PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه هاست نامحدود | مکث هاستینگ

uoogle
July 18th, 2014, 13:01
دوستان عزیز فروش متوقف شد
مدیران لطفا تایپک رو قفل کنند
موفق باشید
مکث هاستینگ

Kurd Project
July 18th, 2014, 13:38
با درود و احترام
دوست عزیز منظور شما از کلمه نامحدود چیست دقیقا!!!؟!!!
این کلمه را به معنای واقعی میخواید ارائه کنید یا صرفا جهت جذب مشتری هست؟
اگر تضمینی جهت واقعی بودن هست ! من چندین سرویس یکساله حاضرم هر کدوم با قیمت یک میلیون ماهانه ازتون خریداری کنم ! اما باید حتما نامحدود باشه و یک هاستینگ جدید روی همین سرویس شما راه اندازی میکنم !!!

yaldahost
July 18th, 2014, 13:42
با درود و احترام
دوست عزیز منظور شما از کلمه نامحدود چیست دقیقا!!!؟!!!
این کلمه را به معنای واقعی میخواید ارائه کنید یا صرفا جهت جذب مشتری هست؟
اگر تضمینی جهت واقعی بودن هست ! من چندین سرویس یکساله حاضرم هر کدوم با قیمت یک میلیون ماهانه ازتون خریداری کنم ! اما باید حتما نامحدود باشه و یک هاستینگ جدید روی همین سرویس شما راه اندازی میکنم !!!

ببخشید سوال می کنم منظورتان از

یک هاستینگ جدید روی همین سرویس شما راه اندازی میکنم !!!

چیه؟؟؟؟

Kurd Project
July 18th, 2014, 13:59
ببخشید سوال می کنم منظورتان از

یک هاستینگ جدید روی همین سرویس شما راه اندازی میکنم !!!

چیه؟؟؟؟
همونطوری که توی سرویسها بیان شده هم تمام امکانات نظیر ادون دامین و.... نامحدوده و هم فضا و پهنای باند !!!
اگر واقعا همچنین چیزی درست هست و صرفا جهت جذب مشتری و توهین نیست من میتونم چندین سایت رو روش راه اندازی کنم طبیعتا ، همنجوری که ذکر شده. درسته؟
اگر نمایندگی نامحدود هم ارائه میکنن بنده میتونم علاوه بر خرید این پلن که ایشون ذکر کردن چندین نمایندگی با همین شرایط رو ازشون بگیرم
منتها ابتدا باید در مورد صحت و جعلی تبودن مشخصات روشن سازی کنند...

uoogle
July 18th, 2014, 14:01
با سلام
همونطور که خودتون میدانید چیزی به عنوان هارد نامحدود در حال حاضر عملا وجود نداره

ولی با توجه به اینکه منابع پکیج مصرفی بر روی نامحدود تنظیم شده اصطلاحا نامحدود میگند

Javan Host
July 18th, 2014, 14:18
دوست عزیز نامحدود مطلق وجود ندارد !
یعنی یک سرور به صورت کامل در دسترس شما قرار بگیرد ؟؟ خیر فکر نکنم
منظور از نامحدود بودن یعنی چیزی فراتر از حداکثر نیاز شما

Kurd Project
July 18th, 2014, 14:23
با سلام
همونطور که خودتون میدانید چیزی به عنوان هارد نامحدود در حال حاضر عملا وجود نداره

ولی با توجه به اینکه منابع پکیج مصرفی بر روی نامحدود تنظیم شده اصطلاحا نامحدود میگند
خب مهندس چرا دیگه میگید نامحدود در حالی که وجود نداره؟
آیا منظور دیگه ای دارید؟
چرا میزان دقیق رو به کاربر اعلام نمیکنید که بر اساس واقعیات تصمیم بگیریم؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز نامحدود مطلق وجود ندارد !
یعنی یک سرور به صورت کامل در دسترس شما قرار بگیرد ؟؟ خیر فکر نکنم
منظور از نامحدود بودن یعنی چیزی فراتر از حداکثر نیاز شما
خب بنظر شما بهتر نیست میزان دقیق یا حداقل حدود میزان مصرف رو که باید داشته باشه اعلام بشه؟
چرا که هر چیزی حداقل در فضای مجازی مرز مشخصی را داراست و این کار صرفا استفاده از ناآگاهی کاربر است بنظر من
اما با این حال اگر کسی هست به معنای درست و بدور از جعل این سرویس رو ارائه بده من همونطوری که گفتم حاضرم ماهانه یک میلیون بابت هزینه سرویس بهشون بدم

