PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست با این مشخصات...

Persianscript
April 28th, 2009, 12:47
با درود

من سایتی با موضوع اسکریپت به ادرس persianscript.ir دارم

کسی از دوستان هست که بتونه سایت ما رو بدون دردسر پشتیبانی کنه؟

هزینه هم ماهانه مبلغی تقدیم میشه و بنر هاستینگ در صورتی که مایل بودن در سایت به طور دائم خواهد بود (رتبه در ایران 600 - بازدید روزانه حدود 20.000 - اما فعلا اوضاع سایتم خوب نیست)

فضای درخواستی 5 گیگابایت - پهنای باند 50 گیگابایت

فقط درخواستم اینه که از نظر امنیت خوب باشه و مشکل داون نداشته باشه و سرعت قابل قبولی داشته باشه...(اگه شرکت ثبت شده بود بهتر... )

با تشکر.منتظر پیشنهادات دوستان هستم

Sajad
April 28th, 2009, 13:04
سلام دوست عزیز.
میتونم این میزان رو به شما بدم.
البته شرکتی نیستم ولی تا مرداد ماه شرکتمون به ثبت میرسونیم...
سایتم تو امضا هست.

فقط درخواستم اینه که از نظر امنیت خوب باشه و مشکل داون نداشته باشه و سرعت قابل قبولی داشته باشه
از نظر امنیت توسط یکی از منیجرهایی که توی همین انجمن هم حضور داره انجام میشه و امشب یه بازنگری مجدد هم داریم اتفاقاً!!!!
مسئله دان هم خدا رو شکر توی این مدتی که سرورمون رو تغییر دادیم تا الان 100% آپ بودیم.
سرعتمون هم والا منابعی که برای سرور در نظر گرفته ایم برای تعداد سایت هایی که میزبانی میکنیم بیشتره. از نظر سرعت هم مشکلی نداریم.
خواستید در خدمتم...

KamranOnline
April 28th, 2009, 13:05
با درود

من سایتی با موضوع اسکریپت به ادرس persianscript.ir دارم

کسی از دوستان هست که بتونه سایت ما رو بدون دردسر پشتیبانی کنه؟

هزینه هم ماهانه مبلغی تقدیم میشه و بنر هاستینگ در صورتی که مایل بودن در سایت به طور دائم خواهد بود (رتبه در ایران 600 - بازدید روزانه حدود 20.000 - اما فعلا اوضاع سایتم خوب نیست)

فضای درخواستی 5 گیگابایت - پهنای باند 50 گیگابایت

فقط درخواستم اینه که از نظر امنیت خوب باشه و مشکل داون نداشته باشه و سرعت قابل قبولی داشته باشه...(اگه شرکت ثبت شده بود بهتر... )

با تشکر.منتظر پیشنهادات دوستان هستم

با سلام

شرکت میزبان پایتخت ( ای هاست ) با قادر به سرویس دهی به شما می باشد.
در صورت تمایل برای استفاده از این سرویس می توانید با دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران تماس حاصل فرمایید.

021 22587469
021 22761180

پشتیبانی شبانه روزی - ارسال درخواست - تماس تلفنی

هزینه ماهیانه این سرویس 9000 تومان می باشد.

با تشکر
مدیریت گروه شرکت های میزبان پایتخت ( ای هاست )
021 22587469 021 22761180
www.ehost.ir (http://www.ehost.ir)

Fazaha
April 28th, 2009, 13:16
با سلام

شرکت میزبان پایتخت ( ای هاست ) با قادر به سرویس دهی به شما می باشد.
در صورت تمایل برای استفاده از این سرویس می توانید با دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران تماس حاصل فرمایید.

021 22587469
021 22761180

پشتیبانی شبانه روزی - ارسال درخواست - تماس تلفنی

هزینه ماهیانه این سرویس 9000 تومان می باشد.

