PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زاگریو: میزبانی اشتراکی | فضای نامحدود | پهنای باند نامحدود | تعداد محدود

Zagrio.com
July 16th, 2014, 15:18
بسمه تعالی

یا سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران گرامی

میزبانی زاگریو (http://www.zagrio.com) در نظر دارد سرویسهای میزبانی اشتراکی با امکانات نامحدود را به تعداد محدود در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نماد اعتماد دو ستاره از مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته، 365 روز سال
بهره مندی از آنتی ویروس مخصوص سرور (http://www.iprotect.ir) و آنتی شل csx
فعالسازی و تحویل آنی سرویس پس از پرداخت آنلاین
30 روز تضمین عودت وجه بدون شرط
تضمین امنیت تبادل اطلاعات با پروتکل HTTPS تضمین شده توسط Comodo
امکان انتخاب ورژن PHP بر اساس نیاز مشتری

مشخصات سرویس به شرح ذیل می باشد:

فضا: نامحدود
پهنای باند: نامحدود
کنترل پنل: cPanel
سیستم عامل: CloudLinux
دیتاسنتر: Hetzner آلمان
کلیه امکانات سرویس: نامحدود
تضمین بازپرداخت وجه بدون شرط: 30 روز
دوره پرداخت: 2 و 3 ساله
دامنه رایگان .ir
هزینه سرویس 12 ماهه: 860000 تومان (بدون دامنه رایگان)
هزینه سرویس 24 ماهه: 960000 تومان
هزینه سرویس 36 ماهه: 1080000 تومان

شرایط سرویس (http://www.zagrio.com/terms.php)
سیاست حفظ اسرار (http://www.zagrio.com/privacy.php)
لینک سفارش (https://www.zagrio.com/cart.php?a=add&pid=29)
لینک خبر در سایت زاگریو (http://www.zagrio.com/announcements.php?id=4)

کیفیت خدمات و سرویسهای ما بصورت 100% حرفه ای و تضمین شده می باشد از این رو پیشنهاد می شود از لیست برخی از مشتریان ما که در صفحه اصلی سایت منتشر شده است نیز بازدید فرمائید.

http://www.zagrio.com/media/Zagrio-728-90.gif (http://www.zagrio.com)

usahost2
July 16th, 2014, 15:28
مشخصات سرور؟ چگونه هاست نامحدود میدهید که هارد نامحدود داشته باشیم ؟ لطف میکنین روشن سازی کنین

Zagrio.com
July 16th, 2014, 15:33
سلام

هارد نامحدود که وجود ندارد مگر از lun و san امثالهم استفاده شود که البته ما نداریم فعلا و از nas استفاده می کنیم.

موارد و مشخصاتی که ذکر شده کاملا واضح هست، سرویسهای نامحدود مطابق شرایطی که در سایت ذکر شده و لینک هم در تاپیک هست ارائه می شود.

با سپاس

hamdam2
July 18th, 2014, 14:47
سلام
سوالات من رو جواب بدید

1- وقتی میگید نامحدود یعنی من هرچقدر دلم بخواد میتونم استفاده کنم ؟
2- سرعت پورت و سرویس شما چقدره؟
3- چه تضمینی هست که شما سرویس من رو قطع نکنید وقتی دیدید مصرفم زیاده؟ یا جمع نکنید و برید چون نه آدرس تو سایتتون هست نه تلفن
4- چرا سرویس رو سالیانه نمیدید؟ اعتماد ندارید به خودتون که میتونید بدید؟ سه ماه بیارم رو سرور شما بعد بگید نمیتونید تکلیف من چیه؟ بیاید بگید یه عدد فضایی پرداخت کنم؟
5- add on دومین چند تا میدین؟ یعنی من میتونم بجای نمایندگی سرویس شما رو بخرم و سایتهایی رو که خودم طراحی میکنم بزارم رو همین؟
6- کل این سرویس نامحدود رو روی هارد ssd میدین؟ فکر میکنید میشه؟ بعدشم شما فقط با همین یه سروی که دارین میخواین این سرویسو بدین؟
7- لطفا هر قانون نوشته و نا نوشته ای دارین و هر شرطی دارین که بعد 3 ماه میخوان سرما بیارین همینجا بنویسین که شفاف بشه

