PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره و راهنمايي در مورد نحوه انجام يك كسب و كار

H.E
August 5th, 2014, 13:56
سلام به همه دوستان

من يه راهنمايي و مشاوره ميخواستم

هرچند موضوع ربطي به هاستينگ و كامپيوتر نداره اما هم نحوه انجام اين كارا و واگذاري نمايندگي ممكنه تا حدودي شبيه باشه و هم اينكه من ميدونم دوستان صاحب نظر و عالمي در اين انجمن هست خواستم اگر ميشه هر چي ميدونيد در مورد سوالم بهم بگيد ممنون ميشم

ما يك كسب و كاري داريم كه در كسب و كارمون اعتبار هم كسب كرديم و تا حدودي سرمايه هم داريم ولي كار ما فقط محدود به يه استان هست و ما ميخوايم كارو گسترش بديم و نمايندگي بديم و شعبه اضافه كنيم با اسم و رسم كاري خودمون تا شعبه هاي زيادي از كار ما در سراسر كشور راه اندازي بشه

مثلا شما بستني نعمت رو در نظر بگيريد : لينك زير
بستنی نعمت (http://www.nematicecream.ir/)

بخش نمايندگيش رو اگر ببينيد حدود 100 تا شعبه و نمايندگي داره كه در سراسر كشور گسترده شده و در سايت هم ميشه عضو شد و درخواست نمايندگي داد

حالا سوال من اينه ما اگر بخوايم نمايندگي بديم و شعبه اضافه كنيم دقيقا بايد چه كاري انجام بديم؟ ما دقيقا نميدوني كساني مثل همين بستني نعمت چطور كار ميكنن و نمايندگي ميدن

مثلا ما بايد چقدر سرمايه داشته باشيم و مهم تر اينكه چطور بايد نمايندگي واگذار كنيم؟ يعني شرايط كار+هر چيزي كه براي اين كار نياز هست

ممنون ميشم هركي هر تجربه و نظري در كار داره راهنمايي كنه

ULTRAWEB
August 5th, 2014, 16:28
شما یک شعبه بزن جنست رو عرضه کن اگر رده ی کاریت مشتری داشته باشه
و معروف شین افراد خودشون میان و ازتون نمایندگی درخواست میکنن
شما اول باید همون فعالیت یک شعبه ات رو زیاد کنی و مشتری جمع کنی.

daniad
August 5th, 2014, 16:38
انصافا بستنیاش خوشمزس نعمت :دی

30SecondToMars
August 5th, 2014, 18:01
کسب و کار شما چیست؟

H.E
August 5th, 2014, 18:04
شما یک شعبه بزن جنست رو عرضه کن اگر رده ی کاریت مشتری داشته باشه
و معروف شین افراد خودشون میان و ازتون نمایندگی درخواست میکنن
شما اول باید همون فعالیت یک شعبه ات رو زیاد کنی و مشتری جمع کنی.

داداش الان ما خودمون دوتا شعبه داريم كه هر دو معروف و داراي اعتبار زيادي هستن و بستر كار آماده است براي اضافه كردن شعب و دادن نمايندگي
و ما جنس هامونو به مشتري هاي جزئي و كلي بخر حتي به قيمت زير شركت داريم عرضه مي كنيم كه هيچكس قدرت چنين كاري رو تو بازار نداره و اگر اين كار رو تو قالب شعب و نمايندگي ارائه بديم خيلي مشتري هم پيدا خواهد كرد

ولي فقط نميدونيم اين نمايندگي رو چطور و با چه شرايطي بايد بديم كه مشتري داشته باشيم و شعب در سراسر كشور داشته باشيم

مثلا الان همين نعمت نمايندگيش رو چطور عرضه ميكنه؟ براي دادن نمايندگي پولي دريافت ميكنه تا موادشو ارزون بده به نماينده ؟ يا مثلا كل اون شعبه اي كه عضوي از نعمت هست از مغازه و مواد براي خود صاحبان نعمت هست يا كسان ديگه اي كه خودشون بستني فروشي دارن فقط جنسشون رو از نعمت تهيه ميكنن؟ و يا هر مورد ديگه اي كه حائز اهميته