با تشکر
مدیریت گروه شرکت های میزبان پایتخت ( ای هاست )
021 22587469 021 22761180
www.ehost.ir (http://www.ehost.ir)

Persianscript جان سرور های ما 8 هسته ای هستند امنیت هم که از طرف شرکت های ehost و فضاها تضمینی هستش .
ما در خدمتیم!
برای سفارش می توانید از هر یک از طرق زیر تماس بگیرید .
www.fazaha.com

www.ehost.ir
شماره تماس :
22587469
88872930
09126006452

Persianscript
April 28th, 2009, 14:16
از هر سه دوستی که پیشنهادات خودشون رو دادن تشکر میکنم

با توجه به اینکه ثبت بودن شرکت برام تقریبا مهم بود " شرکت میزبان پایتخت ( ای هاست ) " رو انتخاب کردم

باز هم از لطف و توجه دوستان ممنون
موفق باشید

KamranOnline
April 28th, 2009, 15:39
از هر سه دوستی که پیشنهادات خودشون رو دادن تشکر میکنم

با توجه به اینکه ثبت بودن شرکت برام تقریبا مهم بود " شرکت میزبان پایتخت ( ای هاست ) " رو انتخاب کردم

باز هم از لطف و توجه دوستان ممنون
موفق باشید

با تشکر از انتخاب شما
امیدواریم سرویسی قابل قبول ارائه دهیم.

KamranOnline
April 28th, 2009, 15:41
persianscript جان سرور های ما 8 هسته ای هستند امنیت هم که از طرف شرکت های ehost و فضاها تضمینی هستش .
ما در خدمتیم!
برای سفارش می توانید از هر یک از طرق زیر تماس بگیرید .
www.fazaha.com

www.ehost.ir
شماره تماس :
22587469
88872930
09126006452

همواره هم پشتیبانی خواهیم کرد.
گروه میزبان پایتخت ( ای هاست ) و فضاها پروژه های مشترک بسیاری دارند.

NovinServer
April 28th, 2009, 20:11
سلام ، PersianScipt چرا کمبود اورده است !

اگر فرهاد هستی ، یبا من بهت می دهم حتی یماه هم تست کن داداش !

خوب چرا به من اطلاع ندادی ؟ به من پی ام بده اگر مشکلت حل نشد ...

Persianscript
April 28th, 2009, 20:45
NovinServer ,
با تشکر از لطف شما

با البرز هاستینگ به مشکلاتی برخوردیم که بهتره در اینجا عنوان نشه... که سایت ما رو ساسپند کردن و ما مجبور شدیم بریم سرور دیگه

--

نه من فرهاد نیستم . یکی دیگر از مدیران سایت هستم

موفق باشید

NovinServer
April 29th, 2009, 01:39
NovinServer ,
با تشکر از لطف شما

با البرز هاستینگ به مشکلاتی برخوردیم که بهتره در اینجا عنوان نشه... که سایت ما رو ساسپند کردن و ما مجبور شدیم بریم سرور دیگه

--

نه من فرهاد نیستم . یکی دیگر از مدیران سایت هستم

موفق باشید

به هر حال احتمالا محمد هستی ! هر دوتون عزیز هستید !

به هر نحوی مشکلتون حل نشد فرهاد منو می شناسه ! با من تماس بگیرید تا هر کاری که لازم باشه و بتوانم براتون انجام بدهم .

موفق و پیروز باشید :chinese:

Vahid
April 29th, 2009, 08:23
با البرز هاستینگ به مشکلاتی برخوردیم که بهتره در اینجا عنوان نشه...شفاف سازی کنید با اصلا نگید

Persianscript
April 29th, 2009, 09:18
M4$t3r عزیز;
من حدود چند ماهی کار های طراحی هاشون رو انجام میدادم و مشتری هایی که اونها معرفی میکردند من 20% به البرز هاستینگ میدادم.
در این مدت هم سایت من روی سرور اونها بود و هزینه ای بابتش پرداخت نمیکردم.اسپانسر بودن( 1 گیگابایت بود)

