PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید دامنه و هاست

yoshig2
February 12th, 2014, 20:33
آیا میشه دامنه رو از یه جایی خرید ولی هاست رو از جای دیگه؟
لطفا راهنمایی کنید.

SoltanHost.Net
February 12th, 2014, 20:40
لطفا راهنمایی کنید.

بله میشه فقط از اونجایی که دامین می خرید باید dns هایشو روی سایتی که ازش هاست خریدید ست کنید !

sitetheme
February 12th, 2014, 21:01
لطفا راهنمایی کنید.

بله مشکلی نداره!

yoshig2
February 13th, 2014, 01:33
سلام
میشه بگید چطوری باید dns هاشو بگیرم (پیدا کنم ) و تو هاست ستش کنم ؟

yoshig2
February 13th, 2014, 02:01
سلام
می تونین درمورد کد epp برای انتقال دامین راهنمایی کنین ؟
از کجا باید بگیرمش ...

Mr.Te0
February 13th, 2014, 07:01
سلام
میشه بگید چطوری باید dns هاشو بگیرم (پیدا کنم ) و تو هاست ستش کنم ؟

معمولا دی ان اس های دامنه رو باید روی دی ان اس های سرویس دهنده هاستتون ست کنید.

namesis R
February 13th, 2014, 09:24
دی ان اس هارو از خود سرویس دهنده باید بگیرید..

glxx
February 13th, 2014, 09:33
دی ان اس هارو ازجایی که هاست تهیه کردید بگیرید

mojtaba.ghadri
February 13th, 2014, 10:05
سلام می تونین درمورد کد epp برای انتقال دامین راهنمایی کنین ؟ از کجا باید بگیرمش ... این یه کدی هستش که وقتی می خواید دامنه خودتون رو به یه جای دیگه انتقال بدید , باید استفاده از این کد رو فعال کنید و در سرویس مقصد کد مورد نظر رو وارد کنید. در مورد جدا بودن دامنه از هاست بله امکانش هست , شما هاست رو سفارش میدید در سیستم جدید , دامنه رو میزنید که dns ها رو تنظیم میکنم. بعد از پرداخت هاست توی اطلاعاتی که واسه شما میل میشه یا نمایان میشه dns های سرویس وجود داره و کافیه برید به اونجایی که دامنه رو ازش خرید نمودید dns ها رو وارد کنید. یه تذکر هرگز قبل از اینکه قصد انتقال دامنه خودتون رو ندارید , کد epp رو فعال نکنید. فقط در هنگام انتقال فعال کنید.

mohamad1377
March 18th, 2014, 20:09
درود..
برید تو پنل مدیریت دامین(نیک یا سایت خریداری شده)سپس در هاستتون دامین رو پارک یا addon یا به دامین پیشفرض تغییر بدید(در سیپنل باید به مدیریت هاستنیگ بگید اما در دایرکت ادمین به راحتی میشه انجام داد)

موفق باشید