PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون راجب به اینترنت های وب چیه؟

hadi_am
January 7th, 2014, 15:43
درود

دوستان من 3 ساله که از شاتل استفاده میکنم ولی امسال به علت تغییر مدیریت کیفیت کلی پائین اومده و قصد مهاجرت از شاتل هستیم...

طی تحقیق هایی که انجام دادیم و مقایسه دیگر شرکتا،به های وب رسیدیم ما توجه به این که قیمتای مناسبی دارن میخواستیم ببینیم کیفیت و پشتیبانی تحت چه شرایطی هستن؟

دفاتر ما از شاتل و مخابراتا استفاده میکنن ولی جدیدا خیلی مشکل داشتیم با این شرکتا...

حالا میخوایم کلا بریم روی های وب میشه دوستانی که استفاده کردن تجربشون رو بگن؟

سرویس 8 مگ با 100 گیگ پهنای باند برای هر سرویسشون میخوایم دریافت کنیم...

ارادتمند شما

هادی امیری

m2n
January 7th, 2014, 21:47
های وب برای کسانی مناسب هست که از یه شرکت با اپتایم بالا سرویس داشته باشن و فقط از های وب از طرح دینامیت+فشفشه استفاده کنند.

(خودم شخصا تست کردم و تنها فشفشه به درد می خوره)

hadi_am
January 8th, 2014, 00:23
سلام
بهتره قبل از خرید از های وب سطح تحقیقات خودتون رو بالا ببرید تا به مشکل من که آخرشم پولم رو خوردن یا سایر دوستان که حتی در انجمن خود های وب نیز ناراضی هستند دچار نشوید.

http://www.webhostingtalk.ir/f200/100957/
http://www.webhostingtalk.ir/f203/84958/

پیشنهاد من پارس آنلاین یا آسیاتک است.

درود

والا من قبل از شاتل یعنی 3سال و 2 ماه پیش از پارس آنلاین سرویس داشتم قطعی زیاد داشت ولی سرعت دانلودش بالا بود...

های وب برای کسانی مناسب هست که از یه شرکت با اپتایم بالا سرویس داشته باشن و فقط از های وب از طرح دینامیت+فشفشه استفاده کنند.

(خودم شخصا تست کردم و تنها فشفشه به درد می خوره)

درود

ممنون از نظرتون...

ما قراره طرح طلایی رو خرید کنیم به نظرتون بگیریم یا خیر؟

arash-shz
January 8th, 2014, 00:28
با سلام.
های وب تبلیغات گسترده ای در سراسر ایران داشته و شعارشون هم اینه که سرعت بالا میدن و قیمت پایین . خب این خیلی خوبه . ولی باید دید پشتیبانیشون چطوره . آپتایمشون به چه صورته . و اما به نظر بنده های وب هنوز امتحان خودشو پس نداده پس بهتره از یه شرکت معتبر و سابقه دار استفاده کنید. ضمن اینکه دیشب تو اخبار یکی از شبکه های سیما یکی از مسئولان داشتن میگفتن سرعت اینترنت تو ایران به زودی دوبرابر میشه و تا سال آینده هم هشت برابر . (اگه بشه عالی میشه)

Quality
January 8th, 2014, 02:25
اسیاتک خوبه های وب خیلی در موردش بد گفتن بنظرم هنوز ازشون سرویس نگیرین خوبه
من خودم پیشگامان دارم روزی 20 بار به مدت 1 دقیقه قطعی داره سرویس 1 مگ دارم سرعت دانلودش 100 هست پینگ هم 1500 تا 700 هست d:
از ساعت 4 شب تا 7 صبح بیخیال نت باید باشی
اینه وضع نت ما

websazha
January 8th, 2014, 02:48
سلام به شما دوست عزیز
من شخصا هم برای خانه حدود 4 ماه هستت این اینترنت مصرف می کنم البته روی پروت 8mb ولی ( حدود 20 روز پیش بسیار بسیار بد بد بد شده بود که زنگ زدم و چشمتون روز بد نبینه.... خلاصه کلی بحث نتیجه 2 روز بعد تا 920k دقیقا دانلود می کردم کیفتی پورت خوبه پشتیبانی خیلی سرشون شلوغ هست چون مرکز پشتیبانی داخل بعضی از شهر ها از جمله اهواز نیست همه حجم پشتیبانی میشه تهران و تا 15 دقیقه در روز اگر تماس بگیرید معطل می شود و گاهی هم بعد از 10 دقیقه قطع میشه ولی الان این موقع ساعت 2.45 دقیقه بامداد تماس بگیرید پشتیبان دقیقا دقیقا من الان از خواب بیدار کردم بنده خدا رو ...
خلاصه بدی هایی داره خوبی های هم داره ولی در کل میشه ساخت به نظرم از شاتل و پارس آنلاین بهتر هست / از صبانت که من داشتم 100% بهتر بوده از شاتل ما داخل دفتر که هر روز خدا مشکل داشت هم که 100% بهتر هست و پارس آنلاین تجربه شخصی نداشتم.
موفق باشید

arc1o0
January 8th, 2014, 03:07
سلام

شما باید به شکل محلی و در مرکز مخابرات خودتون بررسی کنید.

الان یکی از دوستان از یکی از شرکت ها سرویس داره
چون تجهزات این شرکت تو این مرکز مخابراتی تازه راه اندازی شده برای جذب مشتری پورت رو لیمیت نکردن، این کاربر با پرداخت هزینه اینترنت 128 داره با 1 مگابایت بر ثانیه دانلود می کنه.

