدس و گمان در اينترنت مقالاتی تدوين شده. ;)

hamid.soltani92
December 1st, 2014, 16:35
دوستان سامان‌سیستم یکی از معتبرترین فعالان حوزه وب ایران هست، فکر نمیکنم تقلب انجام بدن.
میتونید جهت تست کردن این سیستم، از حالت مرور مخفی مرورگرها با user agent رندوم و تعویض ساعت سیستم با چند آی‌پی( از طریق پراکسی‌های elite) اقدام کنید.
مطمئنا تقلبی در کار نخواهد بود. این‌همه کاربر از زرین‌پال استفاده میکنن و کسی تا به حال ادعای تقلب نکرده!

modiranhosting
December 1st, 2014, 16:50
دوستان سامان‌سیستم یکی از معتبرترین فعالان حوزه وب ایران هست، فکر نمیکنم تقلب انجام بدن.
میتونید جهت تست کردن این سیستم، از حالت مرور مخفی مرورگرها با user agent رندوم و تعویض ساعت سیستم با چند آی‌پی( از طریق پراکسی‌های elite) اقدام کنید.
مطمئنا تقلبی در کار نخواهد بود. این‌همه کاربر از زرین‌پال استفاده میکنن و کسی تا به حال ادعای تقلب نکرده!

جناب سلطانی عزیز کسی جسارت نکرد ما توی چند تاپیک قبل تر عرض کردم ما هم از چندین سیستم زرین پل استفاده میکنیم

بحث ما چیز دیگری است به هرحال الگوریتم باید شفاف سازی بشه

hamid.soltani92
December 1st, 2014, 17:00
جناب سلطانی عزیز کسی جسارت نکرد ما توی چند تاپیک قبل تر عرض کردم ما هم از چندین سیستم زرین پل استفاده میکنیم
بحث ما چیز دیگری است به هرحال الگوریتم باید شفاف سازی بشه
اختیار دارید قربان، بنده هم منظور خاصی نداشتم از عرائضم، تنها هدفم کمک به شفاف‌سازی بود.
در رابطه با الگوریتم، من فرمایش کاربر سامان‌سیستم رو تایید می‌کنم. شما فرمودید که گوگل الگوریتم‌های گوگل‌آنالیتیکز رو به صورت عمومی منتشر کرده. من گشتم، پیدا نکردم چیزی. میشه لطف کنید یک نمونه اعلام بفرمایید که به صورت رسمی گوگل اعلام کرده باشه الگوریتمش رو؟
مطمئنا هیچ‌وقت چنین سرویس‌دهنده‌هایی رازی به این مهمی رو فاش نمی‌کنند، چون به قول دوستمون، راه برای تقلب باز میشه.
هر چند کلا چنین سیستم‌هایی با توجه به تعداد گسترده سرور‌های پراکسی عمومی و رایگان، قابل تقلب هستند، اما خب سرویس‌دهنده‌ها همیشه در صدد سخت‌تر کردن راه‌های انجام تقلب هستن و بی‌شک اعلام الگوریتم‌ها، به باد دادن زحمتشون تو این زمینه خواهد بود.
ارادتمند.

merman
December 1st, 2014, 17:56
سلام
به نظر من بهترین راه برای بازدید و فروش بیشتر سئو و بهینه سازی قالب هستش و تبلیغ در سایت ها و انجمن هایی که مرتبط با سایت شماست
من به عنوان تبلیغ دهنده با ... و ... کار کردم متاسفانه بازدهی خوبی نداشت البته نه اینکه کار این سیستم ها مشکل داشته باشه، بخاطر وجود نمایش دهندگان و کلیک های قلابی بازدهی خوبی نداشت

mahmoodsoft76
December 1st, 2014, 18:01
قبلا راست کلیک رو تست کردم ولی مالی نبود
با 10 تا وی پی اس ایران رو تبلیغات به فاصله های زمانی مختلف کلیک کردم هیچی نشمرد
صفحه رو چند باز رفرش کردم و دوباره شروع کردم به کلیک آخر کار 2 تا رو شمرد

samansystems
December 1st, 2014, 22:26
در صدد سخت‌تر کردن راه‌های انجام تقلب هستن و بی‌شک اعلام الگوریتم‌ها، به باد دادن زحمتشون تو این زمینه خواهد بود.