در این اواخر که مشکلاتی برای من پیش اومد و نتونستم یکی از کارهاشون رو به موقع تحویل بدم .پس از مدتی که سایت مورد نظر رو بهشون تحویل دادم گفتن دیگه ما با شما کار نمیکنیم و اینی که طراحی کردید رو نمیخوایم...
من هم گفتم موردی نداره.تمامی بدهکاری هاتون رو بدید (بابت طراحی های گذشته که عقب مانده بود) که با پاسخ تند ایشون مواجه شدم که گفتن پولت رو نمیدیم.حیف پول هایی که تا الان بهت دادیم و سایت من رو تهدید به هک و...کردن!در صورتی که روی سرور خودشون بودم و نیازی به هک نبود (در اینجا بود که چندین بار گفتن دیفست میکنم البته از به جای دیفس میگفتن دیفرس... " در اینجاست که میزان اطلاعات یک هاستینگ رو میفهمی ")و گفتند که هزینه میزبانی وبتون رو فردا واریز میکنید در غیر اینصورت سایت شما از سرور حذف میشه!
من همون لحظه از سایتم بک آپ گرفتم تا مشکلی پیش نیاد.روز بعدش به یکی از دوستان "البرز هاستینگ" گفتم که به البرز هاستینگ بگید در صورتی که مبلغ های بدهکاری قبلیتون رو پرداخت نکنید تمامی سایتهایی که طراحی کردم براتون رو برای دانلود میزارم! که همون لحظه خود البرز هاستینگ با فحاشی (ناموسی و...) و تهدید به مرگ (همشهری هستیم) که فردا میام درخونتون و فلانت میکنم و میدم دست فلانی چی کارت کنه و... بگذریم . من هم چیزی نگفتم چون خیالم راحت بود که بک آپ دارم ...

پیام هایی هم که ارسال کردن در ارشیوی یاهوم موجود هست در صورت نیاز فحاشی های کودکانه ایشون قابل رویت هست...

نمیخواستم همشهری خودم رو خراب کنم ولی وقتی میبینم که پول های من و امثال من رو به همین راحتی میخورن و تازه طلب کار هم هستند! نمیشه گذشت...

متاسفانه هیچ قرار دادی با ایشون نداشتم که بتونم الان اقدام کنم!ولی راه های دیگه ای هم برای جبران خسارات من هست...

موفق باشید

php
April 29th, 2009, 14:26
امان از وحتی که یک مشت احمق بیسواد وارد کاری بشوند که البته در هاستیگ کم نیست به دوستان دیگر توهین نشه ولی خیلی زیاد هستند

NovinServer
April 29th, 2009, 16:19
M4$t3r عزیز;
من حدود چند ماهی کار های طراحی هاشون رو انجام میدادم و مشتری هایی که اونها معرفی میکردند من 20% به البرز هاستینگ میدادم.
در این مدت هم سایت من روی سرور اونها بود و هزینه ای بابتش پرداخت نمیکردم.اسپانسر بودن( 1 گیگابایت بود)

در این اواخر که مشکلاتی برای من پیش اومد و نتونستم یکی از کارهاشون رو به موقع تحویل بدم .پس از مدتی که سایت مورد نظر رو بهشون تحویل دادم گفتن دیگه ما با شما کار نمیکنیم و اینی که طراحی کردید رو نمیخوایم...
من هم گفتم موردی نداره.تمامی بدهکاری هاتون رو بدید (بابت طراحی های گذشته که عقب مانده بود) که با پاسخ تند ایشون مواجه شدم که گفتن پولت رو نمیدیم.حیف پول هایی که تا الان بهت دادیم و سایت من رو تهدید به هک و...کردن!در صورتی که روی سرور خودشون بودم و نیازی به هک نبود (در اینجا بود که چندین بار گفتن دیفست میکنم البته از به جای دیفس میگفتن دیفرس... " در اینجاست که میزان اطلاعات یک هاستینگ رو میفهمی ")و گفتند که هزینه میزبانی وبتون رو فردا واریز میکنید در غیر اینصورت سایت شما از سرور حذف میشه!
من همون لحظه از سایتم بک آپ گرفتم تا مشکلی پیش نیاد.روز بعدش به یکی از دوستان "البرز هاستینگ" گفتم که به البرز هاستینگ بگید در صورتی که مبلغ های بدهکاری قبلیتون رو پرداخت نکنید تمامی سایتهایی که طراحی کردم براتون رو برای دانلود میزارم! که همون لحظه خود البرز هاستینگ با فحاشی (ناموسی و...) و تهدید به مرگ (همشهری هستیم) که فردا میام درخونتون و فلانت میکنم و میدم دست فلانی چی کارت کنه و... بگذریم . من هم چیزی نگفتم چون خیالم راحت بود که بک آپ دارم ...