روی صحبتم با مدیران هست اینجا خواهش میکنم اگه جواب درست ندادن تکلیف مارو روشن کنید
بهتر نیست به این تاپیکهای اینجوری که اصلا پایه و اساس نداره یه رسیدگی بکنید که ادمایی که میان اینجا خرید میکنن و از طرف سایت شما آشنا میشند سرشون کلاه نره؟ فکر نمیکنید خیلی واضحه که یه جای کار میلنگه؟
مرسی

Kurd Project
July 18th, 2014, 14:53
با درود و احترام

دوست عزیز منظور شما از کلمه نامحدود چیست دقیقا!!!؟!!!

این کلمه را به معنای واقعی میخواید ارائه کنید یا صرفا جهت جذب مشتری هست؟

اگر تضمینی جهت واقعی بودن هست ! من چندین سرویس یکساله حاضرم هر کدوم با قیمت یک میلیون ماهانه ازتون خریداری کنم ! اما باید حتما نامحدود باشه و از اون جهت که ادون دامین و... هم نامحدود هست یک هاستینگ جدید روی همین سرویس شما راه اندازی میکنم !!!

Zagrio.com
July 18th, 2014, 15:17
سلام
سوالات من رو جواب بدید

1- وقتی میگید نامحدود یعنی من هرچقدر دلم بخواد میتونم استفاده کنم ؟
2- سرعت پورت و سرویس شما چقدره؟
3- چه تضمینی هست که شما سرویس من رو قطع نکنید وقتی دیدید مصرفم زیاده؟ یا جمع نکنید و برید چون نه آدرس تو سایتتون هست نه تلفن
4- چرا سرویس رو سالیانه نمیدید؟ اعتماد ندارید به خودتون که میتونید بدید؟ سه ماه بیارم رو سرور شما بعد بگید نمیتونید تکلیف من چیه؟ بیاید بگید یه عدد فضایی پرداخت کنم؟
5- add on دومین چند تا میدین؟ یعنی من میتونم بجای نمایندگی سرویس شما رو بخرم و سایتهایی رو که خودم طراحی میکنم بزارم رو همین؟
6- کل این سرویس نامحدود رو روی هارد ssd میدین؟ فکر میکنید میشه؟ بعدشم شما فقط با همین یه سروی که دارین میخواین این سرویسو بدین؟
7- لطفا هر قانون نوشته و نا نوشته ای دارین و هر شرطی دارین که بعد 3 ماه میخوان سرما بیارین همینجا بنویسین که شفاف بشه

روی صحبتم با مدیران هست اینجا خواهش میکنم اگه جواب درست ندادن تکلیف مارو روشن کنید
بهتر نیست به این تاپیکهای اینجوری که اصلا پایه و اساس نداره یه رسیدگی بکنید که ادمایی که میان اینجا خرید میکنن و از طرف سایت شما آشنا میشند سرشون کلاه نره؟ فکر نمیکنید خیلی واضحه که یه جای کار میلنگه؟
مرسی

سلام

قبل از پاسخ دادن به سوالات شما با توجه به تاپیکهای ارسالی شما و زمان عضویت شما و کپی و پیست کردن شما هدف شما از این سوالات کاملا واضح هست
با این وجود وظیفه ما پاسخگویی و شفاف سازی است هرچند سوالات شما قبلا پاسخ داده شده است اگر تاپیک اول را حداقل یک بار مطالعه می کردید.