اگر الگوريتم ها مشخص باشه بعضی از دوستان راه های دور زدن الگوريتم ها رو اجرا ميکنن و نتيجه نهائی اينکار اين ميشه که با مشخص شدن تقلب حساب کاربر با موجودی داخلش توقيف ميشه.
مشابه کاری که شبکه های تبليغاتی ايرانی و گوگل ادسنس انجام ميده و قطعا هم کار اشتباهی نيست.
ولی در راست کليک سعی شده کليک های تقلبی تا حد ممکن از ابتدا شمارش نشن.

سلام
به نظر من بهترین راه برای بازدید و فروش بیشتر سئو و بهینه سازی قالب هستش و تبلیغ در سایت ها و انجمن هایی که مرتبط با سایت شماست
من به عنوان تبلیغ دهنده با ... و ... کار کردم متاسفانه بازدهی خوبی نداشت البته نه اینکه کار این سیستم ها مشکل داشته باشه، بخاطر وجود نمایش دهندگان و کلیک های قلابی بازدهی خوبی نداشت

قبلا راست کلیک رو تست کردم ولی مالی نبود
با 10 تا وی پی اس ایران رو تبلیغات به فاصله های زمانی مختلف کلیک کردم هیچی نشمرد
صفحه رو چند باز رفرش کردم و دوباره شروع کردم به کلیک آخر کار 2 تا رو شمرد

نوشته اول نشون ميده کاری که عزيزان کارهایی مشابه شما انجام دادن باعث بوجود اومدن اين بی اعتمادی شده و تيم راست کليک ان شاء الله با استفاده از الگوريتم های روزی که استفاده ميکنه باعث ميشه اعتماد به اين حوزه بيش تر و بيش تر برگرده.
در مورد شمارش هم يکی از روش های جلوگيری از عدم تقلب حفظ همين الگوريتم ها هست و سيستم مشابه گوگل ادسنس به صورت آنلاين به شما نشون نميده کدام کليک شمارش شد و کدام کليک شمارش نشد تا راه دور زدن اين الگوريتم ها مشخص نشه.
ولی ازونجائی که خودتون ميفرمائيد خودم کليک کردم طبيعی هست که سيستم کليک های شما رو شمارش نکرده باشه ;)

- - - Updated - - -

باعث افتخار ماست که در زرين پال تونستيم اعتمادی رو از کاربران جلب کنيم و ان شاء الله تيم راست کليک هم به مرور زمان ميتونه اعتماد کاربران رو جلب کنه و تحول خوبی در اين زمينه ايجاد کنه.

mahmoodsoft76
December 2nd, 2014, 00:30
نوشته اول نشون ميده کاری که عزيزان کارهایی مشابه شما انجام دادن باعث بوجود اومدن اين بی اعتمادی شده و تيم راست کليک ان شاء الله با استفاده از الگوريتم های روزی که استفاده ميکنه باعث ميشه اعتماد به اين حوزه بيش تر و بيش تر برگرده.
در مورد شمارش هم يکی از روش های جلوگيری از عدم تقلب حفظ همين الگوريتم ها هست و سيستم مشابه گوگل ادسنس به صورت آنلاين به شما نشون نميده کدام کليک شمارش شد و کدام کليک شمارش نشد تا راه دور زدن اين الگوريتم ها مشخص نشه.
ولی ازونجائی که خودتون ميفرمائيد خودم کليک کردم طبيعی هست که سيستم کليک های شما رو شمارش نکرده باشه ;)