hamdam2
July 18th, 2014, 14:45
سلام
سوالات من رو جواب بدید

1- وقتی میگید نامحدود یعنی من هرچقدر دلم بخواد میتونم استفاده کنم ؟
2- سرعت پورت و سرویس شما چقدره؟
3- چه تضمینی هست که شما سرویس من رو قطع نکنید وقتی دیدید مصرفم زیاده؟ یا جمع نکنید و برید چون نه آدرس تو سایتتون هست نه تلفن
4- چرا سرویس رو سالیانه نمیدید؟ اعتماد ندارید به خودتون که میتونید بدید؟ سه ماه بیارم رو سرور شما بعد بگید نمیتونید تکلیف من چیه؟ بیاید بگید یه عدد فضایی پرداخت کنم؟
5- add on دومین چند تا میدین؟ یعنی من میتونم بجای نمایندگی سرویس شما رو بخرم و سایتهایی رو که خودم طراحی میکنم بزارم رو همین؟
6- کل این سرویس نامحدود رو روی هارد ssd میدین؟ فکر میکنید میشه؟ بعدشم شما فقط با همین یه سروی که دارین میخواین این سرویسو بدین؟
7- لطفا هر قانون نوشته و نا نوشته ای دارین و هر شرطی دارین که بعد 3 ماه میخوان سرما بیارین همینجا بنویسین که شفاف بشه

روی صحبتم با مدیران هست اینجا خواهش میکنم اگه جواب درست ندادن تکلیف مارو روشن کنید
بهتر نیست به این تاپیکهای اینجوری که اصلا پایه و اساس نداره یه رسیدگی بکنید که ادمایی که میان اینجا خرید میکنن و از طرف سایت شما آشنا میشند سرشون کلاه نره؟ فکر نمیکنید خیلی واضحه که یه جای کار میلنگه؟
مرسی

uoogle
July 18th, 2014, 15:35
سلام
دوستان توجه کنید هاست میزبانی هست برای دانلود / آپلود نیست ( البته به جز عکس )
شما الان هر چقدر هم که بتونید روی این هاست همراه با سیستم مدیریت محتوا و عکس های آپلودی پست هاتون میتونید نهایتا 10گیگ رو پر کنید.
میزان استفاده هر کاربر از منابع منصفانه هست
در صورت استفاده هاست به عنوان هاست دانلود سرویس مسدود خواهد شد.
شما میتونید به اندازه 10% از مقدار cpu , و 15% از مقدار رم سرور رو استفاده کنید در صورتی که مقدار استفاده بیشتر بشه سرور به طور خودکار سرویس رو ساسپند میکنه.
در صورتی که نیاز شما بیشتر از این مقدار هست بهتره برای خودتون یه سرور اختصاصی یا مجازی تهیه کنید.
موفق باشید

Kurd Project
July 18th, 2014, 15:43
تشکر از اینکه تا حد بسیار مناسبی جهت شفاف سازی اقدام کردین .... . اما همکار گرامی خودتون هم خوب میدونید وقتی چیزی به اسم نامحدود وجود نداره بهتر نیست از کلمه واقعترش استفاده بشه تا اینکه یک کلمه صرفا جهت جذب مشتری باشه؟
خب بنظر شما بهتر نیست میزان دقیق یا حداقل حدود میزان مصرف رو که باید داشته باشه اعلام بشه؟
چرا که هر چیزی حداقل در فضای مجازی مرز مشخصی را داراست و این کار صرفا استفاده از ناآگاهی کاربر است بنظر من
اما با این حال اگر کسی هست به معنای درست و بدور از جعل این سرویس رو ارائه بده من همونطوری که گفتم حاضرم ماهانه یک میلیون بابت هزینه سرویس بهشون بدم
----------------------
با توجه به این نوشتتون من میتونم زیر نظر پلیس فتا یک سرویس از شما خریداری کنم و کلی از منابعی که گفتید به همون شرایط استفاده کنیم و بشدت فضا رو پر کنیم و باز هم تاکید میکنم جوری که همین شرایط که الان گفتید نقض نشه ... مثل ساخت بیش از حد دیتابیس و یا اصلا فضا اما در چهار چوب همین چیزهایی که الان گفتین و شما هم حقی ندارید مسدودش کنید
اگر خوب و درست و حسابی بررسی کنید میبینید این فقط شعاری صرفا جهت جذب مشتری هست و به نحوی جعل است و فقط به مشتری و هاستینگها ضرر میزنید
در ضمن بهتره از کلمات واقعی تر استفاده کنید مثلا کلمه ی نامحدود رو حذف کنید