پیام هایی هم که ارسال کردن در ارشیوی یاهوم موجود هست در صورت نیاز فحاشی های کودکانه ایشون قابل رویت هست...

نمیخواستم همشهری خودم رو خراب کنم ولی وقتی میبینم که پول های من و امثال من رو به همین راحتی میخورن و تازه طلب کار هم هستند! نمیشه گذشت...

متاسفانه هیچ قرار دادی با ایشون نداشتم که بتونم الان اقدام کنم!ولی راه های دیگه ای هم برای جبران خسارات من هست...

موفق باشید

:donatello: ای بابا :death:
حالا خدا رو شکر مشکلت حل شد ؟ یا رفتی جای دیگه ؟ :no:

Sajad
April 29th, 2009, 16:36
:donatello: ای بابا :death:
حالا خدا رو شکر مشکلت حل شد ؟ یا رفتی جای دیگه ؟ :no:

دقیق تر اگه بخونید متوجه میشید کلا هدف از ایجاد تاپیک این بوده که منتقل شن به جای دیگه و هاست مطمئن تری بگیرن :tooth:

NovinServer
April 29th, 2009, 16:39
دقیق تر اگه بخونید متوجه میشید کلا هدف از ایجاد تاپیک این بوده که منتقل شن به جای دیگه و هاست مطمئن تری بگیرن :tooth:

خدا رو شکر ...
به این دلیل پرسیدم چون شنیدم که ینها خیلی به هم نزدیک بودند یکی گفت مشکلش حل شده ! برای همین سوال کردم و اگر نه می دانم می خواست انتقال پیدا کنند :yawn:

Vahid
April 29th, 2009, 17:54
امان از وحتی که یک مشت احمق بیسواد وارد کاری بشوند که البته در هاستیگ کم نیست به دوستان دیگر توهین نشه ولی خیلی زیاد هستند
تکرار بشه بدون تذکر قبلی دسترسی شما برای همیشه قطع میشه

WebRang
April 29th, 2009, 18:45
M4$t3r عزیز;

موفق باشید

عجب آدمایی پیدا میشن ها :hammer:
من پیشنهاد میکنم برید تو بخش انتقاد و پیشنهاد فروم یه موضوع باز کنید و اینو با دلیل و مدرک ( عکس گرفتن از آرشیو پی ام هاتون ) بیان کنید...
تا همه بشناسن!

NovinServer
April 29th, 2009, 18:47
عجب آدمایی پیدا میشن ها :hammer:
من پیشنهاد میکنم برید تو بخش انتقاد و پیشنهاد فروم یه موضوع باز کنید و اینو با دلیل و مدرک ( عکس گرفتن از آرشیو پی ام هاتون ) بیان کنید...
تا همه بشناسن!

نه درست نیست !
حالا یک مسئله ای پیش امده خود persianscrip هم نمی خواست حرف بزنه چون همشهری هستند . بگذریم ...