البته من قصدم از کلیک کردن فقط تست بوده ببینم چقدر سیستمتون دقیق هست.
بعد هم این الگوریتم سیستم شما چطور تشخیص داده من خودم کلیک کردم ؟
نکنه الگوریتم اومده وی پی اس های ما رو هک کرده ببینه کلیک کردیم یا نه ؟@-)

samansystems
December 2nd, 2014, 11:38
البته من قصدم از کلیک کردن فقط تست بوده ببینم چقدر سیستمتون دقیق هست.
بعد هم این الگوریتم سیستم شما چطور تشخیص داده من خودم کلیک کردم ؟
نکنه الگوریتم اومده وی پی اس های ما رو هک کرده ببینه کلیک کردیم یا نه ؟@-)

:) شما يکمقدار بايد روش های دور زدن خودتون رو بروز کنيد :)
مطمئن باشيد سرويس تبليغات راست کليک رو نميشه با روش های ابتدائی دور زد :)
اين موضوع باعث افزايش راندمان آگهی دهندگان خواهد شد و در نهايت با بالا رفتن قيمت کليک ها هم آگهی دهنده و هم نمايش دهنده ازين موضوع بهره مند ميشن.

- - - Updated - - -

ضمن اينکه سيستم (مشابه گوگل ادسنس) به شما نمايش نميده دقيقا کدام کليک شمارش شده تا شما متوجه نشيد کدام کليک خودتون رو درست انجام داديد.

mahmoodsoft76
December 2nd, 2014, 16:53
:) شما يکمقدار بايد روش های دور زدن خودتون رو بروز کنيد :)
مطمئن باشيد سرويس تبليغات راست کليک رو نميشه با روش های ابتدائی دور زد :)
اين موضوع باعث افزايش راندمان آگهی دهندگان خواهد شد و در نهايت با بالا رفتن قيمت کليک ها هم آگهی دهنده و هم نمايش دهنده ازين موضوع بهره مند ميشن.

- - - Updated - - -

ضمن اينکه سيستم (مشابه گوگل ادسنس) به شما نمايش نميده دقيقا کدام کليک شمارش شده تا شما متوجه نشيد کدام کليک خودتون رو درست انجام داديد.

حرف حالیتون نمیشه .
گفتم برا تست .
بعد هم روش کلاهبرداری شما هم قدیمی شده . آپدیت کنید روشتونو :)

samansystems
December 2nd, 2014, 17:24
حرف حالیتون نمیشه .
گفتم برا تست .
بعد هم روش کلاهبرداری شما هم قدیمی شده . آپدیت کنید روشتونو :)

قرار نيست شما تست کنيد و آگهی دهنده بهای اون رو پرداخت کنه.
سيستم تنها در ازای کليک های واقعی از آگهی دهنده هزينه کسر ميکنه و به نمايش دهنده هم هزينه رو پرداخت ميکنه ;)
سابقه فعاليت شرکت سامان سيستم سرمايه گذار اصلی راست کليک، مشخص هست و اگر بنا به کلاه برداری باشه يوزری با 25 پست و با هويت نامشخص مضنون تر هست :)

afshinh
December 2nd, 2014, 17:52
چرا به کاربرتون جواب نمیدین!
سیستم شما چجوری فیک بودن کلیکهارو تشخیص میده
وقتی با وی پی اس و کامپیوتر منزل و شرکت چک کردن کلیک حساب نشده چه جوری تشخیص داده کلیک فیک هست!

samansystems
December 2nd, 2014, 18:05
چرا به کاربرتون جواب نمیدین!
سیستم شما چجوری فیک بودن کلیکهارو تشخیص میده
وقتی با وی پی اس و کامپیوتر منزل و شرکت چک کردن کلیک حساب نشده چه جوری تشخیص داده کلیک فیک هست!