اگر امکانش رو دارید لطفا این موارد رو بصورت کامل شفاف سازی کنید که هم ما و هم بقیه حساب کار دستشون بیاد
با تشکر مجدد

uoogle
July 18th, 2014, 15:52
به نظر من برای کاری که شما نیاز دارید بهتره سرور یا حداقل رسیلر کلود لینوکس با قابلیت منابع جداگانه برای هر هاست تهیه کنید.
سرویس های ما هاست معمولی میباشند و قابلیت میزبانی همزمان چندین مدیریت محتوا روی یک هاست رو دارا نمیباشند.
چون هاست اشتراکی اصلا برای کاری که شما میخواید مناسب نیست و در صورت درگیر کردن سرور هاست شما حتما ساسپند خواهد شد.

- - - Updated - - -

با این توصیف که شما میگید حتما سایت های میزبانی بزرگ مانند فراسو که ریسیلر به صورت نامحدود ارائه میدن هم باید نامحدودشو بردارن چون تا الان هنوز هاردی به صورت نامحدود در دسترس نیست و هیچ سرور نامحدودی وجود نداره

Kurd Project
July 18th, 2014, 17:44
بحث ، بحث سایت بزرگ و کوچیک نیست دوست عزیز.... مهم این هست که اشتباه هست و باید اصلاح بشه

دوست ندارم تایپکتون رو به انجراف بکشم یا ... اما باز هم استفاده از کلمه "نامحدود" کاملا اشتباه هست چرا که دلیلی اصلا براش به غیر از گمراه کردن کاربر نداره و برای اینکار هم ازتون تقاضا دارم حقیقت رو بنویسید یعنی یه سرحد یا سقف استفاده رو مشخص کنید نه نامحدود چون اگر توجه کنید این کلمه در اینجا دوتا نتیجه داره یا همونطوری که خودتون اشاره میکنید اصلا کاربر نامحدود رو نمیتونه استفاده کنه ... که این خودش اصل موضوع رو نشون میده و کاملا مشخصه از ناآگاهی دارید سواستفاده میکنید و فقط کار رو بصورت غیر منطقی برای بازار منطقی هاستینگ تنگ و تنگتر میکنید و زمینه برای حداقل هاستینگهای دیگه فراهم میشه بصورت ناخواسته که سر کاربرها کلاه میزارن
و نتیجه دومی هم که میتونه داشته باشه اینه که از نامحدود استفاده بشه مطمئنا تا حدی پیش خواهد رفت که شما یا باید مدام خسارت بدین بابت پشتیبانی از منابع بدون سود ! و یا سرویس رو لغو کنید که در صورت تمایل بنده میتونم زیر نظر پلیس فتا این موضوع رو با خیلی از تکنیکها در همین چهارچوب قوانین خودتون اثبات کنم.

