PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو کار حرفه ای در ایران داریم؟

iran20133
August 24th, 2014, 12:30
سلام دوستان کسی هست یه سئو کار حرفه ای بشناسه در ایران؟؟لطفا معرفی کنید

songkadehnew
August 24th, 2014, 12:40
سئو روز

sor
August 24th, 2014, 12:55
ارش سئو

Mr.black-hat
August 24th, 2014, 13:08
سئو

AliFatehi
August 24th, 2014, 14:08
بنده آقای بابک آژیده رو معرفی میکنم.
واقعا با علم کامل این کارو انجام میدن.

کانفیگ سرور لینوکس (http://compiler.ir)

بعضا گروه http://WTJ.ir رو تعریف کردن

OmidX
August 24th, 2014, 14:15

برادر من ، seo یکسری اصول اولیه داره ک شما رعایت کنید در طراحی قالب سایت و پست های ارسالی تون ، بیخود هم این همه هزینه پرداخت نکنید ...

با امیرسینا زمانیان عزیز در تماس باش : آموزش سئو و بهینه سازی سایت | سئوموز (http://www.seomoz.ir) ;)

meva300
August 24th, 2014, 14:20
بستگی به بودجه شما داره
شنیدم کاسپید (http://www.kaspid.com/) و wtj.ir خوب هستن
اما کاسپید تعرفه هاش به شدت بالاست

shinsilvers
August 24th, 2014, 14:55
برادر
هیچکسی دلسوزتر از خود شما نیست !
شما وقتی که می خوای صرف پیداکردن یک سئو کار خوب و داستان های بعد از اون ... صرف کنی
خودت شروع به سئو کنی
زودتر به نتیجه می رسی !

a.e
August 25th, 2014, 03:06
در تکمیل فرموده یزرگواران؛

بهترین سئوکار شما هستید که بهای رایگان نیز دارد؛ کافیست مقالات مربوطه را مطالعه و مطابق همان مقالات پیش روی داشته باشید تا به نتیجه مطلوب برسید.

chatsaz
August 25th, 2014, 11:49
اگه پولت اضافیه بده سئو کنند

zakerweb
August 25th, 2014, 12:34
دوستان درصدر واقعی سئو رو کدوم سایت میده ؟
شنیدم وب آلفا واقعی تره

King Tired
August 25th, 2014, 13:14
من به شما سئو تک را پیشنهاد میکنم

viva
August 25th, 2014, 19:46
هر کس میاد خودشو معرفی میکنه میگه ما خوبیم ;;)

mobinhost.in
August 25th, 2014, 20:21
دوستان نسبت به علم سئو کم لطفی می کنند
دوست من سئو یک علم هست و یک کار کاملا حرفه ای هست
که البته در این صنف هم نابلادان پر ادعا زیاد هست
اگر حرفه ای فکر می کنید و می خواهید در کلید واژه های مد نطرتون بالا بیاید و بالا بمانید تقی مولوی رو بتون معرفی می کنم
ایشون نمونه کار های زیادی دارن و اگر به دنبال حرفه ای می گردید یقینا ایشون جزو تاپ های ایران هستند

nima-s
August 25th, 2014, 21:08
سلام
نمیخواهم عرض کنم وبسیما بهترین هست .خیر .اما این تیم وژدان کاری و حوصله و سواد فنی بالایی دارند
بخصوص حوصله...
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

M-Sadeghi
August 25th, 2014, 21:12
شما بجای اینکه پول سئو کار بدی 5 مهر مسعود فاطمی عزیز و امیرسینا زمانیان کلاس دارند به یک ادمین سر بزن 250 کلاس های آموزشه

ma3oud91
August 26th, 2014, 13:03
واقعا شما برای سئو پول میدی؟
والا من سایت های خودمو که وردپرس باشن سئو کردم همشون بیشتر از 85% بودن.اگر وردپرسی بگو.
خواستی امنیت سایتتو هم بالا میبرم

songkadehnew
August 26th, 2014, 13:14
اون سایتایی که درصد میدن چندتا چیز رو فقط چک میکنن
آی فریم نداشته باشه ، h1 / h2 / h3 اوکی باشه و کیوورد meta tag توی قالب باشه بالای 85 بهت مده این نشد سئو که
نه به فایل ربوت ، سایت مپ و .... کاری داره

mohsen1aria
August 26th, 2014, 13:16
با سلام

اگر میخواهید هزینه کنید و نتیجه خوبی بگیرید کاسپید را به شما معرفی میکنم

با احترام

54th7
August 26th, 2014, 13:35
گشتم نبود... نگرد نیست...
با 70-75% سئو کار های ایران کار کردم همه تنها چیزی که بلد هستند پول گرفتن هست .
اولش ضمانت میکنن آخرش میگن الگوریتم های گوگل تغییر کرده و مشکل از کا ما نیست.
بهترین کار اینه که خودت مقالات خارجی رو بخونی.