ظاهر این طور که میگه چنند تا خیابون اون طرفتر :71: سرویس 128 سرعتش به 50-60 کیلوبایت میرسه! همون شرکت ، همون شهر فقط مرکز مخابراتی ها فرق می کنه!

موفق باشید.

hadi_am
January 8th, 2014, 16:01
با سلام.
های وب تبلیغات گسترده ای در سراسر ایران داشته و شعارشون هم اینه که سرعت بالا میدن و قیمت پایین . خب این خیلی خوبه . ولی باید دید پشتیبانیشون چطوره . آپتایمشون به چه صورته . و اما به نظر بنده های وب هنوز امتحان خودشو پس نداده پس بهتره از یه شرکت معتبر و سابقه دار استفاده کنید. ضمن اینکه دیشب تو اخبار یکی از شبکه های سیما یکی از مسئولان داشتن میگفتن سرعت اینترنت تو ایران به زودی دوبرابر میشه و تا سال آینده هم هشت برابر . (اگه بشه عالی میشه)

تا این پروژه عملی بشه خیلی زمان میبره...

مهم سرعت بالا بردن نیست مهم ضریب اشتراکه که باید بیاد پائین...

ما کلا داریم از 1 به 4 استفاده میکنیم درسته هزینه ی بالائی داریم میپردازیم برای 2 مگ ولی اصلا کیفیت مطلوبی نداره...

شاتل تا اواخر 91 عالی وبد جدیدا هم پشتیبانی هم ته کشیده و هم کیفیت...

سلام

شما باید به شکل محلی و در مرکز مخابرات خودتون بررسی کنید.

الان یکی از دوستان از یکی از شرکت ها سرویس داره
چون تجهزات این شرکت تو این مرکز مخابراتی تازه راه اندازی شده برای جذب مشتری پورت رو لیمیت نکردن، این کاربر با پرداخت هزینه اینترنت 128 داره با 1 مگابایت بر ثانیه دانلود می کنه.

ظاهر این طور که میگه چنند تا خیابون اون طرفتر :71: سرویس 128 سرعتش به 50-60 کیلوبایت میرسه! همون شرکت ، همون شهر فقط مرکز مخابراتی ها فرق می کنه!

موفق باشید.

ممنون...

بابت شبکه فکر کنم اگه ما بخوایم بگیریم تو خود اردبیل فکر کنم نفر 10-12 باشیم که دارم از های وب استفاده میکنم...

از نظر شبکه هم تازه راه اندازی شده به خاطر این میخوام اول تهیه کنم چون الان پورتا رو لیمیت نمیکنن و چون ما اولین کسائی هستیم که از این پورت استفاده میکنیم در آیدنه هم لییمیت نمیشه اینو تجربه نشون داده...

از شاتل به جز 2 تا 2 مگ به 128 هم داریم اوایل خرید کرده بودیم تا 512 کیلوبایت دانلود میده...

بهتون پیشنهاد میکنم هرگز از های وب خرید نکنید لینک های بالا را که من گذاشتم را مطالعه می کردید متوجه می شدید که علاوه بر بنده چندین نفر دیگر هم هستند که ناراضی هستند.
پشتیبانی هم در حد صفر یعنی زنگ میزنی باید حداقل 5 دقیقه و حداکثر 30 دقیقه صبر کنی تا آخرش بردارن بعد حالت اونجا گرفته میشه که برداشتن بپرسی مثلاً برای چی قعطه بگه از سرور های خودمونه و چند ساعت دیگه درست میشه بعد قطع کنی یعنی 10 دقیقه پشت خط صبر میکنی بعد 2 دقیقه هم نمیشه که حرف میزنی.
شماره پشتیبانیشون هم اینه 1565 خودت می خوای زنگ بزن و با بخش فروش صحبت کن ببین چند دقیقه طول میکشه بردارن.برای من که تا 30 دقیقه هم رفته بود و تازه جالب این جاست پولم را که خوردن هیچ 3200 تومان نیز پول تلفن به خاطر این همه صبر برام انداختن.من واقعاً از ته قلب میگم حرومشون باشه و انشاءالله از گلوشون پایین نره.

درود

اتفاقا من خودم با خانم مرادی حرف زدم خیلی جالب بود دفعه ی اول که گرفتم همون زنگ اول برداشتن بعد30 دقیقه قطع شد چند بار امتحان کردم جواب ندادن ولی 1-2 ساعت بعدش به محض تماس گرفتن برداشتن و جالبم اینجا بود شناختن منو...

خوب توضیح دادن ما میخوایم طرح دینامیت با 192 گیگ ترافیک رو واسه دفتر بخریم و طرح طلایی دینامیت رو با 50 گیگ ترافیک واسه خونه بگیرم...

بازم ممنون از نظر شما...

ولی اینطور که از بعضی از دوستان خودم پرسیدم جدیدا تغییر کرده کیفیت و اینکه تو اردبیل هم پشتیبانی دارن

dertgtr
January 8th, 2014, 16:45
کسی از های وب راضی نیست چرا اصرار دارید بر خرید از این شرکت ؟!

hannah
January 8th, 2014, 16:52
بستگی به محلتون داره ولی آسیاتک توی مازندران خیلی قدرتمند تر از همه عمل کرده