انصافا بستنیاش خوشمزس نعمت :دی

آره انصافا ولي كار ما بستني نيست و فقط از نحوه دادن نمايندگي و افزدون شعب نعمت خوشم اومد

- - - Updated - - -

کسب و کار شما چیست؟

تزئينات

كه شامل موارد زيادي از جمله كاغذ و كف پوش و ... ميشه

30SecondToMars
August 5th, 2014, 18:33
شما ابتدا باید در منطقه خود از نظر کیفیت و برتر بودن، شهرت داشته باشید
سپس
باید صدای خود را به گوش دیگران برسانید، که تنها راه این کار نیز تبلیغات است.

شما میتوانید با متد های مختلف شرکت خود را تبلیغ کنید و از سایر شرکت ها درخواست همکاری و اعطای نمایندگی داشته باشید.

تبلیغاتی مانند پیامک انبوه، تلویزیون ، تبلیغات دیواری، دیوار نویسی و غیره ...

H.E
August 5th, 2014, 18:52
شما ابتدا باید در منطقه خود از نظر کیفیت و برتر بودن، شهرت داشته باشید
سپس
باید صدای خود را به گوش دیگران برسانید، که تنها راه این کار نیز تبلیغات است.

شما میتوانید با متد های مختلف شرکت خود را تبلیغ کنید و از سایر شرکت ها درخواست همکاری و اعطای نمایندگی داشته باشید.

تبلیغاتی مانند پیامک انبوه، تلویزیون ، تبلیغات دیواری، دیوار نویسی و غیره ...

ممنونم از شما

در مورد نحوه واگذاري نمايندگي نظري داريد؟ اينكه چطور بايد نمايندگي بديم با توجه به توضيحات قبليم

30SecondToMars
August 5th, 2014, 19:11
ممنونم از شما

در مورد نحوه واگذاري نمايندگي نظري داريد؟ اينكه چطور بايد نمايندگي بديم با توجه به توضيحات قبليم

خواهر بنده با چند تا از اساتید دانشگاه در زمینه کودهای اورگانیک کار کردند و یک سری کود با بازدهی بالا اختراع کردن.
در ابتدا بسیار ناشناس بودند

اما در طول دو سه سال تبلیغات گسترده و اطلاع رسانی بین کشاورزان و مردم و ایجاد سایت زیر توانستند محصولات خود را به دیگران معرفی کنند
http://cood.ir

سپس در نمایشگاه های مختلف نیز شرکت کردند.
به این صورت شد که تعداد رابطه ها افزایش پیدا کرد و تبلیغات برای اخذ نمایندگی اغاز شد.
حال از سراسر ایران افراد مختلف با شرایط و تیپ های کاری مختلف اعلام همکاری می کنند . و اینگونه تعداد نمایندگان مجموعه ی خواهرم افزایش پیدا میکند...

امیدوارم این مثال واقعی، به شما کمک کند ...

aligoli
August 5th, 2014, 21:49
سلام به همه دوستان

من يه راهنمايي و مشاوره ميخواستم

هرچند موضوع ربطي به هاستينگ و كامپيوتر نداره اما هم نحوه انجام اين كارا و واگذاري نمايندگي ممكنه تا حدودي شبيه باشه و هم اينكه من ميدونم دوستان صاحب نظر و عالمي در اين انجمن هست خواستم اگر ميشه هر چي ميدونيد در مورد سوالم بهم بگيد ممنون ميشم

ما يك كسب و كاري داريم كه در كسب و كارمون اعتبار هم كسب كرديم و تا حدودي سرمايه هم داريم ولي كار ما فقط محدود به يه استان هست و ما ميخوايم كارو گسترش بديم و نمايندگي بديم و شعبه اضافه كنيم با اسم و رسم كاري خودمون تا شعبه هاي زيادي از كار ما در سراسر كشور راه اندازي بشه