1- بله در صورت رعایت شرایط استفاده سرویس که در تاپیک اول لینکش مشخص شده می توانید بصورت نامحدود استفاده نمائید.
2- همانطور که مشخص شده است دیتاسنتر ما Hetzner هست و سرعت پورتهای این دیتاسنتر کاملا مشخص هست.
3- آدرس و تلفن ما در سایت ما وجود دارد. ظاهرا شما اصلا از سایت ما بازدید نکردید! سرویس ما 30 روز تضمین عودت وجه دارد، همچنین ما دارای نماد اعتماد دو ستاره هستیم که فکر میکنم به اندازه کافی تضمین کار ما هست.
4- همانطور که در ابتدا عرض کردم ظاهرا اصلا تاپیک را نخوانده اید. سرویس های ما سالیانه نیست، دوساله و سه ساله است و این سیاست فروش ما است. پس کلا سوال شما ظاهرا در مورد ما صدق نمی کند.
5- نامحدود، در صورتی که شرایط استفاده شما با قوانین ما منافاتی نداشته باشه و نیازی به ارائه پنل به مشتریان خود نداشته باشید می توانید این کار را انجام دهید.
6- ما اعلام نکرده ایم که سرویس ما هارد SSD است. در خصوص تعداد سرور، ما نیاز شما را برآورده میکنیم، اجازه دهید ما نگران تعداد سرورهای مورد نیاز باشیم.
7- قوانین ما کاملا مشخص هست که در تاپیک اول به وضوح ذکر شده است. در صورتی که تمایل به تایید موضوع خاصی دارید می توانید برای ما تیکت ارسال کنید تا پاسخ مکتوب از ما داشته باشید.

در خصوص نوشته های آخر شما (صحبت با مدیران) کاملا با شما موافق هستم.

با سپاس

- - - Updated - - -

با درود و احترام

دوست عزیز منظور شما از کلمه نامحدود چیست دقیقا!!!؟!!!

این کلمه را به معنای واقعی میخواید ارائه کنید یا صرفا جهت جذب مشتری هست؟

اگر تضمینی جهت واقعی بودن هست ! من چندین سرویس یکساله حاضرم هر کدوم با قیمت یک میلیون ماهانه ازتون خریداری کنم ! اما باید حتما نامحدود باشه و از اون جهت که ادون دامین و... هم نامحدود هست یک هاستینگ جدید روی همین سرویس شما راه اندازی میکنم !!!

با سلام

قطعا معرفی این سرویس با این مشخصات به منظور جذب مشتری و فروش بیشتر است.

در خصوص تعریف و معنای کلمه نامحدود که دقیقا به چه معنا هست و به چه معنا نیست لطفا قسمت "فصل هفدهم: ضوابط خاص سرویسهای نامحدود" ما را در این لینک مطالعه فرمائید: http://www.zagrio.com/terms.php

در صورتی که هر سوالی داشتید از پرسیدن آن در این انجمن و یا سیستم پشتیبانی ما تردید نفرمائید.

با سپاس

Kurd Project
July 18th, 2014, 15:26
سلام

قبل از پاسخ دادن به سوالات شما با توجه به تاپیکهای ارسالی شما و زمان عضویت شما و کپی و پیست کردن شما هدف شما از این سوالات کاملا واضح هست
با این وجود وظیفه ما پاسخگویی و شفاف سازی است هرچند سوالات شما قبلا پاسخ داده شده است اگر تاپیک اول را حداقل یک بار مطالعه می کردید.

1- بله در صورت رعایت شرایط استفاده سرویس که در تاپیک اول لینکش مشخص شده می توانید بصورت نامحدود استفاده نمائید.
2- همانطور که مشخص شده است دیتاسنتر ما Hetzner هست و سرعت پورتهای این دیتاسنتر کاملا مشخص هست.
3- آدرس و تلفن ما در سایت ما وجود دارد. ظاهرا شما اصلا از سایت ما بازدید نکردید! سرویس ما 30 روز تضمین عودت وجه دارد، همچنین ما دارای نماد اعتماد دو ستاره هستیم که فکر میکنم به اندازه کافی تضمین کار ما هست.
4- همانطور که در ابتدا عرض کردم ظاهرا اصلا تاپیک را نخوانده اید. سرویس های ما سالیانه نیست، دوساله و سه ساله است و این سیاست فروش ما است. پس کلا سوال شما ظاهرا در مورد ما صدق نمی کند.
5- نامحدود، در صورتی که شرایط استفاده شما با قوانین ما منافاتی نداشته باشه و نیازی به ارائه پنل به مشتریان خود نداشته باشید می توانید این کار را انجام دهید.
6- ما اعلام نکرده ایم که سرویس ما هارد SSD است. در خصوص تعداد سرور، ما نیاز شما را برآورده میکنیم، اجازه دهید ما نگران تعداد سرورهای مورد نیاز باشیم.
7- قوانین ما کاملا مشخص هست که در تاپیک اول به وضوح ذکر شده است. در صورتی که تمایل به تایید موضوع خاصی دارید می توانید برای ما تیکت ارسال کنید تا پاسخ مکتوب از ما داشته باشید.