خراب کردن یک شرکت درست نیست ! ( بریدن نون ) :sweatdrop:

Persianscript
April 30th, 2009, 00:31
php , در این مورد اشتباه کردید!چون ا ح م ق بودن از خودم بود...برای مثال وقتی من از شما طلبی دارم ولی هیچ مدرکی ندارم شما براحتی میتونید بزنید زیر همه چیز!حتی اگه صمیمی ترین دوست باشم .باید همون اول محکم کاری میکردم که به مشکلی برنخورم!

NovinServer,نه مشکلم حل نشد! خودم هم قصد داشتم از سرورشون برم چون اواخر کیفیت افت کرده بود!...و و حاضر بودم هزینه هاستم رو پرداخت کنم که به خاطر یک گیگابایت هاست ناقابل منت بزارن!و بگن ما اسپانسر شما هستیم!...
درسته ما خیلی صمیمی بودیم و...ولی بعضی وقتها از رفتار من سوء استفاده میکردند و به نفع خودشون تموم میکردند!برای مثال سایتی رو که از مشتری 70 هزار تومان میگرفتن به من میگفتن مشتری 40 هزار تومان داده و از این 40 هزار 20% برای خودشون بر میداشتن. تا یک بار اتفاقی متوجه موضوع شدم!
همین موضوعات دوستی ما رو کمرنگ تر کرد...

pizoul عزیز. همون طور که NovinServer گفتن درست نیست .همین قدر که همکارانشون شناختنش کافیه!

NovinServer
April 30th, 2009, 01:20
php , در این مورد اشتباه کردید!چون ا ح م ق بودن از خودم بود...برای مثال وقتی من از شما طلبی دارم ولی هیچ مدرکی ندارم شما براحتی میتونید بزنید زیر همه چیز!حتی اگه صمیمی ترین دوست باشم .باید همون اول محکم کاری میکردم که به مشکلی برنخورم!

NovinServer,نه مشکلم حل نشد! خودم هم قصد داشتم از سرورشون برم چون اواخر کیفیت افت کرده بود!...و و حاضر بودم هزینه هاستم رو پرداخت کنم که به خاطر یک گیگابایت هاست ناقابل منت بزارن!و بگن ما اسپانسر شما هستیم!...
درسته ما خیلی صمیمی بودیم و...ولی بعضی وقتها از رفتار من سوء استفاده میکردند و به نفع خودشون تموم میکردند!برای مثال سایتی رو که از مشتری 70 هزار تومان میگرفتن به من میگفتن مشتری 40 هزار تومان داده و از این 40 هزار 20% برای خودشون بر میداشتن. تا یک بار اتفاقی متوجه موضوع شدم!
همین موضوعات دوستی ما رو کمرنگ تر کرد...

pizoul عزیز. همون طور که NovinServer گفتن درست نیست .همین قدر که همکارانشون شناختنش کافیه!

براتون ارزوی موفقیت میکنم !
به هر حال خوشحالم مشکل Persian Sript هم حل شد . :winkiss:

alborzgostar
November 10th, 2009, 21:37
بدهی شما رو ندادم؟ من طراحی به این اقا میدادم بهشون گفتم یه زمان بگو من قول بدم می گفتند شنبه

شنبه میشد 5 شنبه و.... اعتبار من به خاطر این اقا زیر سوال میره من و هک؟؟؟ 8-| شما دیدید Script

ورژن قبلی سایت من و script share برای دانلود گذاشتند

در کل برای من سوال هست چرا همه با من لج هستند؟ من چی کار کردم با NovinServer که اینجا ......

و یا همین پست امروز siavash که پاک شد ! من کلاه بردار چرا کسی شکایت نمیکنه؟ چرا یه نفر شاکی

پیدا میشه 10 نفر ضد من حرف میزنند؟

Persianscript
November 11th, 2009, 23:11
بدهی شما رو ندادم؟ من طراحی به این اقا میدادم بهشون گفتم یه زمان بگو من قول بدم می گفتند شنبه

شنبه میشد 5 شنبه و.... اعتبار من به خاطر این اقا زیر سوال میره من و هک؟؟؟ 8-| شما دیدید script

در کل برای من سوال هست چرا همه با من لج هستند؟ من چی کار کردم با novinserver که اینجا ......