اما اصلا خارج از این اشتباهات بزرگ .... خیلی از دوستان اینجا قوانین و شرایط این سرویس و مشخصات کاملش رو ذکر نمیکنن برخلاف قوانین انجمن ... و یه قسمت به عنوان قوانین هاستینگشون که خدا میدونه کدوم قسمته میزارن و کاربر هم طبیعتا گول میخوره و میخره و بعد هم نتیجش میشه همین شکایتهایی که توی این انجمن خیلی راحت میشه پیدا کرد.
دوست ندارم تایپک از هدفش که فروش هست خارج بشه مگر اینکه مدیران و شما خودتون این موضوع رو مشخص و اصلاح کنید چرا که حتی اگر شفاف سازی بشه اصل این موضوغ اشتباست
با تشکر
موفق باشید

uoogle
July 18th, 2014, 17:50
بحث ، بحث سایت بزرگ و کوچیک نیست دوست عزیز.... مهم این هست که اشتباه هست و باید اصلاح بشه

دوست ندارم تایپکتون رو به انجراف بکشم یا ... اما باز هم استفاده از کلمه "نامحدود" کاملا اشتباه هست چرا که دلیلی اصلا براش به غیر از گمراه کردن کاربر نداره و برای اینکار هم ازتون تقاضا دارم حقیقت رو بنویسید یعنی یه سرحد یا سقف استفاده رو مشخص کنید نه نامحدود چون اگر توجه کنید این کلمه در اینجا دوتا نتیجه داره یا همونطوری که خودتون اشاره میکنید اصلا کاربر نامحدود رو نمیتونه استفاده کنه ... که این خودش اصل موضوع رو نشون میده و کاملا مشخصه از ناآگاهی دارید سواستفاده میکنید و فقط کار رو بصورت غیر منطقی برای بازار منطقی هاستینگ تنگ و تنگتر میکنید و زمینه برای حداقل هاستینگهای دیگه فراهم میشه بصورت ناخواسته که سر کاربرها کلاه میزارن
و نتیجه دومی هم که میتونه داشته باشه اینه که از نامحدود استفاده بشه مطمئنا تا حدی پیش خواهد رفت که شما یا باید مدام خسارت بدین بابت پشتیبانی از منابع بدون سود ! و یا سرویس رو لغو کنید که در صورت تمایل بنده میتونم زیر نظر پلیس فتا این موضوع رو با خیلی از تکنیکها در همین چهارچوب قوانین خودتون اثبات کنم.

اما اصلا خارج از این اشتباهات بزرگ .... خیلی از دوستان اینجا قوانین و شرایط این سرویس و مشخصات کاملش رو ذکر نمیکنن برخلاف قوانین انجمن ... و یه قسمت به عنوان قوانین هاستینگشون که خدا میدونه کدوم قسمته میزارن و کاربر هم طبیعتا گول میخوره و میخره و بعد هم نتیجش میشه همین شکایتهایی که توی این انجمن خیلی راحت میشه پیدا کرد.
دوست ندارم تایپک از هدفش که فروش هست خارج بشه مگر اینکه مدیران و شما خودتون این موضوع رو مشخص و اصلاح کنید چرا که حتی اگر شفاف سازی بشه اصل این موضوغ اشتباست
با تشکر
موفق باشید

با تشکر از شما

دوستان عزیز فروش متوقف شد
مدیران لطفا تایپک رو قفل کنند
موفق باشید
مکث هاستینگ

majidmajid0098
July 19th, 2014, 01:53
این دوسمون مثل اینکه.ندید پدید بوده که شاکیه به اسم نا محدوداین آدما فقط رقبای شما هستند چون کاملا معلومه طرف میاد سریع ثبت نام میکنه و اولین پستش به شماس .

seyyed_ahmad
July 19th, 2014, 12:16
حالا انقدر گیر دادن به این بنده خدا نمیدونم چه دلیلی داره ؟
این همه هاستینگهای معتبر و طراز اول دنیا از جمله آمریکا دارن هاست اشتراکی نامحدود میدن زورتون به اونا نمیرسه بگین نامحدود وجود نداره ؟ یا همون سرور پارس معروف خودمون داره هاست نامحدود میده زورتون به اون شرکت نمیرسه ؟
طرف تازه فهمیده هاست چیه استاد هاستینگ استاد اطلاعات عمومی و استاد معانی کلمات شده ....
n تا شرکت معروف تو دنیا دارن هاست unlimited به معنی فارسی نامحدود میدن ....

https://billing.serverpars.com/hosting/cart.php

فضای دیسک نامحدود
ترافیک ماهیانه نامحدود
تعدا دامین قابل میزبانی نامحدود
امکانات سایت نامحدود

اینم هاست نامحدود bluehost :

http://www.bluehost.com/shared

Unlimited Domains
Unlimited Storage
Unlimited Websites
Unlimited Email Accounts
Free Domain Name (http://www.bluehost.com/money-back-guarantee)
Automated Backups
24/7 Support
$200 in Free Offers

حالا اینها رو هم معنی کنید !!!!!!