مثلا شما بستني نعمت رو در نظر بگيريد : لينك زير
بستنی نعمت (http://www.nematicecream.ir/)

بخش نمايندگيش رو اگر ببينيد حدود 100 تا شعبه و نمايندگي داره كه در سراسر كشور گسترده شده و در سايت هم ميشه عضو شد و درخواست نمايندگي داد

حالا سوال من اينه ما اگر بخوايم نمايندگي بديم و شعبه اضافه كنيم دقيقا بايد چه كاري انجام بديم؟ ما دقيقا نميدوني كساني مثل همين بستني نعمت چطور كار ميكنن و نمايندگي ميدن

مثلا ما بايد چقدر سرمايه داشته باشيم و مهم تر اينكه چطور بايد نمايندگي واگذار كنيم؟ يعني شرايط كار+هر چيزي كه براي اين كار نياز هست

ممنون ميشم هركي هر تجربه و نظري در كار داره راهنمايي كنه

1. داشت پلن و مدیریت اقتصادی تنها برای این حوزه
2. داشتن وب سایتی مدرن و پلن راهبردی مشخص و جامع در فضای اینترنتی

شما باید شرایط نمایندگی را مشخص کنید.

مثلا :
نماینده باشد مساحتی در حدود * داشته باشد.
دارای مدرک تحصیلی فلان باشد.
دارای . باشد.
دارای . باشد.

شما باید میزان سود را تعیین کنید.

میزان فروش بر اساس % باشد، میزان فروش بر اساس تعداد باشد.
میزان فروش بر اساس اجاره ماهانه باشد.

شما باید سایتی داشته باشید که تمام مواردی که نماینده به آن نیاز دارد را داشته باشید.

و ...

HPxf
August 5th, 2014, 22:01
با بازاریابی شروع کنین بهتر است بعد که فهمدید چه خوبه چی بد نمایندگی بزنید

H.E
August 6th, 2014, 03:14
1. داشت پلن و مدیریت اقتصادی تنها برای این حوزه
2. داشتن وب سایتی مدرن و پلن راهبردی مشخص و جامع در فضای اینترنتی

شما باید شرایط نمایندگی را مشخص کنید.

مثلا :
نماینده باشد مساحتی در حدود * داشته باشد.
دارای مدرک تحصیلی فلان باشد.
دارای . باشد.
دارای . باشد.

شما باید میزان سود را تعیین کنید.

میزان فروش بر اساس % باشد، میزان فروش بر اساس تعداد باشد.
میزان فروش بر اساس اجاره ماهانه باشد.

شما باید سایتی داشته باشید که تمام مواردی که نماینده به آن نیاز دارد را داشته باشید.

و ...

ممنونم از راهنماييتون
واقعا جامع بود

فقط يه سوال؟ به نظر شما مثلا اين شعبي كه بستني نعمت واگذار كرده هر شعبه با سرمايه كامل خود بستني نعمت راه اندازي شده يا فقط موادش رو تامين كرده؟ چون اسم و رسم كامل اون شعب ديگر هم همين نعمت هست و ادامه كار
يعني ما بخوايم نمايندگي اي بديم كه با اسم و رسم ما كار كنن بايد كل سرمايه هر شعبه رو بديم يا ... ؟

- - - Updated - - -

با بازاریابی شروع کنین بهتر است بعد که فهمدید چه خوبه چی بد نمایندگی بزنید

ممنونم داداش
الانشم بازاريابي رو شروع كرديم و كار گرفته و اعتبار هم كسب شده تو اين چند سال فقط مونده گسترش كار به سطح كشوري كه ميخوايم نمايندگي رو شروع كنيم

aligoli
August 6th, 2014, 03:52
ممنونم از راهنماييتون
واقعا جامع بود

فقط يه سوال؟ به نظر شما مثلا اين شعبي كه بستني نعمت واگذار كرده هر شعبه با سرمايه كامل خود بستني نعمت راه اندازي شده يا فقط موادش رو تامين كرده؟ چون اسم و رسم كامل اون شعب ديگر هم همين نعمت هست و ادامه كار
يعني ما بخوايم نمايندگي اي بديم كه با اسم و رسم ما كار كنن بايد كل سرمايه هر شعبه رو بديم يا ... ؟

