PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه هاست ایران | ترافیک مناسب | دیتاسنتر افرانت | cloud linux | تحویل آنی

almanwebhost
July 16th, 2014, 10:27
سلام به تمامی دوستان و همکاران عزیز
فروش هاست ایران در این تاپیک میباشد
دیتاسنتر افرانت - cloud linux - ترافیک بالا

تعدادی از آفر ها :
فضا : 512 مگابایت
ترافیک ماهانه 10 گیگابایت + 10 گیگابایت هدیه
تمامی امکانات نامحدود
قیمت ماهانه 6 هزار تومان

فضا : 1 گیگابایت
ترافیک ماهانه 20 گیگابایت + 15 گیگابایت هدیه
تمامی امکانات نامحدود
قیمت ماهانه 8 هزار تومان

فضا 2 گیگابایت
ترافیک ماهانه 30 گیگابایت + 20 گیگابایت هدیه
تمامی امکانات نامحدود
قیمت ماهانه 13 هزار تومان

امکان ارائه (ارایه) هاست چت روم نیز میباشد . در تماس باشید درصورت درخواست نمونه.
آلمان وب هاست | نمایندگی هاست,نمایندگی ارزان,هاست لینوکس,هاست پربازدید,هاست چت روم,هاست پرسرعت,هاست لایت اسپید,هاست ارزان,مستر ریسلر پربا (http://www.almanwebhost.net)
تماس با ما :
به صورت تمام وقت تیکت
تلفنی نیز امکان پذیر میباشد و شماره در سایت هست
یاهو ایدی از 7 صبح الا 3 بعد از ظهر : info_ostadha ( به دلیل دی اکتیو شدن هر هفته 1 عدد یاهو ساخته میشود )

usahost2
July 16th, 2014, 12:24
مشخصات سرور؟
کنترل پنل ؟
نمونه ای پی ؟:|
14-3: در تاپیک های ایجاد شده در بخش فروش ،حداقل قرار دادن مشخصات سرویس / خدمات ارائه شده به صورت کامل و مناسب ، تعرفه ها ، نحوه ی خرید ، نحوه ی ارتباط ، توضیحات مختصر و .... در پست اول الزامی می باشد.

almanwebhost
July 16th, 2014, 14:32
درود
فعلا ست نشده
ای پی رو امشب از madahion.ir در بیارید
مشخصات سرویس رو امروز میگذارم

behrooz
July 24th, 2014, 18:10
ایشون به ما هاست فروختن با این شرط که تراوین رو روش نصب کنن دوهفته سر دی ان اس ما رو علاف کردن و آخرش معلوم شد دی ان اسی که دادن اشتباه بوده و باید پسوندش عوض بشه و بعد دو هفته علافی دوباره زمان هاست تموم شد و تراوین نصب نشد من با قیمت اسکریپت تراوین کاری ندارم مهم این هست که ایشون با تضمین نصب تراوین بهمون هاست فروختن ایشون از نظر ما تایید نمیشن هاست ازشون نخرید

almanwebhost
July 27th, 2014, 18:17
درود
یوزرتون در سایت ما چی هست ؟
لطفا یوزرتان را بگید یا دومین بدید بگیم

فک کنم فهمیدم کدام یوزر هستید.
اون موقع که شما دی ان اس ست کردید 2 روز بعدش ایمیل شد به تمامی کاربرای سرور ایران که انتقالی داریم و دی ان اس باید عوض کنید
احتمالا شما نه توی پرتال ما میومدید و نه داخل باکس میلیتونو چک میکردید
میخواید 20 تا از مشتریان بهتون بگم برید بپرسید که من ایمیل کردم یا خیر