در خصوص نوشته های آخر شما (صحبت با مدیران) کاملا با شما موافق هستم.

با سپاس

- - - Updated - - -

با سلام

قطعا معرفی این سرویس با این مشخصات به منظور جذب مشتری و فروش بیشتر است.

در خصوص تعریف و معنای کلمه نامحدود که دقیقا به چه معنا هست و به چه معنا نیست لطفا قسمت "فصل هفدهم: ضوابط خاص سرویسهای نامحدود" ما را در این لینک مطالعه فرمائید: شرایط استفاده - میزبانی زاگریو (http://www.zagrio.com/terms.php)

در صورتی که هر سوالی داشتید از پرسیدن آن در این انجمن و یا سیستم پشتیبانی ما تردید نفرمائید.

با سپاس
تشکر از اینکه تا حد بسیار مناسبی جهت شفاف سازی اقدام کردین .... . اما همکار گرامی خودتون هم خوب میدونید وقتی چیزی به اسم نامحدود وجود نداره بهتر نیست از کلمه واقعترش استفاده بشه تا اینکه یک کلمه صرفا جهت جذب مشتری باشه؟

خب بنظر شما بهتر نیست میزان دقیق یا حداقل حدود میزان مصرف رو که باید داشته باشه اعلام بشه؟
چرا که هر چیزی حداقل در فضای مجازی مرز مشخصی را داراست و این کار صرفا استفاده از ناآگاهی کاربر است بنظر من
اما با این حال اگر کسی هست به معنای درست و بدور از جعل این سرویس رو ارائه بده من همونطوری که گفتم حاضرم ماهانه یک میلیون بابت هزینه سرویس بهشون بدم
----------------------
با توجه به این نوشتتون من میتونم زیر نظر پلیس فتا یک سرویس از شما خریداری کنم و کلی سایت پربازدید رو روی همین سرویس شما راه اندازی کنم و شما هم حق مسدود سازی ندارید چون بنا به نوشته هاتون اصلا نباید مسدود بشه چون همه چیز نامحدوده!
اگر امکانش رو دارید لطفا این موارد رو بصورت کامل شفاف سازی کنید که هم ما و هم بقیه حساب کار دستشون بیاد

hamdam2
July 18th, 2014, 15:41
شما دارین سرویسو اینجا معرفی میکنین و میفروشین
باید کل قوانینتونم اینجا بزارین پس

Zagrio.com
July 18th, 2014, 15:48
تشکر از اینکه تا حد بسیار مناسبی جهت شفاف سازی اقدام کردین .... . اما همکار گرامی خودتون هم خوب میدونید وقتی چیزی به اسم نامحدود وجود نداره بهتر نیست از کلمه واقعترش استفاده بشه تا اینکه یک کلمه صرفا جهت جذب مشتری باشه؟

خب بنظر شما بهتر نیست میزان دقیق یا حداقل حدود میزان مصرف رو که باید داشته باشه اعلام بشه؟
چرا که هر چیزی حداقل در فضای مجازی مرز مشخصی را داراست و این کار صرفا استفاده از ناآگاهی کاربر است بنظر من
اما با این حال اگر کسی هست به معنای درست و بدور از جعل این سرویس رو ارائه بده من همونطوری که گفتم حاضرم ماهانه یک میلیون بابت هزینه سرویس بهشون بدم
----------------------
با توجه به این نوشتتون من میتونم زیر نظر پلیس فتا یک سرویس از شما خریداری کنم و کلی سایت پربازدید رو روی همین سرویس شما راه اندازی کنم و شما هم حق مسدود سازی ندارید چون بنا به نوشته هاتون اصلا نباید مسدود بشه چون همه چیز نامحدوده!
اگر امکانش رو دارید لطفا این موارد رو بصورت کامل شفاف سازی کنید که هم ما و هم بقیه حساب کار دستشون بیاد