و یا همین پست امروز siavash که پاک شد ! من کلاه بردار چرا کسی شکایت نمیکنه؟ چرا یه نفر شاکی

صبح بخیر...تاریخ ارسال تاپیک رو ببینید

مربوط به دعوای اولمون هست حاج مرتضی...(که شما سربازی بودید و کسی رو بجای خودتون گذاشتید)

تقریبا شیش ماه پیشه...! اول تاریخ رو ببین بعد بیا جواب بده...(:|

NovinServer
November 12th, 2009, 01:42

شنبه میشد 5 شنبه و.... اعتبار من به خاطر این اقا زیر سوال میره من و هک؟؟؟ 8-| شما دیدید Script

در کل برای من سوال هست چرا همه با من لج هستند؟ من چی کار کردم با NovinServer که اینجا ......

محمد عزیز و همچنین اقای اشتاد یکی از دوستان صمیمی من بودند !
در ضمن بار اول و دومت نیست من تا الان با 5 نفر برخورد کردم که شما یک بلاهایی سرشون در اوردی !
واقعا باعث خجالت هست ! اخری هم که صدای شما رو Record کرد و برای همه آپلود کرد همه و همه ازکار شما مطلع شدند !

خجالت داره یک مدیر هاستیگ اینگونه با مشتری برخورد کنه ..
خودت اصلاح کن رفیق ! من با شما لج نیستم اصلام شما رو نمی شناسم !
از یک نفر هم بدی شما را نشنیدم که زود قضاوت کنم بلکه پنج نفر تا الان حضور ذهن دارم ! همه می دانند چه کارهایی که نکردید ...

به هر حال این تاپیک خیلی قدیمی هست اما خواستم روشنت کنم !
در تاپیک قبل که راجب به خرید هاست دانلود بود و شما یک تاپیک 4 روز پاسخ ندادی و من به دوستمون گفتم ممکنه پیشتیبانیش خوب نباشه ، شما در موردی داخل انجمن فحش دادی !

متاسف هستم !:68:

alborzgostar
November 12th, 2009, 11:02
این جواب نشد برای من پست من تازه دیدم NovinServer زیاد کار ما دخالت نکن :-$ در کل از حسادت

هست دیگه از 5 نفر شنیدی ؟ 5 نفر کی هستند؟ تو پست هست دانلود بنده خدا از من خرید کرده چرا شما

دخالت میکنید؟ در کل شما ها میخواهید سر منو زیر اب کنید که تا الان کردید پست Sivash چرا پاک شد؟

صدای من خوب یه نفر بهتون فحش ناموس بده شما جواب نمیدید ؟ اقا 1 دقیقه صدای منو ضبط کرد چرا کامل

ضبط نکرد؟ چرا بعضی ها میرند سراغ مشتری های من زیر اب منو میزنند ؟ و خیلی چیز های دیگه ! من فکر

میکنم اصلا ارزش نداره بیام اینجا بحث کنم نه که کم بیارم چون دشمن زیاد دارم ( همکار ها ) ما ندیدیم همکار

با همدیگه دشمن باشند !

alborzgostar
November 12th, 2009, 11:05
صبح بخیر...تاریخ ارسال تاپیک رو ببینید

مربوط به دعوای اولمون هست حاج مرتضی...(که شما سربازی بودید و کسی رو بجای خودتون گذاشتید)

تقریبا شیش ماه پیشه...! اول تاریخ رو ببین بعد بیا جواب بده...(:|

من پست امروز دیدم

NovinServer
November 12th, 2009, 13:56
این جواب نشد برای من پست من تازه دیدم NovinServer زیاد کار ما دخالت نکن :-$ در کل از حسادت

هست دیگه از 5 نفر شنیدی ؟ 5 نفر کی هستند؟ تو پست هست دانلود بنده خدا از من خرید کرده چرا شما