- - - Updated - - -

ممنونم داداش
الانشم بازاريابي رو شروع كرديم و كار گرفته و اعتبار هم كسب شده تو اين چند سال فقط مونده گسترش كار به سطح كشوري كه ميخوايم نمايندگي رو شروع كنيم

قطعا خیر، سرمایه و مکان از شخصی است که درخواست نمایندگی می دهد، مواد و نظارت بر عهده برند اصلی یعنی " نعمت " است.
شما فقط برای شروع با سیاست ها خاص کار را مدیریت می کنید و پس از داشتن چند شعبه، می توانید پیش تازی هم نمایید.

اگر حوزه کاری خودتان را عنوان کنید بهتر می شود شما را راهنمایی نمود.

H.E
August 6th, 2014, 04:04
قطعا خیر، سرمایه و مکان از شخصی است که درخواست نمایندگی می دهد، مواد و نظارت بر عهده برند اصلی یعنی " نعمت " است.
شما فقط برای شروع با سیاست ها خاص کار را مدیریت می کنید و پس از داشتن چند شعبه، می توانید پیش تازی هم نمایید.

اگر حوزه کاری خودتان را عنوان کنید بهتر می شود شما را راهنمایی نمود.

ممنونم از راهنمايي هاي خوبتون
حوزه كاري ما تزئينات هست كه شامل كاغذ ديواري ، پاركت ، كف پوش ، موكت و يه سري ديگه از جمله بلكا و تكسچر و ... كه همه گي مواد به كار رونده و نصب و آماده سازي هم ارائه ميديم

sor
August 6th, 2014, 06:04
سلام منم با نظر اکثر دوستان مواق هستم
نمایندگی که شما میخواید بدین اول
اول باید خودتون شناخته شده باشید
دوم باید قابل اعتماد باشید و بشه اعتماد کرد
سوم کسی که میخواد بیاد نماینده شما بشه شما باید یه سیاست کاری داشته باشید که چطور باهاش کنار بیایی

در کل :اگه بخوایید شعبه اضافه کنید بله با اسم و رسم خودتون که مثلا میشه تزئيناتی فلان شعبه فلان شهر که این با برند شما هست و شما محصولات رو در اختیار نماینده قرار میدهید به چه صورت دیگه سیاست کاری خودتون هست ( میخواید محصولات رو جمله بدین بهشون . پورسانتی و ... )

اگه بخواید نمایندگی ارایه بدین در این نوع شما فقط محصولات رو در اختیار میزارید و نماینده با برند خودش کار میکنه و محصولات رو باز با سیاست کاری در اختیارشون قرار میدید

------- این رو هم بگم شاید کارآمد باشه

داخل بعضی شهر دیدم که مثلا فروشگاه پوشاک هست به نام پوشاک x شعبه 5 کنجگاو شدم بدونم جریان این شعبه 5 چیه یعنی 5 شبه داره چی هست .
با فروشنده که صحبت کردم گفتن که ما شعبه ای از پوشاک x گرفتیمه و محصولات رو در اختیار میزاره و ما با فروشی که انجام میدیم پورسانتمون رو میگیریم

این کل دانش من بود در این زمینه بود گفتم شاید بشه کمکی کرده باشم . دیگه کارآمد بود یا نبود ببخشید

(اگه میشه یه اطلاعاتی از کسب کارتون برام ارسال کنید خدا رو چه دیدی شاید من اولین شعبه شما داخل خوزستان شدم :دی )

پیروز باشید

aligoli
August 6th, 2014, 07:51
ممنونم از راهنمايي هاي خوبتون
حوزه كاري ما تزئينات هست كه شامل كاغذ ديواري ، پاركت ، كف پوش ، موكت و يه سري ديگه از جمله بلكا و تكسچر و ... كه همه گي مواد به كار رونده و نصب و آماده سازي هم ارائه ميديم

اگر مایل بودید می توانیم به شما در این زمینه مشاوره کامل تر و بهینه تری بدهیم.
پایدار باشید.