سلام
همونطور که ذکر شده ما سرویس نامحدود ارائه می دهیم کلمه مناسب دیگری برای آن وجود ندارد.
میزان مصرف هم مطابق شرایط استفاده ای که ذکر شده نامحدود هست.
شما اگر تمایل دارید سرویس ما را خریداری کنید، 30 روز تضمین عودت وجه داریم، به هر صورت که تمایل دارید از سرویس ما مطابق شرایط ذکر شده استفاده کنید.

لطفا قبل از اینکه سناریو های مختلف رو سوال کنید ابتدا یک بار شرایطی که ذکر شده است را مطالعه کنید، اگر موضوع برای شما شفاف نشد سوال بپرسید.

با سپاس

armin.m
July 18th, 2014, 15:49
با اجازه استارتر، جسارتا هدف شما چیه؟! توی همه ی تاپیک های فروش هاست نا محدود یک متن رو کپی کردید. می خواین ثابت کنید که چیزی به نام نامحدود وجود نداره؟! استارتر توی پست اول لینک شرایط رو قرار داده.
پس لطفا قبل از هرگونه پست دیگه خوب پست اول رو بخونید. در صورتی که چیزی واضح نبود سوال کنید.
استارتر تمامی موارد رو به صورت شفاف ذکر کرده.
بازم ببخشید از استارتر محترم :)

Zagrio.com
July 18th, 2014, 15:50

سلام

دوست عزیز اگر قرار باشد تمامی عزیزانی که در این سایت سرویس ارائه می دهند تمامی اطلاعات و قوانین سایت خودشان را اینجا ذکر کنند که این سایت باید برای هر سرویس دهنده یک بخش ویژه قرار دهد.
لطفا قوانین را مطالعه فرمائید در صورتی که موضوعی برای شما شفاف نشد سوال بفرمائید در خدمت شما هستیم.

با سپاس

viasky
July 18th, 2014, 15:52
در مورد هاست میزبانی نامحدود بنده اینجا توضیح دادم
http://www.webhostingtalk.ir/f20/119142/index2.html
لازم بدونم از این دوست استارتر هم همینجا دفاع میکنم
بهتر است بجای اینکه اختلال ایجاد کنید و از یک واژه نامحدود به این شکل سواستفاده کنید
برید و کمی تحقیق کنید و مشاهده خواهید نمود که چیزی به نام هاست میزبانی نامحدود وجود داره
و قوانین اون در تمام دنیا یکسان هست و لازم نیست مرتب توضیح داده بشه

usahost2
July 18th, 2014, 17:06
شما یک هاست تست قرار بدهید با ریوت فایل 100 ترابایت برای شما ارسال کنیم ببینیم میتواند بکشد یا خیر نامحدود باید بتواند فایل دانلود بکشد چون در قوانین اجازه فایل دانلود داده اید :|

Zagrio.com
July 18th, 2014, 17:20
شما یک هاست تست قرار بدهید با ریوت فایل 100 ترابایت برای شما ارسال کنیم ببینیم میتواند بکشد یا خیر نامحدود باید بتواند فایل دانلود بکشد چون در قوانین اجازه فایل دانلود داده اید :|

سلام

دوست عزیز از شما خواهش میکنم بند 17.3 قوانین که در شرایط استفاده - میزبانی زاگریو (http://www.zagrio.com/terms.php) نوشته شده است را بصورت کامل مطالعه فرمائید و سپس در صورتی که موضوع برای شما شفاف نبود مجددا سوال بفرمائید.

شما اگر مطابق موارد درج شده نیاز به 100 ترابایت فضا داشتید و از هیچ یک از قوانین نیز تخطی نکردید ما موظف به ارائه 100 ترابایت فضا به شما هستیم.