پيش تر توضيح داده شد که الگوريتم ها قابل انتشار نيستن.
ايشون خودشون هم نميدونن کدام کليک محاسبه شده و کدام نشده.
سيستم دقيقا مشابه گوگل ادسنس در بازه های زمانی مشخص آمار رو بروز ميکنه تا کاربری که قصد فريب سيستم رو داره متوجه الگوريتم ها نشه و نتونه بر عليه سيستم ازش استفاده کنه ;)
مهم اين هست که کاربرانی که آمار و کليک واقعی دارن از عملکرد سيستم راضی و خيلی از سايت های بزرگ دارن از راست کليک استفاده ميکنن.
و مهمترازون اينکه آگهی دهنده ها هم از سيستم راضی و از بابت هزينه ای که کردن راضی هستند.
بقای اين سيستم و سيستم های مشابه در مبنای حفظ منافع نمايش دهنده و آگهی دهنده هست که ان شاء الله روز به روز بر ارتقای کيفيت اين موضوع اقدام خواهد شد.

afshinh
December 2nd, 2014, 20:51
پیش تر همین مظالب گفته شده
دلیل ایجاد تاپیک همین بود = کسب اطلاعات
ظاهرا کسی از سیستم شما راضی نیست!

بازم باید سیستم شمارو آنالیز کنیم شاید حق با شما باشه

samansystems
December 3rd, 2014, 00:13
پیش تر همین مظالب گفته شده
دلیل ایجاد تاپیک همین بود = کسب اطلاعات
ظاهرا کسی از سیستم شما راضی نیست!

بازم باید سیستم شمارو آنالیز کنیم شاید حق با شما باشه

بهترين روش آناليز اين هست که بدونيم همين عزيزانی که الان ناراضی هستند برای چه سايتی از سيستم استفاده کردن و چه مقدار درآمد داشتند ;)
اينکه کسی خودش 100 تا کليک کرده باشه و انتظار داشته باشه اين کليک ها محاسبه بشن ملاک تعيين صلاحيت يک سرويس نيست.

iFire
December 12th, 2014, 23:44
متاسفانه در حال حاضر تمامی سیستم های تبلیغات کلیکی یک باگ بسیار بزرگ دارن و او اینه که میشه سیستمی رو پیاده کرد که هر بازدید کننده که وارد سایت میشه اتوماتیک یک کلیک روی تبلیغات بکنه! بدون اینکه صفحه ای براش باز شه یا حتی خود بازدید کننده متوجه شه!:)
و جالب این که هیچکدوم از سایت ها و شرکت ها تبلیغات کلیکی از این مقوله مستثنی نیستن! :)

afshinh
December 13th, 2014, 00:05
متاسفانه در حال حاضر تمامی سیستم های تبلیغات کلیکی یک باگ بسیار بزرگ دارن و او اینه که میشه سیستمی رو پیاده کرد که هر بازدید کننده که وارد سایت میشه اتوماتیک یک کلیک روی تبلیغات بکنه! بدون اینکه صفحه ای براش باز شه یا حتی خود بازدید کننده متوجه شه!:)
و جالب این که هیچکدوم از سایت ها و شرکت ها تبلیغات کلیکی از این مقوله مستثنی نیستن! :)

مدرکی برای اثبات این قضیه دارید؟
میتونید ثابتش کنید

iFire
December 13th, 2014, 00:29
مدرکی برای اثبات این قضیه دارید؟
میتونید ثابتش کنید
روی یکی دوتا سیستم تست شده و جواب داده ...

afshinh
December 13th, 2014, 00:43
معنی مدرک و اثباتم فهمیدیم!

iFire
December 13th, 2014, 00:58
معنی مدرک و اثباتم فهمیدیم!
دوست عزیز انتظار نداشته باشید زیر و بم کار رو بیام اینجا واسه شما توضیح بدم!
روی یکی دو تا سیستم تست شده
کارکرد بقیه سیستم ها هم مثل همه، بررسی شده و روال مورد نظر روی همه اینها قابل پیاده سازیست!