PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم سئو کار تائید میشه؟؟؟

arshan
December 20th, 2013, 19:45
با عرض سلام دوستان تصمیم گرفتم سایتم رو بدم برای بهینه سازی ولی تو شکم کدوم سئو کار؟؟؟؟
با این اوضا هاپولی پول ها،رقابت سنگین،سئوکار زیاد.....آدم تو شک میمنوه.....
بنده مد نظرم
3eo.ir آقای حیدری و سئو تک هستش....
دوستان اگر آشنایی با این دو دارید یا سئو سایتتون رو به هر یک از این دو سپردید لطفا بگید کدوم بهتره،چه خصوصیت متفاوت و قابل اعتمادی دارندواگر شخص دیگری جز این دو رو هم میشناسید که کارش خوبه معرفی کنید.
در ضمن لطفا اگر تایید میکنید کسی رو ،یا معرفی میکنید با دلیل و مدرک .....

منتظر نظر تک تک اونایی که تو این کارن هستم.اسپم هم ندید.مدیران هم پاک نکنن لطفا :D

psfa
December 20th, 2013, 19:51
امیر حیدری که چند سالیه میشناسمش و باهاشم کار کردم واقعا تایید میشه
کاردان و از نظر اخلاقیم خیلی گل

azarnet
December 20th, 2013, 20:03
مشاوره کسب و کار و بازایابی اینترنتی ، سئو و بهینه سازی | میزبان سئو (http://mizbanseo.com/)

behnam_rs232
December 20th, 2013, 20:51
ممنون از استارتر محترم این مشکل رو بنده هم دارم لطفا اگه فرد قابل اعتماد و حرفه ای رو میشناسید در امر سئو معرفی کنید

alaviyoon
December 20th, 2013, 20:56
دوستان بنده هم از شما خواهش دارم اگر با سئو کار خوبی میشناسید معرفی کنید که استفاده کنیم .
یا حق

azarnet
December 20th, 2013, 21:05
بهترین سئو کار کیه ؟ بهترین سئو کسی نیست که سنش بالا باشه ، صدای کلفت داشته باشه ، نتیجه کمتر از 10 روز رو وعده بده ، هزینه پائین بگه و .....
بهترین سئو کار کسیه که اولا نمونه کار داشته باشه
زمانی که برای به نتیجه رسیدن میده خیلی زود نباشه
هزینه ای متناسب با کاری که میخواد انجام بده رو بگه
نوع کارشو توضیح بده

الان مد شده از هر سئوکار بخوای فلان کارو برات انجام بده بدون اینکه به حرفت گوش بده قبول میکنه و هزینه رو میگیره اما تو نتیجه میبینی مونده
بهترین سئو کار اونکه کامل و شفاف بگه که روند کار چطوری خواهد بود و اتفاقات احتمالی که امکان داره پیش بیاد و ...

alaviyoon
December 20th, 2013, 21:27
بهترین سئو کار کیه ؟ بهترین سئو کسی نیست که سنش بالا باشه ، صدای کلفت داشته باشه ، نتیجه کمتر از 10 روز رو وعده بده ، هزینه پائین بگه و .....
نوع کارشو توضیح بده

الان مد شده از هر سئوکار بخوای فلان کارو برات انجام بده بدون اینکه به حرفت گوش بده قبول میکنه و هزینه رو میگیره اما تو نتیجه میبینی مونده
بهترین سئو کار اونکه کامل و شفاف بگه که روند کار چطوری خواهد بود و اتفاقات احتمالی که امکان داره پیش بیاد و ...

خودمون اینو بهتر میدونیم . گفتیم اگه با کسی کار کردید و راضی بودید معرفی کنید .

azarnet
December 20th, 2013, 23:48
ما برای هاستینگمون از میزبان سئو استفاده کردیم و راضی کنندس
مشاوره کسب و کار و بازایابی اینترنتی ، سئو و بهینه سازی | میزبان سئو (http://mizbanseo.com/)

Sir.DarKNesS
December 20th, 2013, 23:54
نوع کارشو توضیح بده

=)))) صدای کلفت رو خوب اومدید :دی

بنده هم 3eo.ir رو معرفی می کنم کارش خوبه

arshan
December 22nd, 2013, 19:06
ممنون از همتون....
کسیه دیگه ای نبود....؟؟؟

arshan
December 23rd, 2013, 09:38
up