با سپاس

Kurd Project
July 18th, 2014, 17:43
دوست ندارم تایپکتون رو به انجراف بکشم یا ... اما باز هم استفاده از کلمه "نامحدود" کاملا اشتباه هست چرا که دلیلی اصلا براش به غیر از گمراه کردن کاربر نداره و برای اینکار هم ازتون تقاضا دارم حقیقت رو بنویسید یعنی یه سرحد یا سقف استفاده رو مشخص کنید نه نامحدود چون اگر توجه کنید این کلمه در اینجا دوتا نتیجه داره یا همونطوری که خودتون اشاره میکنید اصلا کاربر نامحدود رو نمیتونه استفاده کنه ... که این خودش اصل موضوع رو نشون میده و کاملا مشخصه از ناآگاهی دارید سواستفاده میکنید و فقط کار رو بصورت غیر منطقی برای بازار منطقی هاستینگ تنگ و تنگتر میکنید و زمینه برای حداقل هاستینگهای دیگه فراهم میشه بصورت ناخواسته که سر کاربرها کلاه میزارن
و نتیجه دومی هم که میتونه داشته باشه اینه که از نامحدود استفاده بشه مطمئنا تا حدی پیش خواهد رفت که شما یا باید مدام خسارت بدین بابت پشتیبانی از منابع بدون سود ! و یا سرویس رو لغو کنید که در صورت تمایل بنده میتونم زیر نظر پلیس فتا این موضوع رو با خیلی از تکنیکها در همین چهارچوب قوانین خودتون اثبات کنم.

اما اصلا خارج از این اشتباهات بزرگ .... خیلی از دوستان اینجا قوانین و شرایط این سرویس و مشخصات کاملش رو ذکر نمیکنن برخلاف قوانین انجمن ... و یه قسمت به عنوان قوانین هاستینگشون که خدا میدونه کدوم قسمته میزارن و کاربر هم طبیعتا گول میخوره و میخره و بعد هم نتیجش میشه همین شکایتهایی که توی این انجمن خیلی راحت میشه پیدا کرد.
دوست ندارم تایپک از هدفش که فروش هست خارج بشه مگر اینکه مدیران و شما خودتون این موضوع رو مشخص و اصلاح کنید چرا که حتی اگر شفاف سازی بشه اصل این موضوغ اشتباست
با تشکر
موفق باشید

Zagrio.com
July 18th, 2014, 18:04
دوست ندارم تایپکتون رو به انجراف بکشم یا ... اما باز هم استفاده از کلمه "نامحدود" کاملا اشتباه هست چرا که دلیلی اصلا براش به غیر از گمراه کردن کاربر نداره و برای اینکار هم ازتون تقاضا دارم حقیقت رو بنویسید یعنی یه سرحد یا سقف استفاده رو مشخص کنید نه نامحدود چون اگر توجه کنید این کلمه در اینجا دوتا نتیجه داره یا همونطوری که خودتون اشاره میکنید اصلا کاربر نامحدود رو نمیتونه استفاده کنه ... که این خودش اصل موضوع رو نشون میده و کاملا مشخصه از ناآگاهی دارید سواستفاده میکنید و فقط کار رو بصورت غیر منطقی برای بازار منطقی هاستینگ تنگ و تنگتر میکنید و زمینه برای حداقل هاستینگهای دیگه فراهم میشه بصورت ناخواسته که سر کاربرها کلاه میزارن
و نتیجه دومی هم که میتونه داشته باشه اینه که از نامحدود استفاده بشه مطمئنا تا حدی پیش خواهد رفت که شما یا باید مدام خسارت بدین بابت پشتیبانی از منابع بدون سود ! و یا سرویس رو لغو کنید که در صورت تمایل بنده میتونم زیر نظر پلیس فتا این موضوع رو با خیلی از تکنیکها در همین چهارچوب قوانین خودتون اثبات کنم.