Kurd Project
July 19th, 2014, 12:36
بهتره یه خورده ادب رو رعایت کنید حداقل جناب مهندس
اینجا انجمنه و فقط برای فروش نیست ، اگر فقط برای فروش یا آموزش بود خب همون سایت فروش یا آموزش راه مینداختن و کافی بود .... انجمن رو برای همین چالشها درست میکنن که کارها شفاف بشه خودتون هم دارید میگید معنی کلمات و اشتباست .... به بیان دیگه با کلمات با اهداف دیگه داره بازی میشه و این زمینه فسادهای مالی و فروش رو بوجود میاره ............ جالبه اونی که فروشنده هست یا شمایید استادید اما کسی که کارتون رو به چالش میکشونه یه عده بیسواد یا بی شخصیت و... هستند !!! خب اگر حرف های ما واقعا بی منطق بود خب با یه جواب تمام میشد و اگر هم قصد منحرف کردن تایپک رو داشتیم خب یه شکایت میشد به مدیر انجمن داد که ما رو حذف کنن ! .
در ضمن هیچ کاری با زور و توهین نیست اگر قراره کاری برداشته بشه به این صورت فرهنگ سازی میشه ..... نمیشه که واسه همه پست بدیم که آقا این چیه و اون چیه ..... ایشون فروش داشتن از ایشون و چند نفر دیگه کارشون رو به چالش کشیدیم که قضیه هم برای ما و هم حتی خود شما و بقیه ی دوستان گرامی روشن بشه .... خودتون ببینید این کار چقدر گنگ و سردرگمه که حتی نمیشه یه جواب درستی یا تعریفی ازش داشت . این صورته کاره ما خودمون چندین بار دوستان رو به پلیس فتا معرفی کردیم بخاطر همین کلاه برداری ها از فروشنده شکایت کنند وحقشون زیرپا نره حالا هم اگر اشتباه کردیم و تصمیم گرفتیم در مورد این بحث هم در این انجمن گفت و گویی بشه به بزرگی خودتون ببخشید
موفق باشید

majidmajid0098
July 19th, 2014, 13:58
بد بختا چش ندارن ببينن يه نفر تاپيك زده .

بابا اون كسي كه اين حرفارو شروع كرد همينايي بودن كه بعدش اومدن كشش دادن .

اولش اومدن رفتن با يه آي ديه ديگه ثبت نام كردن بعدش هم اومدن هي حرف رو كش دادن .

shakib zero
July 19th, 2014, 14:13
کاملا مشخصه هدف تخریب این دوستمون هست !!!! شخصی تازه ثبت نام میکند و سریعا میاد در این تاپیک شروع به بحث میکند ... !!!! خب این شخص چه کسی هست ؟؟ پشت سر اون شخص اصلی میاد و بحث رو میگیره دست و ادامه اش میده ... بازم همه چی مشخص هست ...

به جای گیر دادن به کلمه نامحدود و ... یکم سطح خودتون رو بالا ببرید ( شعور ، فهم ، درک )

ایشون اگه میخواست سه ماه دیگه جمع کنه بره دو سال در این زمینه فعالیت نمیکرد و آیدی و شماره خودش رو در امضا قرار نمیداد

ali269
July 19th, 2014, 14:25
رسیلر این چیزا هم دارد که فصل تابستان با 10 تومان یک رسیلر بگیرد راه اندازی کند :|

majidmajid0098
July 19th, 2014, 14:25
كساني كه ميخوان بيان تاپيك خراب كنن اول برن ياد بگيرن و با دليل درست بيان .

مديران تاپيكو لطفا قفل كنن تا بشتر كش الكي پيدا نكنه .