H.E
August 6th, 2014, 10:59
سلام منم با نظر اکثر دوستان مواق هستم
نمایندگی که شما میخواید بدین اول
اول باید خودتون شناخته شده باشید
دوم باید قابل اعتماد باشید و بشه اعتماد کرد
سوم کسی که میخواد بیاد نماینده شما بشه شما باید یه سیاست کاری داشته باشید که چطور باهاش کنار بیایی

در کل :اگه بخوایید شعبه اضافه کنید بله با اسم و رسم خودتون که مثلا میشه تزئيناتی فلان شعبه فلان شهر که این با برند شما هست و شما محصولات رو در اختیار نماینده قرار میدهید به چه صورت دیگه سیاست کاری خودتون هست ( میخواید محصولات رو جمله بدین بهشون . پورسانتی و ... )

اگه بخواید نمایندگی ارایه بدین در این نوع شما فقط محصولات رو در اختیار میزارید و نماینده با برند خودش کار میکنه و محصولات رو باز با سیاست کاری در اختیارشون قرار میدید

------- این رو هم بگم شاید کارآمد باشه

داخل بعضی شهر دیدم که مثلا فروشگاه پوشاک هست به نام پوشاک x شعبه 5 کنجگاو شدم بدونم جریان این شعبه 5 چیه یعنی 5 شبه داره چی هست .
با فروشنده که صحبت کردم گفتن که ما شعبه ای از پوشاک x گرفتیمه و محصولات رو در اختیار میزاره و ما با فروشی که انجام میدیم پورسانتمون رو میگیریم

این کل دانش من بود در این زمینه بود گفتم شاید بشه کمکی کرده باشم . دیگه کارآمد بود یا نبود ببخشید

(اگه میشه یه اطلاعاتی از کسب کارتون برام ارسال کنید خدا رو چه دیدی شاید من اولین شعبه شما داخل خوزستان شدم :دی )

پیروز باشید

ممنون از راهنمايي هاتون

انشالله كار آماده شه براتون اطلاعات رو پ.خ ميكنم
ما چون قدرت ارائه جنس هامون با قيمتي حتي زير قيمت شركت كه همه اين كاره ها به عنوان جنس عمده ميخرن هستيم با ارائه اين كار يعني نمايندگي و شعبه خيلي راحت ميتونيم هم خودمون هم نماينده به سود و فروش خيلي خوبي برسيم و از طرفي برند استاني هست و فقط مونده اعتبارش رو به كشوري ارتقا بديم

- - - Updated - - -

اگر مایل بودید می توانیم به شما در این زمینه مشاوره کامل تر و بهینه تری بدهیم.
پایدار باشید.

من دنبال بيشتر نحوه واگذاري نمايندگي هستم و از بازاريابي و كسب اعتبار به خوبي آگاه هستيم و تا حدود زيادي اين كارا انجام شده و در حال انجامه
و شك داشتم ببينم كسايي مثل نعمت يه شعبه كامل با فرضا مغازه و محصولات در اختيار داوطلباش قرار ميده و اونها حكم كارگر دارن براش در اصل يا نه؟ كه با راهنمايي هاي شما عزيزان مطمئن شدم اينجوري نيست و فقط محصولات رو تامين ميكنه

اگر اطلاعات و راهنمايي هاي ديگري هم داشته باشيد ممنون ميشم در اختيار ما قرار بديد

تشكر از همه دوستان

ma-pedram
June 2nd, 2016, 11:40
سلام دوست بزرگوار من هم برای نمایندگی بستنی (http://javidicecream.com) چنین مشکلی را دارم اگر لطف کنی تجربیات خودتون رو توی این مدت بهم بگید.
با تشکر
http://javidicecream.com/