هیچکی به اندازه خودت دلش واسه سایتت نمیسوزه ...

martin98
April 24th, 2017, 17:45
گشتم نبود... نگرد نیست...
با 70-75% سئو کار های ایران کار کردم همه تنها چیزی که بلد هستند پول گرفتن هست .
اولش ضمانت میکنن آخرش میگن الگوریتم های گوگل تغییر کرده و مشکل از کا ما نیست.
بهترین کار اینه که خودت مقالات خارجی رو بخونی.

هیچکی به اندازه خودت دلش واسه سایتت نمیسوزه ...
من هم این تجربه رو داشتم.
اولش خودم سئو می کردم و خوب هم جواب می گرفتم خدا یا شکر.
بعد یه سایت جدید زدم که سئو ش باید از صفر شروع می شد.
ولی وقت و حوصله دیگه نداشتم چون سایت اول وقتم رو پر کرده بود.
این بود که کار رو دادم به سایت سئو روز که این اشتباه بزرگ من بود چون چند میلیون پول گرفت و گفت بعد 6 ماه کار انجام می شه و نتیجه می گیرید. شش ماه تموم شد ولی دیگه جواب پیام و ایمیل ها رو نداد. تا این که به یه روشی به حرف اوردمش آخرش زد زیر همه قرارا و منکر شد.
این که به نظر من هم آدم باید خودش سئو کنه....

shayandavoudi
April 26th, 2017, 00:00
دوستان اصولا سئو زیر شاخه ای از رشته نرم افزار هست و نرم افزار هم جزو رشته های مهندسی
هر کمپین سئو مثل هر پروژه مهندسی دیگه ای ممکنه با شکست مواجه بشه و باید دلایلش بررسی بشه و مشکلات رفع بشه

حمله به برند های سئو در ایران توی انجمن ها رفتاری غیر حرفه ای هست

اینو صرفا محظ اطلاع گفتم، وگرنه خدا رو شکر کسی از من و تیمم بدی ندیده و خوشبختانه تا به حال مشتری ناراضی نداشتیم.

موفق باشید :)

ColdWorld
April 26th, 2017, 02:48
واقعاً من نمیدونم چی بگم به یه عده که از ندونستن و اطلاع نداشتن دیگران شدیدترین سو استفاده ها رو میکنن
به خدا من دارم با یه تیم معروف کار میکنم به خدا حس میکنم دارم با *** و راهزن کار میکنم همیشه خدا دیر جواب میدن و خیلی اوقات پاسخگو نیستن،10 تا سوال میپرسی یکیش
رو به زور و زحمت جواب میدن اونم سر بالا که هیچی نفهمی شدیداً و به طرز وحشتناکی بی برنامه و هرکی هرکی کارشون رو انجام میدن و فققط بلدن پول بگیرن
لازم باشه اسمش رو هم میگم به خدا واقعاً وجود یه راهزن رو کنار خودم دارم کاملاً حس میکنم. بهترین راه اینه ادم خودش تچربه کسب کنه
الان من 1 ملیون دادم به خدا 4 ماهه اندازه 1 ساعت هم کار نکرده روی سایت بعد 4 ماه برگشته به من میگه بکلینک بگیر.اومده گزارش داده افزونه فلان غیر فعال شد
مثلاً سئو کرد به نظر خودش...

Farid Saadat
April 26th, 2017, 14:25
Desproud پيشنهاد ميشه

hosseinsis
May 5th, 2017, 12:15
سئو كار پول ميگيره تا براي شما لينك سازي كنه همين

fnazari
May 7th, 2017, 12:26
سلام دوست عزیز بله هست
شما در سایت نیو سئو هم میتونید مقالات رو درباره سئو سایت (http://www.newseo.ir) مطالعه داشته باشید و هم می تونید کتاب آموزش سئو (http://www.newseo.ir/seo-products/books/faq) رو تهیه کنید من خودم از این ساییت آموزشم رو کامل کردم به شما هم پیشنهاد میدم علاوه بر سایت گروه تلگرام هم دارن برای پرسش و پاسخ آنلاین

rahim.moradi
August 17th, 2017, 13:18
سئو کاری که بیاد واقعا وقت بزاره برای سایت پیدا نمیشه تو ایران من با چند تاشون که خیر سرشون تو کلمات سئو و بهینه سازی سایت کار اول هستش سایت رو دادم بهشون وقت پولمو دور انداختم
اخریشون سایت سئوکار که نصف پول بهش دادم بهم گفت دو هفته ای انجام میدم من روی سایت افزونه نصب کردم وقتی لاگین بشه کسی ایمیل میده تا دو هفته اصلا وارد سایت نشده بود ببینه چی به چیه هر روز هم پیام میدادم میگفت داریم روش کار میکنیم بعد از دو هفته لاگین شد بعد گفت کار تموم شد !!