اما اصلا خارج از این اشتباهات بزرگ .... خیلی از دوستان اینجا قوانین و شرایط این سرویس و مشخصات کاملش رو ذکر نمیکنن برخلاف قوانین انجمن ... و یه قسمت به عنوان قوانین هاستینگشون که خدا میدونه کدوم قسمته میزارن و کاربر هم طبیعتا گول میخوره و میخره و بعد هم نتیجش میشه همین شکایتهایی که توی این انجمن خیلی راحت میشه پیدا کرد.
دوست ندارم تایپک از هدفش که فروش هست خارج بشه مگر اینکه مدیران و شما خودتون این موضوع رو مشخص و اصلاح کنید چرا که حتی اگر شفاف سازی بشه اصل این موضوغ اشتباست
با تشکر
موفق باشید

سلام

با تشکر از توجه شما به این مسئله، این تالار محل پرسش و پاسخ های اینچنینی هست و سوالات شما به هیچ وجه این تاپیک رو از هدف اصلی خودش دور نمی کند.

چرا فکر می کنید اگر شما توانایی یا قدرت ریسک فروش یک سرویس را ندارید دیگران نیز ندارید؟ آیا فکر می کنید تمامی افرادی که به فرض مثال کارت ویزیت برای فروش آجر دارند، کارخانه دار هستند؟ قطعا خیر
این نوع فعالیت مرتبط با فروش است این موضوع نه تکنیکی است و نه مالی. شما نیازی ندارید برای مثال حتما کارخانه دار و سرمایه دار باشید تا محصولی را بفروشید
مثال فوق تنها یک نمونه است، شما میتوانید سرویسی را معرفی کنید و به مرور زمان آن را برای خودتان گسترش دهید، حتی می توانید در ابتدا اجاره و سپس مالک آن شوید.

آیا تمامی فروشندگان هاست در این انجمن خود دارای سرور اختصاصی هستند؟ آیا همه آنها دانش همه امور هاستینگ اعم از ویندوز، لینوکس، اسکریپت و امثالهم را دارند؟

همانطور که در قوانین نیز ذکر کرده ایم ما هیچ عدد فرضی ای را برای میزان استفاده از فضا و یا پهنای باند برای مشتریان خود در این سرویس تعیین نمی کنیم این یعنی سرویس نامحدود و برای استفاده از این سرویس نامحدود شرایطی را گذاشته ایم که کاملا منطقی و همانند تمامی ارائه دهندگان سرویسهای نامحدود در دنیا مثل HostDepartment یا BlueHost و .. هستند.

آیا به نظر شما شرکت های فوق نیز نمی توانند ارائه دهند؟ آیا فکر میکنید برای آنها ناظرانی مثل پلیس فتا وجود ندارد؟

ما کاملا مشخص کرده ایم که نامحدود به چه معناست و به چه معنا نیست. همچنین قوانین خود را در این خصوص بصورت کاملا شفاف بیان کرده ایم و لینک آنها در تمامی صفحات سایت ما و همچنین در هنگام عضویت برای مشتریان قابل روئیت می باشد و به منظور شفاف سازی این لینک را در این تاپیک نیز بصورت مشخص ارائه کردیم.

در خصوص دوستان دیگری که این سرویس را معرفی کرده و یا می فروشند نیز نظری ندارم. حتما توانایی ارائه این موضوع را دارند که عنوان می کنند.

سرویسهای ما مطابق شرایط و قوانین ذکر شده ارائه می شود و تمامی آنها دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد.

در صورت تمایل می توانید سرویس ما را خریداری نمائید و در صورت عدم رضایت تا 30 روز پس از تاریخ خرید آن را عودت دهید، این موضوع بیانگر اطمینان ما به ارائه خدمات و رضایت مشتری است.

با سپاس

OPENFIRE
July 18th, 2014, 18:34
در دفاع از دوستمون که معلوم هست کارشون حرفه اییه و کاملا روال رو مشخص کردند من 2 تا اسکرین شات از پنل های BlueHost و name.com میذارم تا دوستان ببینند که هاست نامحدود واقعا میشه ارایه داد و من روی هر اکانت حدود 500 گیگابایت فایل دارم و به راحتی هم میزبانی میشن و چیزی که خیلی اهمیت داره در آمریکا برای خرید هاست فضای نامحدود اون هست - نه برای دانلود حجیم بلکه برای استفاده ی وبسایت
21568
21569