دخالت میکنید؟ در کل شما ها میخواهید سر منو زیر اب کنید که تا الان کردید پست Sivash چرا پاک شد؟

صدای من خوب یه نفر بهتون فحش ناموس بده شما جواب نمیدید ؟ اقا 1 دقیقه صدای منو ضبط کرد چرا کامل

ضبط نکرد؟ چرا بعضی ها میرند سراغ مشتری های من زیر اب منو میزنند ؟ و خیلی چیز های دیگه ! من فکر

میکنم اصلا ارزش نداره بیام اینجا بحث کنم نه که کم بیارم چون دشمن زیاد دارم ( همکار ها ) ما ندیدیم همکار

با همدیگه دشمن باشند !

مسئله اول
اتفاقا تا اونجایی که یادم هست صدا از همان ابتدا که تلفن بوق خورد ظبت شده بود ! مکالمه ان هم یادم هست می گوییم که فراموش نکنید !

گفتند سرویس وی پی اس ما دان هست و اینها ... بعد شما گفتی چرا رفتی داخل wht تاپیک زدی برو پاک کن و ... بعد هم فحشش دادید ! گفتید شما .... خوردید تاپیک زدید و بقیه رو نمی گوییم خودتان یادتان هست !

مسئله دوم
شما هیچی نداری که من از شما بخواهم حسادت کنم ! تا الانم به علت بی احترامی هایی که کردی ابرو هم برای خودت نذاشتی ! سایتت هم که 6 بار هک شد ... ! اخه تو چی داری که من بهت حسادت کنم ؟ اخلاق خوب ؟ مدیریت خوب ؟ مشتری مداری خوب ؟ چی داری ؟

مسئله سوم
اون تاپیک یک نمایش بود و همه افراد داخل اون تاپیک دیدند که چگونه نمایش بازی می کنید ! یک کاربر تازه ثبت نام امده یک تاپیک ایجاد کرده و درخواست هاست دانلود داده است ! حال همه قیمت های توپ به ایشون دادند و شما هم یک قیمت دادی ! اون کاربر شما را انتخاب کرد ( درست ) اما شما 4 روز به اون تاپیک و ایمیل های ایشون پاسخ ندادی و جالب هست اون کاربر هر روز تاپیک ابدیت می کرد و می گفت البرز گستر کجاست من می خواهم بخرم ازش !!!!!!! من هم گفتم ممکن هست ایشون پشتیبانیش خوب نباشه از یکی دیگه بخر ! شروع کردی فحش دادن اون هم داخل انجمن ...

در هر حالت من دیگه پاسخ شما را نخواهم داد مگر حرف قانع کننده ای داشته باشید !
موفق و سربلند باشید

Parshosts
November 12th, 2009, 16:15
بهتر نیست که دعوا تون رو جای دیگه مثل یاهو یا تلفنی انجام بدید تا دیگران سو استفاده نکنن.
قصد توهین به کسی نبود یه پیشنهاد بود.

NovinServer
November 12th, 2009, 17:18
بهتر نیست که دعوا تون رو جای دیگه مثل یاهو یا تلفنی انجام بدید تا دیگران سو استفاده نکنن.
قصد توهین به کسی نبود یه پیشنهاد بود.

کدام دعوا ؟ کسی اینجا دعوا نکرد !
ایشون فراموش کرده بود چه کارهایی کردند و خودشون خواستند در انجمن بنویسیم تا همه بخوانند !
هیچ دعوا و ... هم نیست ! موضوع تمام شد .

موفق باشید

arameshsoft
November 17th, 2009, 14:59
سلام به مدیر محترم پرشین اسکریپت.
من 5 گیگ با پهنای باند عملا نا محدود رو به شما رایگان می دم . در واقع اسپانسری. و کافیه بنر مون رو بذارید تو سایتتون. حتی فضای بیشتر هم اگه خواستید می دم رایگان.

Sepahrad
November 17th, 2009, 15:06
دوست گرامی رفع شد مشکلشون و سرویس خریداری کردند ;)