چند تا مورد تو وبمستر بود اصلا به خودش زحمت نداده بود نگاه کنه بعد بهش میگم چیکار کردید برای سایت برگشته میگه

عنوان صفحه اصلی h1 شد

عنوان مطالب h1 شد

و ...
گفتم اینارو که قبل از اینکه سایت رو بدم h1 بود و کلا شاید دو تا تغییر جزئی انجام دادی که کلا 1 دقیقه هم وقت نمیبره به خاطر همین میخوای یک میلیون بگیری

کلا سئوکاری که کارش درست باشه اصلا نمیرسه که بخواد سایت کسی رو بهینه کنه مشغول سایت های خودشه
اینایی هم که ادعاشون میشه سئوکار هستند فقط چند تا مقاله ترجمه میکنن میزارن تو سایت همین

ColdWorld
August 17th, 2017, 13:26
سئو کاری که بیاد واقعا وقت بزاره برای سایت پیدا نمیشه تو ایران من با چند تاشون که خیر سرشون تو کلمات سئو و بهینه سازی سایت کار اول هستش سایت رو دادم بهشون وقت پولمو دور انداختم
اخریشون سایت سئوکار که نصف پول بهش دادم بهم گفت دو هفته ای انجام میدم من روی سایت افزونه نصب کردم وقتی لاگین بشه کسی ایمیل میده تا دو هفته اصلا وارد سایت نشده بود ببینه چی به چیه هر روز هم پیام میدادم میگفت داریم روش کار میکنیم بعد از دو هفته لاگین شد بعد گفت کار تموم شد !!

چند تا مورد تو وبمستر بود اصلا به خودش زحمت نداده بود نگاه کنه بعد بهش میگم چیکار کردید برای سایت برگشته میگه

عنوان صفحه اصلی h1 شد

عنوان مطالب h1 شد

و ...
گفتم اینارو که قبل از اینکه سایت رو بدم h1 بود و کلا شاید دو تا تغییر جزئی انجام دادی که کلا 1 دقیقه هم وقت نمیبره به خاطر همین میخوای یک میلیون بگیری

کلا سئوکاری که کارش درست باشه اصلا نمیرسه که بخواد سایت کسی رو بهینه کنه مشغول سایت های خودشه
اینایی هم که ادعاشون میشه سئوکار هستند فقط چند تا مقاله ترجمه میکنن میزارن تو سایت همین
آفرین بیشترشون حقه بازی و دز.دی بیش نیستن.طرف 6 ماه تمام من رو معطل خودش کرده بعد میگم گزارش بده چیکار کردی میگه افزونه فلان نصب شد و فلانی غیر فعال شدقرار بود سر همین 900 هزار از من بگیره و از معروف های ایران بود اما بهش یک ریال هم ندادم.به نظرم نباید به هیچکس پول سئو داد فقط یه هزینه اولیه باید داد تا قالب فشرده و سبک بشه اونم به طراح سایت نه به این بی سوادا.

AliFatehi
August 17th, 2017, 19:42
متاسفانه سئو کار های ایرانی روی سایتهای مشتریاشون بیشتر تست ترفندهای جدید رو انجام میدن تا اینکه بخوان سایت به رتبه های خوب برسه...
بنده یک سئو کار خوب میشناختم که متاسفانه ایشون هم فعلا کار نمیکنه با اینکه مدرک معتبر از آمریکا دارن

shivahost
August 18th, 2017, 10:07
سایتی مثل woorank خیلی خوب سایت ها رو بررسی می کنه و نکات زیادی رو پیشنهاد میده.

سئو داخلی کردن و بالا بردن سرعت سایت خیلی مهم است اما بالا آوردن یک سایت با کلمات مورد نظر در گوگل کاری فراتر است و بسیار به تولید محتوای روزانه و بک لینکهای روزانه ارتباط دارد. یعنی هر روز مطالب مرتبط و جدید و ترجیحا مرتبط با اخبار روز در آن زمینه باید بگذارید و افرادی که برای سئو استخدام می کنید تولید کننده محتوا و نویسنده نیستند. چیزی که گوگل بعش الان بیشترین اهمیت رو میده تولید محتوا و کیفیت آن هست.

سیدرضا بازیار
August 18th, 2017, 10:57
من یک متخصص سئو و بهینه سازی سایت هستم
در صورت تمایل میتونم در برخی زمینه ها تضمینی براتون کار کنم و مشاوره رایگان هم میدم
کار ها رو هم فقط حضوری با قرارداد رسمی انجام میدم

dr.programmer
August 18th, 2017, 11:24

سلام و درود

پدرسئو ایران یعنی کسی که سئو رو وارد ایران کرد و الان هم برای هر پروژه شروع قیمتش 60 میلیون هست : http://www.iranseo.com/

Ashkankamangar.ir
August 18th, 2017, 11:31
http://www.amarweb.ir/
از این وبسایت استفاده نمایید

Cr0w
September 24th, 2017, 13:35
بابک آجی ده : compiler.ir
سال هاست که میشناسمش و کارش خیلی درسته پینشهاد میکنم حتما باهاش کار کنید .